Новите ни козметични похождения 66

  • 90 549
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
Лу, мога ли да те помоля да сравниш околоочния крем на Uriage с този на Avene Ystheal(ако не греша и ти ползваше наскоро този продукт) по отношение на нивото на хидратация. Чудя се дали да заложа пак на Avene или да пробвам Uriage.  Blush

И докато се чудя взех още една опаковка от околоочния на Balea.  Laughing Търсейки изображение на този продукт, забелязах, че вече има и серум за лице от същата серия ... дано го пуснат и тук, бих го тествала. По принцип по отношение на серуми за лице винаги съм смятала, че там си заслужава по- или дори най-сериозен бюджет в сравнение с продукти за почистване и т.н., но пък Balea и Alverde вече на няколко пъти успяха да ме изненадат много приятно с някои свои продукти.


# 16
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу , честит Love Story , разкошен е  Heart Eyes


Chloé , мерси и аз много си го обичам, идеален е за идвщата пролет  Heart Eyes

Di™ Бронли си е моно фрезия, аз за това и го взех. Имах същия проблем като теб с издирването на хубава фрезия под формата на парфюм. Да те предупредя обаче, че и тази на Бронли си има изкуствена нотка ( Tired ), но е най-доброто, което съм намирала за сега без да се налага поръчка от чужбина на сляпо. А и е доста евтин, така че си е вариант. Намира се лесно по аптеките и можеш да го тестваш за всеки случай. Имат цяла серия продукти с фрезия (сапун, пудра, лосион и т.н.), но не съм ги пробвала.

Louren, не съм го ползвала този крем на Аvene. Имала съм този, не знам обаче от коя серия се води:



Не бях особено впечатлена от него, никакъв ефект не видях, но го измазах до край. Като степен на хидратация, бих казала средна.
Isoliss на Uriage съм го ползвала буквално 2 пъти (съвсем наскоро го взех). Като консистенция е по-воднист и апликаторът изпуска малко повечко от необходимото количество, ако не внимаваш. Много ми харесва охлаждането и дрениращия ефект от накрайника. Аз и заради това го взех. Като хидратация за сега ми е ок, но за сух околоочен контур ми се струва, че може да дойде слабичък.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet

- Giorgio Armani - mascara - Eyes To Kill - За втори път.  Heart Eyes

# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
От Дъглас Сердика ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 500
От Дъглас Сердика ли?

Не, от selfridges до английски адрес. Доколкото разбрах Армани ще го заредят в Дъглас Сердика през април.

# 20
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Запис да следя.
Записвам се с нова четка за лице.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Този сет

# 22
# 23
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
MAC Odyssey




MAC Chintz



MAC New York apple



MAC Fetish



MAC Fresh moroccan



MAC Humid

# 24
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Burgundy Amber

# 25
  • Мнения: 2 278
Благодаря за темата   bouquet
Серума и крема от тази серия  Peace

Около очен от тази:

И толкова се впечатлих от него, че се върнах и за крема за лице  Mr. Green Подсигурих се до пенсия  Joy
Bare Escentuals Buxom sheer lip gloss

Излекува страданията ми по Sensible  Mr. Green Не е толкова траен, но заради цвета и начинът по който напомпва устните ще го преживея  Laughing
Foncé, може ли ако обичаш откъде ги взе тези красоти?
Кueshi-тата?

# 26
  • Мнения: 31 212
От Дъглас Сердика ли?

Не, от selfridges до английски адрес. Доколкото разбрах Армани ще го заредят в Дъглас Сердика през април.
Да точно така пишеше, че през Април ще бъде зареден. Peace

# 27
  • Мнения: 1 698
Чакам я с нетърпение.

# 28
# 29
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
От Дъглас Сердика ли?

Не, от selfridges до английски адрес. Доколкото разбрах Армани ще го заредят в Дъглас Сердика през април.

Мерси  Hug

Аз мернах инфото по диагонал в Ева, но нямах време да чета обстойно, ако изобщо го пише  Blush



TheBlackWidow, честито, по колко са пуснати при Вас?

Общи условия

Активация на акаунт