Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

  • 127 997
  • 844
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 5 144
Моят се ваксинира на кораба, докато бяха на пристанище в щатите. Мобилни екипи се качват на борда.

# 766
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Благодаря ви

# 767
  • Мнения: 921
Моят се ваксинира на кораба, докато бяха на пристанище в щатите. Мобилни екипи се качват на борда.
И при моя така се случи, да ваксинират екипажа в Щатите, но отказа тогава. Следващия път няма да му се размине. Не съм сигурна, но имаше нещо нередно със сертификата от Щатите. Май не го признават в Европа.

# 768
  • Варна
  • Мнения: 5 144
Не издават сертификат, а картонче с данни за ваксинацията. Признават го тук. Във всички заповеди на здравния министър пише сертификат за ваксинация, преболедуване или аналогичен документ, който съдържа тъ тъ тъ данни.

# 769
  • Варна
  • Мнения: 1 019
Ще задължат малко по-малко всички моряци да се ваксинират срещу Ковид, иначе ще им отказват смени.
След като изтекът 9месеца от поставената ваксина (според новата валидност на документа) искат и поставяне на бустерна доза.

# 770
  • Варна
  • Мнения: 239
Здравейте, записвам се при вас, въпреки че доста отдавна не е писано.. дано живне тамата.
На 23 години сме с моя приятел сме заедно от 3 години, изпратих го вчера за 6 месеца и знаете всичко сега ми е сиво, гадно и безразлично.. бременна съм в 3тия месец ии ще видим кой ще превари бебето или той Smile
Много ми е кофти че до края трябва да си бременея сама ама...

# 771
  • Мнения: 921
Здравейте, аз изкарах 2 бременности и 1 раждане сама. Трудно е, когато го няма таткото да помага, но няма как. Надявам се, че ще се прибере навреме за раждането на вашето дете. Ако нямате брак трябва нотариално заверена декларация, че припознава детето, иначе няма как да го впишете на негово име.

# 772
  • Варна
  • Мнения: 239
Нямаме брак, нямаме и декларация. С термин 17 март съм, а той ще дава зор да слезе в началото на март или края на февруари. Ако не стане... не знам.
Кофти е да си сам не само ж такива моменти, а и попринцип... аз съм си ревла попринцип, а сега и с тия хормони съвсем друго не правя, освен да плача..

# 773
  • Мнения: 581
Здравейте, записвам се при вас, въпреки че доста отдавна не е писано.. дано живне тамата.
На 23 години сме с моя приятел сме заедно от 3 години, изпратих го вчера за 6 месеца и знаете всичко сега ми е сиво, гадно и безразлично.. бременна съм в 3тия месец ии ще видим кой ще превари бебето или той Smile
Много ми е кофти че до края трябва да си бременея сама ама...
И ние бяхме така. Цялата бременност си я изкарах без него, но пък бях изключително спокойна. Може да се запишеш на йога за бременни, не оставяй сама...излизай с приятелки Simple Smile

# 774
  • Варна
  • Мнения: 239
Да обмислям да се запиша на нещо такова за да си запълвам времето. Много далечно ми се вижда и раждането и завръщането. Къде е март месец, къде сме сега...

# 775
  • Мнения: 5 563
Здравейте, аз изкарах 2 бременности и 1 раждане сама.
И аз бях така.
А аз да се похваля, мъжът ми мина на по - кратки контракти. 42 дни тук, 42 дни го няма.

# 776
  • Мнения: 921
Нашите деца се родиха и двете по-рано и минахме през много трудности. За второто колкото и да правихме планове не успя да се прибере на време. Всъщност мъжът ми разбра последен, че му се е родил син. Много гадно беше, прибрах се сама с бебето вкъщи. Той си дойде чак след 2 седмици. Такива моменти честно казано ме направиха доста по-силна. Свикнах с разделите и за се оправям с всичко сама.

# 777
  • Варна
  • Мнения: 239
Te хората правилно са си казали, че неволята учи... Аз за втори път го изпращам, като се роди бебето и съм заета по цял ден да ми се отвличаа вниманието сигурно ще ми  е по-лесно
Вие как сте ? На плаване ли са половинките ви ?

# 778
  • Мнения: 921
Моя преполови 4 месечен контракт. Тази година ще е за Коледните празници вкъщи. Хубавото е, че има опция да избира колко време ще е почивката му.
 Наистина когато се появят децата, разделите някак си се приемат по-лесно. Аз лично нямам въобще време през деня, вечер ми става някой път криво, че си лягам сама, но в крайна сметка знам, че това е за доброто на цялото семейство. Свикнахме с годините, даже като се задържи вкъщи повече от 3 месеца почвам да се ослушвам кога ще тръгва пак. 😁

# 779
  • Мнения: 5 563
Моят снощи се върна. Децата са на седмото небе.
На мен ми става много криво като го няма, особено първите няколко дни. После влизаме в някакъв ритъм с децата и свикваме. Като се връща ми става криво, защото тоя ритъм се променя. И тъкмо свикнем и хоп всичко се променя.
Но кратките контракти не ги усещаме много как минават.

Общи условия

Активация на акаунт