Къде да отседнем в Трявна? - тема 2

  • 155 066
  • 807
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 558
През ноември търсих къде да отседнем в Трявна, но сменихме дестинацията. Моля за предложения с домашен любимец къща за гости или апартамент, но  да има кухненско оборудване за 4 възрастни.

# 601
  • Мнения: 558
Аз съм отсядала в къща за гости ИнКрис останахме много доволни. Две спални със самостоятелни бани, вътрешно стълбище и дневен тракт, голям просторен и удобен. Всичко беше като на снимките. Интернет, ТВ във всички стаи, камина, топло беше навсякъде. С две думи препоръчвам. Цената тогава беше 60лв на ден за цялата къща. През Май месец ходихме ние.
Допуска ли се домашен любимец

# 602
  • Варна
  • Мнения: 292
Аз съм отсядала в къща за гости ИнКрис останахме много доволни. Две спални със самостоятелни бани, вътрешно стълбище и дневен тракт, голям просторен и удобен. Всичко беше като на снимките. Интернет, ТВ във всички стаи, камина, топло беше навсякъде. С две думи препоръчвам. Цената тогава беше 60лв на ден за цялата къща. През Май месец ходихме ние.
Допуска ли се домашен любимец

Пише на страницата им, че не се допускат домашни любимци.

# 603
  • Мнения: 759
Една бърза резервация в Бела направихме за 3 Март. Дано останем доволни. Не искаха да превеждам пари , а директно там  newsm78 Такава ли е процедурата или ще останем на улицата?

# 604
  • Мнения: 6 794
Хм, аз май имам спомен, че превеждах някакво капаро  newsm78 Не ми се вярва да си плюят на репутацията и да дублират резервации, ама знае ли човек....

# 605
  • София
  • Мнения: 7 994
Рали, честита дъщеря.   Grinning
Синът ми е вече официално диагностициран с астма.  Tired Та тази година, пак сме в Трявна. Миналата година бяхме в Панорама, но не ни хареса. Тази година търсим нещо по-бюджетно и само за спане, като основното изискване е да има кухня. Искам аз да си приготвям храната, защото много не ни хареса по заведенията. Също и да е близо до болницата.
Знам, че миналата година имаше добър отзив за Къща проф. Маркова. Загледах ги, прилично изглежда на снимките, има кухня, близо е до болницата, евтино е, чудя се само къде е уловката....... Mr. Green

# 606
  • Мнения: 6 794
Мерси, Дидка  Hug И съжалявам за астмата, надявам се бързо да се отървете от нея, но не го приемай като нещо за цял живот. Ще порастне и ще разреди спазмите. А и някои деца се диагностицират само заради безплатната терапия по каса, като състоянието им е астмоподобно, без да е същинска астма, дано при вас  е така  bouquet
За квартирата, за която се чудиш - ако не бъркам, мисля, че това е една едноетажна къщурка точно до чешмичката в стария град, която се намира веднага като пресечеш  от влаковите релси и минеш главното шосе. Има един паметник с пейка до нея. Отвън изглежда прилично, не знам как е отвътре. На нас пък ни хареса в Панорама, с уговорката, че храната можеше да е малко по-добра, ама за тези пари, които платихме за апартамента, си е просто идеално. Живот и здраве, след няколко месеца пак сме там, вече в разширен състав  Mr. Green

# 607
  • Добрич
  • Мнения: 797
Една бърза резервация в Бела направихме за 3 Март. Дано останем доволни. Не искаха да превеждам пари , а директно там  newsm78 Такава ли е процедурата или ще останем на улицата?
Каква цена ви дадоха за трети март? Гледах оферти, но за тази дата навсякъде надуват цени.

# 608
  • Мнения: 558
Къща Инкрис към момента не работи и не посреща гости.

# 609
  • Мнения: 540
Здравейте! Имам нужда от актуална информация за Калина палас и по-конкретно за басейна. Може би ще имам възможнаст средата на март да посетим града с 5г. ми син и хотела ще е този. Аз никога не съм била в Трявна и ще ми е интересно. Но малкия като надуши, че има басейн и.....е ясно натам. Притесняват ме тези 29 °, защото си студена вода и то за м. март. Та....ако някой е ходил скоро.....става ли басейна за посещение от деца или си е студено?

# 610
  • Мнения: 759
Една бърза резервация в Бела направихме за 3 Март. Дано останем доволни. Не искаха да превеждам пари , а директно там  newsm78 Такава ли е процедурата или ще останем на улицата?
Каква цена ви дадоха за трети март? Гледах оферти, но за тази дата навсякъде надуват цени.
85 лв , в сайта имаше оферта.

# 611
  • Мнения: 2 494
Ралииииии,честита радост!!! Да е много здрава и щастлива малката София и кака също!!!  txtloves newsm30 txtloves newsm18 Tada

# 612
  • Мнения: 6 794
Ооо, Меганче, благодаря ти, мила  Hug И вие бъдете здрави и щастливи  Hug Hug Hug На линия ли сте тази пролет за Трявна?

# 613
  • Мнения: 271
Рали, честита рожба. Да бъде здраве, красива и щастлива. Поздрави за кака Криси.

# 614
  • Мнения: 2 494
Ооо, Меганче, благодаря ти, мила  Hug И вие бъдете здрави и щастливи  Hug Hug Hug На линия ли сте тази пролет за Трявна?
Чудим се дали пак да е там....той Коки,слава Богу не е правил пристъпи вече 2 години и го броим здрав  Laughing и се чудим дали да не отидем другаде, макар че на мен Трявна ми харесва много, но на децата малко и омръзна(всъщност мисля, че се инатят, защото няма басейн в хотела, ама ще видим)  Hug

Общи условия

Активация на акаунт