Детски ясли - всичко, което ни вълнува - тема 3

  • 57 734
  • 661
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 033
Тъй като изписахме вече старата тема, пускам нова, в която да дискутираме проблеми и радости, свързани с децата ни в яслата.
Предишни теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=766936.0;;19
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=805050.0;topicrefid=20

# 1
  • Мнения: 4 199
Влезнахме в една болнична серия, та ще изтървем картичките, но здраве да е.

# 2
  • Мнения: 15 033
Джули, дано скоро ви мине тази серия и малката Ени вече да си ходи на ясла без проблем.

# 3
  • Мнения: 1 067
Съни Благодаря за темата  bouquet
Ох, Джули дано скоро излезете от омагьосания кръг на вирусите. Малката сега ще направи 2 седмици подред на ясла и ако не тръгнат сополи до петък ще си е направо рекорд ooooh!.

# 4
  • Мнения: 4 199
Този месец бихме всякакви рекорди по непосещаемост. Прегледахме бележки от предни месеци - съвсем разбираеми и поносими отсъствия по 5-6 дни.

# 5
# 6
# 7
  • Sofia
  • Мнения: 47
Eми и моя малчо тази седмица си е дом с силна кашлица и температура и снимките за 8ми март изпусна от яслата ,но по важно сега да оздравее Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 923
  bouquet за темата, бързо оздравяване на болните
Ние сме в някакъв вид бебешки пубертет и е страшно тръшкане за всичко. Вчера не ми издържаха нервите и така силно се развиках, че чак аз се стреснах  ooooh!
Дано мине по-бързо, че вече не издържам Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 23 165
тоя бебешки пубертет обаче е само пред родителите, в яслата или с други хора е най-възпитаното и изпълнително дете.
май усещат къде им минават капризите  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 15 033
Нормално е да е само пред родителите. Дори и да не им минават номерата, те по този начин търсят внимание.

# 11
  • Мнения: 419
запис   bouquet

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 373
Моя мъник от 22.01 не може да се оправи и да се върне на ясла... Ужасно зацикляне, дано вече от 9ти да е готов, че изкукахме и двамата... И неговите номера са запазени специално за мен и понякога за мъжа ми...

# 13
  • Мнения: 190
Vodena,
радвам, че че сте говорили с лелките и са потръгнали нещата! Сигурна бях!
Малкия вече май се адаптира, макар да ходи толкова нарядко на ясла. Държах го в къщи цяла седмица след като беше оздравял последния път, уж да изчезне съвсем сопола, и той в неделя вдигна темп. Сега уж сме по-добре, леко разхлабен, но днес е на ясла. Дано изкара и да е здрав по празниците!  Praynig

# 14
  • Мнения: 419
Дано, Slynchitse, бързо оправяне Simple Smile . Дано това е вече последно издихание на последния зимен вирус този сезон!

Аз ще работя на празника, но тамън, да се оправят дечурлигата и мъжа ми без мен.

Само да се здрави децата, за друго няма да се ядосвам толкова.

Общи условия

Активация на акаунт