MasterChef България, Тема 1

  • 43 522
  • 775
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 418
Къртицата да пускат, готвене ОМГ.  Laughing

Може да го видя, ама нещо не ми вдъхва интерес, но знае ли човек.

# 16
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 CrazyИ аз при вас!Благодаря за темата.Много ни харесва американският формат,на цялата фамилия,и с нетърпение чакан нашите хора.Само шеф Петър ми харесва от журито Peace

# 17
  • Мнения: 9 188
 Close
Ясно пак ще се прецъква по каналите

# 18
  • Мнения: 11 737
Уж е за непрофесионалисти, а ще се окаже, че някои от участниците си изкарват пари с кулинарията, което май си влиза в графа професия?

# 19
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Уж е за непрофесионалисти, а ще се окаже, че някои от участниците си изкарват пари с кулинарията, което май си влиза в графа професия?
И аз това щях да питам, тъй като не съм гледала формата до сега и не зная правилата. Но един от участниците ми е познат и момчето си бачка като готвач от дълго време...

# 20
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Ако това е вярно, лично аз ще бъда разочарована от формата, понеже няма да е особено честно и равно състезание.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 11 737
Видях няколко коментара в кулинарна група и така разбрах, че някои от одобрените участници (сами си казаха) или работят в тази сфера или допълнително си изкарват доходи чрез кулинарията, но ще видим какво ще е.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз ще го чакам с интерес. Дано си заслужава.

# 23
  • Мнения: 20 172
Фенка съм на оригинала, и ще го гледам, обаче съм предубедена към нашенският вариант, кой знае как ще го побългарят...
Четох, че ще го дават 3 пъти седмично, и всяка седмица щял да си отива по един участник, пак ще гледаме разтеглени епизоди с куп глупости, щели да се запознаем с историята на участниците....уф.

# 24
  • Мнения: 11 737
Е, Биг Брадър, как иначе?  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 785
Гледам  Peace Много харесвам MC по принцип, не очаквам да стигне бг варианта нивото на оригинала, но определено ще ми е много интересно  Wink

# 26
  • Мнения: X
Ма, много строг този Андрейййй , бейй, нищо, че е чаровен като Брат Пит!
 Страхотно е това жури.
А Петър ми е фаворит.

# 27
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 : Mr. GreenБалучка какво е-ох,Андре,Андре Joy

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Много вдървено "играят" всички  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 15 466
Идвам и аз тук, засега ми е превзето, да видим по натам. Защо има деца с участниците не разбрах.Русата жена с къдравата коса е готвачка, готвила навсякъде по света.

Общи условия

Активация на акаунт