Отговори
# 15
  • Мнения: 432
Айра,  Heart Eyes за колажа   bouquet

Миси,   Heart Eyes аз го взех, ама сега като дойде Фенчето,  Heart Eyes и като ме запукаааа  Whistling Нооооо аз съм готова да й предложа сделка.  Hug Знам, че харесва Мехмет, взима го, и ако мнооооого вече й залипсва Кузей- давам й го, но не за много време, за мене си взимам Халил.

Фенче,  Heart Eyes имаме ли сделка?  Hug   Rolling Eyes  Wink

Мехмет е съгласен  Crazy

 Разбрахме се културно. Халил  Crazy.  Whistling

# 16
  • Мнения: 3 371
Ейййй, ама сте бързи, значи !  Crossing Arms Набързо го разпределихте, докато аз съм на тръстиката !  Laughing Но, много ви благодаря, че Бехлюл не сте ми го пипали и сте ми го оставили цял - целеничък ! И да знаете, не си го давам  Naughty !



Мили дружки, искам в аванс да ви пожелая Честита, здрава и весела Баба Марта ! Да сте живи и здрави, бели и червени, весели - засмени !  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Аз ще отсъствам няколко дни, затова сега ви пожелавам весели празници и спокойни и слънчеви почивни дни !  Hug

Фенче,  Heart Eyes да се оправяш бързо, мило !  Praynig Heart Eyes Hug

Айра,  Heart Eyes страхотен колаж, благодаря ти !   bouquet

Кралицата,  Heart Eyes независимо, че не съм така пристрастена към Берен, аз също много я обичам и се възхищавам на таланта и . Обещала съм си, че някой път, когато имам повече свободно време, ще изгледам всичко с нея !  Peace

Миси,  Heart Eyes тази мома ми прилича на Айшето от КСШ . Peace Независимо, че беше голяма гадина, аз харесах момето и превъплащението и . Peace

Хайде, цунем ви по домова книга и отивам да се стягам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes





Ние се чудим къде е наш левент, а той снима в Берлин !  Laughing

http://televizyongazetesi.com/kivanc-tatlituga-talih-kusu-kondu_ … 9918#.VPCm6fmsXfJ



Translated by Kıvanç Tatlıtuğ - Turkish & English Page!

KIVANÇ TATLITUĞ'S WINDFALL!
Kıvanç to film in Berlin!
Kıvanç Tatlıtuğ has received an offer to work on a film in Berlin by Haluk Bilginer & Halit Ergenç.
After last working with Star TV Tatlıtuğ has now decided to focus his time on cinema films.
As well as working on the Akbank commercials in March he will work on the foreign film in Berlin after it was postponed whilst he went to America.


Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 19:18 от gospojata

# 17
  • Мнения: 18 653
Лелее много сте алчни , особено пък Краличката  Laughing Laughing
Госпожата Heart Eyes виж колко добронамерено те изчаках да са върнеш от тръстиката и да си го заплюеш Wink Grinning
в другата тема пак си ги разпределяхме и за Светлето милата остана сал Музафер Grinning, аз й викам дръж и Секиз Joy Joy

Госпожата Heart Eyes приятно изкарване там където отиваш, ние тукя ще пазим сапфира Mr. Green


ООО я виж ти как се е измъкнал Киво по терлици и отишъл в Берлин Peace
ама много добре е решил да поснима малко в киното!!!

# 18
  • Мнения: 432
Госпожата,  Heart Eyes весело изкарване! Да се насладиш хубаво на почивката! Пожелавам на теб и семейството ти да се здрави, весели и засмени!
Радвам се, че си си обещала такова нещо, няма да се разочароваш, обещавам!   bouquet
За Бехлюл не се е наддавало, но може да се появят възражения.  Whistling Не бъди лоша, приготви се за сделка.  newsm03  love001 smile3525

# 19
  • Мнения: 18 577
Хай, сладурките ми!  Hug Hug Hug
Краличке  Heart Eyes нали знаеш колко те обичам, винаги съм навита за сделка с теб! Пък и аз се зарибих по Мехметя, така , че нямам нищо против!Пък и нали знаете, че си падам по агнешко  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImboМакар, че аз си го взимам във всякакъв вид, дори и като Секиз и Музафер  hahaha
Айричка  Heart Eyes страОтен колаж, браво! Благодаря!
Миси  Heart Eyes готина мацка,ама със страшен поглед  Laughing Хубава е, обаче. Peace Докато онази Мелиса, / Айшето? не ме кефеше хич  ooooh!
Госпожата  Heart Eyes весело изкарване на празниците! И от мен всичко най-хубаво на цялото ти семейство!  Hug Да сте здрави, весели, засмени през цялата година! Много ти благодаря за хубавата новина!  bouquet Страшно се радвам за него, дано не е отново някоя партенка  Praynig

# 20
  • Мнения: 432
Ето го моя любим  Crazy

Миси,  Heart Eyes забравих да ти кажа, че навремето само аз се любувах на Али Йоренч  Hug
Неговата девойка е била участничка в Сървайвър, поне така ми се мерна.   bouquet

Айрич,  Heart Eyes ти кой си взе? Светле,  Heart Eyes а ти?

# 21
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Краличке, благодаря, че попита. Ми за мене пак оня хилав Музафер остана, 30 кила с напикан юрган...кво да се прай. Ся Фенка ще ми предложи Секиз, ма аз него много не го познавам, немам го видЕн, пък и в тъмното шъ мъ фане страх от него. Ама от двамата ако си направя един средно аритметичен, тамам ще дойде. Joy Joy

# 22
  • Мнения: 18 653
Краличке Heart Eyes, аз Бехл го отстъпих Wink
сега никой неща, щот съм в дипресия Crazy

ама Али Й. си е за любуване на тая снимка Peace

Светлее Joy Joy Joyсега юргана ли му е напикан Laughing

# 23
  • Мнения: 18 577
Светле  Heart Eyes rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
А па Айрича  Heart Eyesбила в дИпресия  Laughing
за мене си е тоз  smile3534




а пък Краличката  Heart Eyes ша ми отпуска от време на време Кузи красотата  Peace кога много ми домъчнее ...

# 24
  • Мнения: 432
Фенче,  Heart Eyes и аз те обичам!  Heart Eyes Знаех си, че ще се разберем с тебе само с Поглед.  Hug


Берлин? Халил и Менекше бяха в Берлин в началото.  Hug



Гледайте внимателно само Къванч и кажете това неговото игра ли е, или има и още нещо  Whistling


# 25
  • Мнения: 18 653
Фенке Heart Eyes Grinning, сериозно съм в депресия Naughty

Краличке Heart Eyes, не е само игра, сигурна съм , че Къванч тайно или не толкова тайно е бил влюбен в Берен Peace

# 26
  • Мнения: 18 577
Краличке  Heart Eyes   love001
А на Беренчето само игра ли е  newsm78
Много е добър, това е за мен - иначе бих повярвала, че е бил влюбен във всичките си партньорки, особено в Сончето и Седеф ...
Айричка  Heart Eyes не искам да чувам таквиз работи  Naughty Стягай се в кръста!   love001

# 27
  • Мнения: 432
Светле,  Heart Eyes какво да се прави, все е нещо, а без хич  Wink

Айрич,  Heart Eyes вземи Сеит, ще ти излекува дИпресията, така да знаеш. Понеже те знам, че си добричка, Госпожата ще сключи сделка с теб, а ти ще отстъпиш на Светлето.

Сега да не кажете, че ви нареждам.  Whistling  Не знам какво да ви правя като сте ненаситни.  Hug Ако трябва ще изготвиме график, хем на всички ще ни е хубаво, хем и момчето ще знае кога, къде, как, по колко и т.н.  Joy

# 28
  • Мнения: 432
Ааааааа, Айрка   Heart Eyes помислих си, че се шегуваш. Не допускай да си в депресия!
Скрит текст:
Сигурно промяната във времето и наближаването на пролетта имат роля за това... Не се отпускай. Виж как хубаво си приказваме. Скоро може и среща да си направим.  Hug

Фенче,  Heart Eyes за Берен не знам, но само виж как той вдишва дъха й, виж как я изпива с поглед, виж как й намига преди да затвори вратата...  Crazy имам чувството, че изобщо не му се е налагало да влиза в образ. Голям късмет извадиха Едж и Мелек с тях двамата. Просто така добре си паснаха, чак не е за вярване.  Hug Имаше си цяло интервю с Еджето по този въпрос.

http://www.dailymotion.com/video/xto61k_aski-memnu-26blm-bihter- … ahnesi_shortfilms

Как си я натъкмява.... Колко щастливо я гледа...  Crazy

# 29
  • Мнения: 18 653
Тука сите сме много добрички, тъй , че няма как да ни откаже, ще спазва графика  Naughty Laughing Laughing

Краличке Heart Eyes,
Скрит текст:
не съм в депресия ,ама не съм много във форма и така Tired ако знаете какво ми е положението, ще чукате на дърво, ама не се давам де Wink

Страхотни са двамата , няма спор!! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт