Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 730
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 45
  • HH
  • Мнения: 3 270
...
Аз през час я проверявам във фейса  Mr. Green
И там ли я няма?
Не и то от много време. Пише, че не е влизала от 14часа.

Да не се е успала ?

# 46
  • Мнения: 4 740
...
Аз през час я проверявам във фейса  Mr. Green
И там ли я няма?
Не и то от много време. Пише, че не е влизала от 14часа.

Да не се е успала ?
Нали я знаеш, че по цяла вечер е във форума. Аз затова си мисля, че може да е родила, защото не се е случвало така да изчезва.

# 47
  • Мнения: 4 199
Дала е  в профила си личен телефон, но не смея да се обадя.

# 48
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Добро утро!
Много болни има, дано по-бързо да оздравяват!
При нас вали... отново  Grinning.

# 49
  • Мнения: 4 740
Дала е  в профила си личен телефон, но не смея да се обадя.
И аз от сутринта искам да й звънна ама пък си мисля, че може й да спи и не искам да я притеснявам.

# 50
  • HH
  • Мнения: 3 270
Джулия, сигурна съм, че при първа възможност ще ни уведоми какво се случва с нея.  Peace

Седмица ми тръгна много странно. Първо тотално не съм в час кога са почивните дни. Оказа, се Великден тук е на 5 април, а не на 12. Което означава, че ще се прибера на Хамбург, а на 25 ще мога спокойно да се разходя до Малмьо. И има леко нереалистичен шанс да се наложи да пътувам до София за времевия интервал 16 - 19 март  Crazy Аз хубаво, се съгласих  през декември, но беше при условие, че ще ми кажат достатъчно рано, за да успея да си наглася нещата. А не да получа мейл в неделя вечер с "здрасти, ти нали се съгласи, кажи само колко багаж имаш и искаш ли хотел в София или ще отседнеш при приятел, а и междудругото след десет дни тръгваме"  Rolling Eyes . Май ще тръгнат без мен  Crossing Arms

# 51
  • София
  • Мнения: 5 606
...
Аз през час я проверявам във фейса  Mr. Green
И там ли я няма?
От вчера следобед и там я няма. Та ние затова си мислим, че таковата  Grinning
Мисля, че при първа възможност ще нахлуе еуфорично тук!

# 52
  • Мнения: 22 036
Стига сте я мислили Simple Smile. На мен ми казваха, че колкото по-малко хора ме мислят, толкова по-лесно ще родя. За това казах на майка ми, че отивам на купон Simple Smile. Жената беше потресена къде съм се помъкнала с корема.

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нищо ѝ няма. Ние не ѝ мислим лошо.
Това е радостно събитие и няма начин да не се мисли.

# 54
  • Мнения: 5 940
Даун, на мен също така ми бяха казали. Вторият път даже мъжа ми, майка и  сестра ми не информирах. Бях в болница предварително, защото имаше проблеми с тоновете и когато раждането почна, реших да не уведомявам никого, за да не се притесняват. И без това няма как да помогнат.
Стискам палци всичко да бъде наред  Hug
Отново пожелавам на всички болни да оздравяват бързо. Какви са тези вируси с повръщане по никое време Rolling Eyes? Не бяха ли преди години през лятото само тия гадости....
Свърших доста работа от сутринта. Навън е чудно.

# 55
  • Мнения: X
Добър ден! Тук е слънчево и топло, а на мен много ми се спи. Мъжът ми изтеглил 75 ГБ български филми и снощи до късно гледахме Тодор Колев. За капак уж за малко пуснахми Into the Wood и отиде до малките часове.

Белла не я мислете толкова от рано, може и седмица-две след 13-ти да роди.
 

# 56
  • Мнения: 22 036
Нищо не свърших аз, ама защото все имам нереалистични планове. Цяла нощ не спах от болки в гърба, но дочетах Водата за Шоколад. Хем ми хареса, хем не, защото малко като имитация на Маркес ми се видя.
В 6, като стана ясно, че няма да се спи вие си легнахте, а аз се заех с двора. Изметах го, поорязах разни клони и през цялото време мрънках. После, като поседнах и се замислих, как цял живот съм искала да живея в къща и как бабите ми, които имаха големи къщи и дворове, никога не са се оплакали от работата ми стана неудобно.
Но пак да помрънкам де - изметох такова количество козина от кучката, че не мога да повярвам, че живо същество отделя толкова за една седмица и не е напълно плешиво  ooooh!.
Сложих 4 филета да се осоляват за пастърма, изпеках чушки, чистя басеина, спах след обед.
Не сложих расад домати, краставици и салати и джинджифил, но и утре е ден.
Сега ще мързелувам, че ми е много натоварена тази седмица, макар че е кратка.

# 57
  • Мнения: 224
Здравейте момичета! Записвам се в темата да си изливам душата понякога тук. Simple Smile

Адски ми е тъжно, за първата ми братовчедка. На 17 е. Такава прекрасна възраст за излизане и създаване а приятелства, а тя е толкова самотна. В това прекрасно време не излиза от вкъщи, защото няма приятели, или поне не достатъчно добри, за да я канят да излиза. Когато отива да се поразходи, ходи сама. От мъничка си я обичам много и ми е ужасно болно, защото виждам колко е тъжна така.    Sad

# 58
  • Мнения: 4 740
Писах й смс на Жади, като имам отговор ще винаги информирам.

# 59
  • Мнения: 22 541
Джулия, поръчай тортата фигура а не с тези ужасни картинки отгоре.

Чудно време при нас...и щерката днес е по добре,  ще се разходим след час.

Общи условия

Активация на акаунт