Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

  • 137 253
  • 844
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 274
Марийче, тия дни съм Пепеляшка  Mr. Green  , короната в сефа  Laughing  В неделя съм ти на път, ще съм цял ден на Casa de Campo  Mr. Green , помагачи ми трябват.  Бързам, че времето ме притиска, пък и като си ме знаете, при мен нещата трябва да се случват на часа  Laughing 

# 106
  • Варна
  • Мнения: 4 432
Завърших си магистратуратааа  Party
Днес беше държавния, изкарах 5.25, похвалвам се  Mr. Green

# 107
  • Варна
  • Мнения: 12
 HugМира,успехи в бъдещите начинания

# 108
  • Мнения: 5 776
Мира, поздравления   bouquet
Аз хайманосвам, по много  Laughing
Само не мога да се наспя още, че на горния етаж правят ремонт хората и точно в 8 се мятат. Аз лятото спя до по-късничко  Blush

# 109
  • Мнения: 274
Мира, честито!   bouquet
Марийче, моите майстори са акто директори  Laughing преди 10 ч. не идват да работят. То и затова се точи ремонта още  Twisted Evil  На ръба съм да им покажа чрвен картон  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 5 776
Аз явно ги изплаших тия, днес ги няма, в 9 станах  Laughing
Наспана, свежа и готова за разходки   Sunglasses
Честито ако има празнуващи в темата   bouquet

# 111
  • Мнения: 1 376
Привет и от мен Hug
Надявам се да приемате наскоро "короновани" моряшки принцеси и новопопълнения във форума  bouquet
Попрегледах отгоре-отгоре темичките. Много е хубаво, че сте се събрали тук и споделяте взаимно всичко около присъствието и отсъствието на нашите мили моряци  bouquet

# 112
  • Мнения: 5 776
Добре дошла Виктория   bouquet
Ние напоследък сме малко несериозни в темичката, ама то лятото си е нормално  Laughing
Аз по цял ден меря улиците, обичам Варна  Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 274
Марийче, жадувам вече за моренцето.  В петък трябваше да тръгна, но с тия майстори, ще си стоя на чист въздух в планината  Mr. Green  Е лятото те първа предстои.
Виктория, добре дошла!

# 114
  • Мнения: 5 776
Нищо не си изтървала, времето е гадно  Crossing Arms
Ние сега се прибрахме да се преоблечем и пак отпрашваме. За днес плана беше кафе с приятелка сутринта, коктейли с приятелки следобяд и после купонясване  Laughing Децата на лелин дом след малко. Добре съм го измислила, м  Whistling Laughing

# 115
  • Варна
  • Мнения: 12
http://www.vbox7.com/play:fbb76640Прекрасен месец ви пожелавам.

# 116
  • Мнения: 274
Юли вече е факт  Laughing  Важне е да има усмивки и добри новини от нашите момчет!
Марийче, тук при нас нещо ни подмина дъждовното време  Laughing  и аз покрай моите ангажименти направих кооператорски тен  Mr. Green  Остава ми много мъничко до рязането на лентата  Laughing  и после ще се отдам на заслужена почивка  Wink  и естествено изравняването на тена  Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 5 776
Веси, нашите са получили мейл, че няма да имат заплати  Crazy
Новините от нашите ширини хич не са добре, дано да им дойде акълът  ooooh!
Децата изкараха някакъв летен вирус, но вече са по-добре.
Сигурна съм, че е станало чудно местенце  Heart Eyes

# 118
  • Мнения: 274
Марийче, лошо  Rolling Eyes  При нас още няма инфо, но дано да не е така, че  ooooh! 
Щом сте вече здравички, може да пътувате  Wink  От другата седмица вече мога да посрещам гости   Grinning

# 119
  • Мнения: 5 776
Добро утро  Hug

С голямо удоволствие, Веси bouquet
Аз най-накрая се наспах, наобед съм на контролен преглед при зъболекаря, стиснете по едни палчета моля  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт