Отговори
# 30
  • Мнения: 18 577
Не знам какво е било, само те си знаят, ама че са адски добри, дору!  Peace На Берен вярвам също толкова, колкото на Киво  Peace Пък дали е било само игра  newsm78
а я вижте аз какво открих - помните ли веда фрагмана ?

">#t=26[/video]
превод
"Лесно е да мразиш и презираш някой друг,но да мразиш себе си е много страшно,не може да се понесе.Не знам кое от тях е по-трудно-моето угризение или моя срам,но това,което знам е,че ще нося бремето през целия си живот.Аз ще се опитвам да си простя,но няма извинение за това,няма прошка.Аз съм виновен,осъден.Знам,че никога няма да се пречистя  и не търся това в любовта на Нихал.Не я обичам,за да освободя себе си от тази агония.Аз просто я обичам."

Именно заради него, на времето си мислех, че това на гроба и в горичката между Бихтер и Бехлюл беше като реверанс към милионите фенове на сериала и двете ББ, не знам ...

Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 20:55 от queen_fenka

# 31
  • Мнения: 432
Айрка,   Heart Eyes съжалявам... Гушкам те!!!

Фенче,  Heart Eyes бях забравила какво точно казва, но не му вярвай, че просто обича Нихал. Да, обичаше Нихал, но не по начина, по който обичаше Бихтер. Вярно, себе си обичаше най-много, но онази му черта, да бъде коркак, му попречи много.  Peace Сам казва, че ще носи товара цял живот, казва, че за постъпката му няма прошка, но за какво говори наистина? За това, че се подигра на чичо си, за това, че нарани Нихал и потъпка доверието им към него, както и всичките години, в които е имал покрив над главата си..... или цял живот няма да си прости, че не хвана ръката на Бихтер и я тласна към гибелта й? Накрая, когато всичко беше свършило, едно остана факт - Бехлюл отиде да се сбогува с Бихтер. Докосна я за последно....


Много са сладки.  Hug

# 32
  • Мнения: 18 577
Краличке  Heart Eyes аз все пак си мисля, че промениха първоначалния замисъл на сериала, заради милионите фенове на ББ ... явно не са очаквали, че така ще обикнат зрителите тази двойка. Може и да не съм права  Peace
специално за теб едно видео, че ти най-много обичаш Берен от всички нас тук

# 33
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Айрич, никви депресии не ти разрешаваме, да знаеш. Ако трябва, всичките ще ти ги дадем - и Бехлюл, и Мейметчо, и Халил, и Сеит и ..абе сите! Само гони лошите мисли, не ги пускай да припарят до теб!
Нали  знаеш колко те обичаме? Тая депресия в миша дупка ще я натикаме. Да не казвам други думи.

# 34
  • Мнения: 1 072
Госпожата Heart Eyes Hug, приятно изкарване, където отиваш и да си починеш, че много работиш и не ти остава време за нашето момче Wink Heart Eyes Иначе за Бех си с предимство, на мен когато ми омръзне от Мави, може да ми го пуснете за малко, за разнообразие, ако не ви се свиди де Joy Joy Joy

Айра Heart Eyes Hug, що така, бе мило Sad Да минава бързо както се казва Praynig Намери си нещо, което да те разсейва Peace

Фенче Heart Eyes Hug, ама нямаш убеждаване за двете ББ Peace Laughing Не те кефят и това е  Joy Само едно уточнение, какъв е според теб първоначалния замисъл на сериала newsm78 Peace И още нещо, ти наистина ли искаше Бех да се ожени за Них и да си заживеят щастливи все едно и също нищо не се е случило Peace И ако ми позволиш едно сравнение, дори и ние, които не харесвахме Джемрето, но знаехме, че Кузю я обича, дори и да не ни харесваше го приехме Peace Peace Peace
Тези думи на Бех и преди ги коментирахме и за мен са самоубеждаване, самонавиване, че обича Них Peace Толкова виновен се чувстваше, че се беше хванал като удавник за сламка за любовта на Них Peace Беше си повярвал, че ще му се размине, ако обича досадната, но сметките му излязоха криви Peace Това е според мен, де, не си налагам мнението само си разсъждавам Wink Peace

Краличке Heart Eyes Hug, Али Йоренч и на мен ми харесва Heart Eyes Не е май много добър актьор, в КГ ролята му беше много малка, но хваща око Heart Eyes

Относно мацките, ще следя и за други и ще ви информирам своевременно Wink

За новината за Берлин, не знам, само знам, че няма снимки, ни от Берлин, ни от някое събитие, РД, премиера и т.н Башак и тя нещо ни държи на сухо Simple Smile Гледам ортачката й в Лондон, но май е сама.
Между другото, четох, че Аслъ Енвер започва в нов сериал така, че ако издържи по-дълго отпада като евентуална парньорка на нашия Wink

Днес попаднах на тази реклама Heart Eyes Да караме малко на спомени Simple Smile


# 35
  • Мнения: 432
Фенче,  Heart Eyes благодаря!  Hug

Снимки от рождения ден на Бурра Гюлсой
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/bugra-gulsoy-yeni-yasini-kutladi?p=40

# 36
  • Мнения: 18 653
Добро утро Hug

днес съм на котешка вълна Grinning



Светле   love001

Скрит текст:
не съм в депресия, но имам обостряне на моите си проблеми Confused

Миси Heart Eyes Е аз съм си намерила бе мило- вие и извънземня сапфир Wink,
Скрит текст:
миличкия с такъв ориенталски ПР , жив да го ожалиш tooth tooth


определено има много неясноти покрай Къванч в момента  newsm78 дано да е за добро Praynig

Хубав да е денят ви    bouquet

Скрит текст:
и се радвайте на малките неща Peace

# 37
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Айрич, разбрах аз и искам да ти вдъхна кураж, мило. Не че ти нямаш - напротив, ти си едно много смело момиче, ама да получиш допълнителна енергия от нас. Joy
Да усещаш подкрепата, сладурче. Hug

Това за ориенталския ПР не го разбрах.

Аз чакам Малкия светъл Лъч да дойде и да ме зашемети. Изпекох мъфини, които приличат на джуджешки шапки с пискюл - така се получиха от печенета, голям майтап, за пръв път ми се случва. Половината солени, половината сладки, ама той едва ли ще ги яде - нищо не яде този човек. Само крем супа и пържени филийки, нищо друго, голяма мъка.

Наш Кивчо дали е бил злояд като малък? newsm78

# 38
  • Мнения: 1 072
Здравейте, момичета и хубави почивни дни Heart Eyes Hug
Скрит текст:

Айра Heart Eyes Hug, ами не сме ти достатъчни, явно Peace Wink Heart Eyes Киво няма да ревнува Laughing Шегувам се, да минава Praynig Praynig Praynig

Ето специално една котка за теб Heart Eyes


Само за протокола и с руси мацки си отива Peace Heart Eyes


Но ето още две брюнетки Wink
Ямур Танрисевсин

Бирдже Акалай

Ама много красиви актриси имат Peace

Още малко красота Heart Eyes





И разбира се двете ББ Heart Eyes


Светле wavey

# 39
  • Мнения: 18 653
Светле Heart Eyes мерси мило Hug
весело зашеметяване Grinning

Скрит текст:
за ПР не разбираш, щото не четеш "колежките" Mr. Green

май Халил най-добре ще ми дойде Heart Eyes



Миси Heart Eyes мм много красота Crazy

тая Ямур - не Naughty в една тема й викат зъблата Confused
другата не съм я чувала, но не е лоша Peace
може пък да е някоя брюнетка, която да дебютира, като Ойкю Laughing
В Сезоните на лалето, дават го по ДФ в събота и неделя има една Емина Сандал която играе ролята на Ляле, много е красива Peace

# 40
  • Мнения: 1 072
Айра Heart Eyes Hug, знам я тази Емина от Сезоните, но аз там не я харесвах Peace Малко флегматична ми беше, а и за нея знам, че съпругът й, някакъв певец не и дава да се снима в горещи сцени/разбирай да се целува! Laughing/ с партньорите й, така че едва ли ще я пусне с Киво Wink Peace А и до него ще изглежда по-зряла ми се струва Peace


Колкото за тази Ямур, за коя тема говориш? Аз много не обръщам внимание какво гооврят другите, предпочитам сама да си изграждам мнение Wink Peace

Халил те поздравява Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 18 577
Хай, дружки!  Hug Hug Hug
Цунем ви и аз като Госпожата  Heart Eyes по домова книга, да ви не изреждам  Laughing
Миси  Heart Eyes Hug ма как да не ме кефят двете ББ едно до друго, в грешка си  Laughing Двамата са невероятни, толкова красиви и родени като един за друг са, мен Бихтерката като характер ме нервеше само  Laughing
Айрка  Heart Eyes с теб съм, нали знаеш  hug не познавам по-силно и смело момиче от теб   love001
Светленце  Heart Eyesняма как да ти стане ясно, след като не четеш почитателките на Къванч  Joy Joy Joy
Сега и душ щели да ни предлагат  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
А мен ме кефи ето с тази руса мацка


Само едно не разбрах - какво и е зъбатото на тази Ямур  newsm78
Миси  Heart Eyes тази последната изобщо не ми харесва, да си стои при мъжа си  Laughing

# 42
  • Мнения: 18 653
Миси Heart Eyes, аз я харесах Емина като красота, а не като актриса, тя май е певица и е от сръбски произход, женена за турчин Peace да, няма да я пуснат Joy Joy
за Ямур-в темата на филма "В очакване на слънцето", партнираше си с Ханде и Керем Бурсин Simple Smile
и на мен ми е противна Confused

Фенче    love001
така сме се ошашавили покрай синеокия сапфир, че сме си загубили имунитета tooth tooth

охх оставям ви за сега до по късно Scatter

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 11:49 от Airra

# 43
  • Мнения: 1 072
Фенче Heart Eyes Hug, знам, че като двойка ги харесваш, мило, но не вярваше е любовта им Peace Wink Heart Eyes И Бихтерката те дразнеше много Peace Joy

Айра Heart Eyes Hug, ми тя там сигурно, защото е била в любовен триъгълник, затова не са я харесвали PeaceТака предполагам, но факт е че имат в изобилие красиви и актьори и актриси Peace Аз даже си мисля, че там не е толкова престижно да си актьор, то както се казва всеки втори що хваща око е по телевизията Joy

# 44
  • Мнения: 432
Честит празнкна именниците, да сте живи и здрави!   bouquet

Миси,  Heart Eyes тази русата много ми хареса, толкова че изгледах къде що има клипчета с нея. Много е сладка.


Айрка,  Heart Eyes пожелавам ти от все сърце нещата да се подобрят!  Hug

Целувки на всички! Слънчев и усмихнат ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт