Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

  • 129 288
  • 844
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 4 110
'драстии   bouquet
Аз уча за два изпита за утре  Crazy Стиснете по един палец, да минават, че аман вече  #2gunfire

Мъжо и той строен на проекта дето го правим на работа, ей тъй докато седи да поработи.
Преди това беше на ремонт на кораб, преди това прави барака в двора, преди нея се заниамва с градината, а преди това таман си беше дошъл  ooooh!

Леки рейсове на малки и големи моряци  Hug

# 91
  • Мнения: 5 776
Сискам  Hug
Като те чета, моя само може да се радва, че отпуската му е само месец  Laughing

# 92
  • Варна
  • Мнения: 166
Ой ой аз малко позабравих да влизам тука  Blush  в подготовка съм за голямото посрещане Simple Smile))) дилемата е какво да си облека.. как.. защо.. уфф слжно е всеки път! Другата седмица съм в очакване  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 5 776
Облеклото ти ще му е последната грижа  Grinning

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Здравейте, аз завърших семестриално Simple Smile Благодаря за палците Simple Smile От 11 изпита, 11 шестици  Crazy Похвалвам се Simple Smile
Така уплътних първия рейс на мъжо, имам две идеи за следващите два  Thinking

Lulla, давай по парфюм само  Mr. Green

# 95
  • Варна
  • Мнения: 166
Дилемата е да е дълга рокля и да има изненади отдолу или къса, защото е по-секси и лесна за събличане..  Thinking  Тази седмица ще мине много бързо.. то фризьор.. маникюр.. чистене.. Лудницата е пълна!

Мира Иванова  Честито!!!

# 96
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,

надявам се ще приемете още един член на клуба "Моряшка съпруга". Любимият замина вчера сутринта на речен кораб. Заедно сме от четири години и не сме се разделяли изобщо. Може би това е причината да ми е толкова тежко. Нищо не ме радва, нищо не ми се прави, дори на работа правя грешки /което е нетипично за мен/. Чудя се, това нормално ли е, при положение, че имам страшно силен характер?

# 97
  • Мнения: 444
gergana_dsa , добре дошла  Hug Нормално е , да. Още повече като не сте се разделяли за тези 4 години. Аз вече от 6 години съм с моя мъж, пътувал е винаги и още не мога да свикна. Някои жени свикват други не , това е положението  Grinning Но и да не свикнеш поне ще попретръпнеш по някое време Simple Smile

# 98
  • Варна
  • Мнения: 166
Моя мъжо се връща в петък ухуу нямам търпение вече!

gergana_dsa Разбира се, че е нормално. Нямам идея как е на речните кораби и как са им контрактите, но ако има интернет и скайп ще ви е по-леко. Дали някога ще свикнеш с отсъствието му.. не мисля. Аз съм на мнение, че ако започне да не ми липсва моя моряк и не ми дреме дали е тука или не значи всичко е свършило помежду ни.Може би след 20 години ще мисля по друг начин, но кой знае.

Тук сме се събрали жени, които наистина разбират какво ни е една на друга, защото вървим по една пътека..
Хич да не ти пука да се оплачеш или да се похвалиш, наши хора сме си! Добре дошла!

# 99
  • Мнения: 5 776
ММ трябваше да тръгне онзиден, обаче час преди пътуването му се обадиха, че в крайна сметка ще се качва в понеделник, та си имаме още 4 дни заедно  Grinning

# 100
  • Мнения: 274
Добро утро! И аз да се присъединя към страдащите  Cry  Изпратих ММ, другата седмица и синчето заминава на пъвия си рейс.  Няма да казвам какво ми е....Гергана, от дълги години изпращам, няма свикване.  Първите дни са по тежки, но после влизаш в ритъм и времето започва да се изнизва. Добре, че сега имам доста ангажименти и времето ще минава бързо. Само дето малко се притеснявам, дали ще успея да се справя с новия проект за периода, който съм си определила  Mr. Green 

# 101
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Веси, голям гуш за теб Simple Smile Ще помагаме с проекта, можеш да разчиташ Hug

# 102
  • Мнения: 5 776
Веси, голямо гуш и от мен  Hug
И се радвам, че се видяхме, пък било то и за малко   bouquet
Аз тук си троша нервите и се занимавам с глупости, всяка ваканция е същото  Crazy

# 103
  • Мнения: 274
Момичета  Hug  Hug  Hug  и от мен, благодаря ви!
Марийче, следващия път повече,тогава няма да сте уморени от пътя.  Ще си пием хубави питиета на верандата гарнирани със сладки приказки  Laughing 

# 104
  • Мнения: 5 776
Аз утре и в неделя ще минавам, айде утре няма време, ама в неделя ако не окъснея много ще ти звънна да се видим пак ако имаш време за кафе. Другото ще го направим както си му е реда  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт