Прахосмукачка робот - 7

  • 78 201
  • 750
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
И аз слагам препарат-до тук Пронто и Медикс за под-няма проблем

# 436
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На някой с Румба случвало ли му се е роботът да чисти, но боклукът да се лепи по двете четки (модел 660)  като мъх?
Може да е изгоряло моторчето, за този проблем  писа някой  в първата тема.
На мен ми беше изгоряло моторчето, което задвижва четките. Изобщо не се въртяха, въпреки че самата прахосмукачка си се разхождаше. Добре, че все още беше в гаранция.
Не моторчето за четките, другото, което е в контейнера за боклук.


В бравата само чиста вода ли сипвате или може и препарат за под?
Че в браава вода ли може да се налива?

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Джема,налива се,ама тя само поддържа мокър парцала.Не е като при скубата да чисти с вода и мръсната да отива в друг контейнер.Но аз определено съм доволна.Чисти голяма площ с едно зареждане на батерията.Само сменям парцала на всяка стая.Иначе скубата определено би чистила по-добре ама пусто малка площ чисти-и казват че е тегава смяната на контейнерите.

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Нещо батерията на румбата ми почва да здава  багажа май. Както чисти и светва червено и даже и до станцията си не може да отиде.  ooooh! Май ще трябва да поръчвам нова.

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 909
здравейте на всички,
renydent от къде да си купя допълнително парцалчета за бравата?

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Преди месец купих от тук подложки и дозатори.Проверих  навсякъде по сайтовете -амазоните,наши сайтове  ,но в този тогава бяха най евтини.Китайски не съм гледала-държах да са оригинални
http://irobotforyou.com/category/9/BRAAVA%20300?ref=acc
Пише Брава 300 но са еднакви с тези на 380

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 909
благодаря ти   bouquet

# 442
  • Мнения: 1 142
На колко време се сменя дозатора на Браава?

# 443
  • Русе
  • Мнения: 7 794
На всяка стая сменям мопа и допълвам. Но би изкарал две по-малки стаи.

# 444
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Преди месец купих от тук подложки и дозатори.Проверих  навсякъде по сайтовете -амазоните,наши сайтове  ,но в този тогава бяха най евтини.Китайски не съм гледала-държах да са оригинални
http://irobotforyou.com/category/9/BRAAVA%20300?=acc
Пише Брава 300 но са еднакви с тези на 380

Рени, мерси много за този сайт, не бях попаднала, поръчах си вчера четки и вече са при мен. Днес ще вършее Румянка пак със пълна сила.

  bouquet  bouquet

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
На колко време се сменя дозатора на Браава?
От януари да сега за първи път го сменям.Имай предвид че чистя 2 етажа порядъчно големи.Така че всичко зависи от ползването.А и аз я пускам всеки ден.Понякога и на два пъти-зареждама и отново на другия етаж,тъй че е зверска експлоатацията.
Преди месец купих от тук подложки и дозатори.Проверих  навсякъде по сайтовете -амазоните,наши сайтове  ,но в този тогава бяха най евтини.Китайски не съм гледала-държах да са оригинални
http://irobotforyou.com/category/9/BRAAVA%20300?=acc
Пише Брава 300 но са еднакви с тези на 380

Рени, мерси много за този сайт, не бях попаднала, поръчах си вчера четки и вече са при мен. Днес ще вършее Румянка пак със пълна сила.

  bouquet  bouquet
Радвам се ,че съм помогнала,нали за това сме тук

# 446
  • Мнения: 1 544
Здравейте!
Аз съм в леко чудене за Браава. Имам две малки деца,едното е бебе,което всеки момент ще започне да лази.И тогава забърсването на пода ще е минимум веднъж на ден.

Необходимо ли е да се пуска прахосмукачка преди ежедневно пускане на Браава или тя може да се справи с лек прах по пода?

Ще бъда благодарна да ми помогнете в избора .

В момента има кешбек 100 лв на Браава,но се чудя дали имам нужда преди това и от прахосмучене (дали да си закупя и прахосмукачка-робот демек Mr. Green)

# 447
  • София
  • Мнения: 546
Здравейте!
Аз съм в леко чудене за Браава. Имам две малки деца,едното е бебе,което всеки момент ще започне да лази.И тогава забърсването на пода ще е минимум веднъж на ден.

Необходимо ли е да се пуска прахосмукачка преди ежедневно пускане на Браава или тя може да се справи с лек прах по пода?

Ще бъда благодарна да ми помогнете в избора .

В момента има кешбек 100 лв на Браава,но се чудя дали имам нужда преди това и от прахосмучене (дали да си закупя и прахосмукачка-робот демек Mr. Green)

На мен ми се е случвало няколко пъти да пускам Браава без да забележа, че Румба е пропуснала да влезе в съответната стая. Справя се без проблем с ежедневен прах и мъхчета, но после парцала е доста замърсен и си трябва здраво пране, за да го преведа пак в добър вид (всъщност по парцала разбирам, че явно Румба е пропуснала стаята  Laughing ). Ако ще се използва по този начин постоянно, вероятно парцалите ще заминават много бързо  Laughing
Но пък тя си има режим за сухо почистване (метла), с други кърпи, който също е доста добър за почистване на ежедневен прах от пода и след него може да си се пуска вече мокрото почистване.
На твое място изобщо не бих се чудила. Ех, де да имах Браава когато започна да лази малкия... доста усилия щеше да ми спести Simple Smile
А ако имаш възможност и за Браава и за Румба - ДА!  Laughing

# 448
  • Мнения: 1 544
Да,вече имам две - едното се търкаля непрекъснато по пода,а предстои да се включи още едно торпедо...

Не знам дали ще мога да се класирам и за Румба,и за Браава , кешбека на Браава ме привлича.

Живея в къща и ежедневното почистване вече много ми тежи.
Ще чета каква Румба ми е необходима,възможно най-евтиния вариант.
Не ме притеснява това,че ще я пускам стая по стая.

# 449
  • София
  • Мнения: 546
Да,вече имам две - едното се търкаля непрекъснато по пода,а предстои да се включи още едно торпедо...

Не знам дали ще мога да се класирам и за Румба,и за Браава , кешбека на Браава ме привлича.

Живея в къща и ежедневното почистване вече много ми тежи.
Ще чета каква Румба ми е необходима,възможно най-евтиния вариант.
Не ме притеснява това,че ще я пускам стая по стая.
Дори и без Румба, Браава ще ти е незаменим помощник. Също хубаво е, че е много безшумна и спокойно можеш да я пускаш докато спят децата. За разлика от Румба, която сигурно буди и съседските (поне моята де Simple Smile )
А и не е нужно прахосмукачката да е Румба - тук има много доволни и от LG и разни други се споменават. Вземи си сега Браава, пък после си мисли и събирай сили за прахосмукачка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт