Прахосмукачка робот - 7

  • 78 045
  • 750
  •   1
Отговори
# 420
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Къде, защото за първи път от години, не мога да намеря? Пък и ако цената е по-изгодна, защо не.

# 421
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 398
На някой с Румба случвало ли му се е роботът да чисти, но боклукът да се лепи по двете четки (модел 660)  като мъх?

# 422
  • Мнения: 131
И ние се интересуваме от доста време, скоро не съм чела обаче. Преди се предлагаше само един модел на Бош за 3000 лв, но отзивите никак не бяха добри.

Миналата година разглеждах косачките-робот и във Варна /там живея/ продаваха на промоция  Robomow за същите пари като в Амазон. Мисля, че бяха около 2000 лв, но в никакъв случай 3000. Тази година не съм ходила да ги гледам, че още не сме готови с терена.

# 423
  • София
  • Мнения: 546
На някой с Румба случвало ли му се е роботът да чисти, но боклукът да се лепи по двете четки (модел 660)  като мъх?
Моята е 585 и беше така - контейнерът почти празен, а всичкият боклук по четките. Като я разглобих и изчистих основно се оправи за 1-2 чистения и после пак стана същата работа. Тогава реших да й сменя кутията с четките и започна пак да чисти безупречно. Даже с новата кутия чисти по-добре от преди - четките са малко по-различни и вероятно заради това.

# 424
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 398
На някой с Румба случвало ли му се е роботът да чисти, но боклукът да се лепи по двете четки (модел 660)  като мъх?
Моята е 585 и беше така - контейнерът почти празен, а всичкият боклук по четките. Като я разглобих и изчистих основно се оправи за 1-2 чистения и после пак стана същата работа. Тогава реших да й сменя кутията с четките и започна пак да чисти безупречно. Даже с новата кутия чисти по-добре от преди - четките са малко по-различни и вероятно заради това.
Благодаря ти. Аз засега ще я следя - само на една година е. После ще й сменя четките и ако се наложи и кутията.

# 425
  • Мнения: 175
Къде, защото за първи път от години, не мога да намеря? Пък и ако цената е по-изгодна, защо не.

Аз от тук съм взимала - комплект с три четки, между 20-30 лв бяха.
http://irobotbg.com/products.html

# 426
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
На някой с Румба случвало ли му се е роботът да чисти, но боклукът да се лепи по двете четки (модел 660)  като мъх?
Може да е изгоряло моторчето, за този проблем  писа някой  в първата тема.

# 427
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Къде, защото за първи път от години, не мога да намеря? Пък и ако цената е по-изгодна, защо не.

Аз от тук съм взимала - комплект с три четки, между 20-30 лв бяха.
http://irobotbg.com/products.html



Нямаха и там перди 10-ина дни. Утре пак ще звъня. Уфф, накрая ще си поръчам от Англия или Китай, то по-бързо ще стане с тия нашите.
Май някой беше поръчвал от китайските жълти четки с 6 края, как са, стават ли или да не си харча парите за тях?

# 428
  • Мнения: 737
На някой с Румба случвало ли му се е роботът да чисти, но боклукът да се лепи по двете четки (модел 660)  като мъх?
Може да е изгоряло моторчето, за този проблем  писа някой  в първата тема.
На мен ми беше изгоряло моторчето, което задвижва четките. Изобщо не се въртяха, въпреки че самата прахосмукачка си се разхождаше. Добре, че все още беше в гаранция.

# 429
  • Мнения: 555
Аз да споделя, че открих защо Лг-то понякога пропуска някои местенца. Оказа се, че ако "окото" отдолу е малко по-прашно това го обърква. След всяко пускане започнах да почиствам и трите камери (или каквото там се водят) и чисти значително по-старателно.
  Peace

# 430
  • Мнения: 175
Привет:) С приятели сме замислили един сватбен подарък, аз съм от феновете на irobot, но нещо ми се набива една марка Neato, моделите са с добри параметри и отзивите в чужди сайтове са доста добри, единият модел го дават едва ли не като силна конкуренция с roomba 880. Ама пък са ми грозни..

Някой нещо?
ей тук гледам, че ги продават
http://robots.bg/product-showcase/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … 0%BE%D1%82%D0%B8/

# 431
  • Мнения: 785
Привет:) С приятели сме замислили един сватбен подарък, аз съм от феновете на irobot, но нещо ми се набива една марка Neato, моделите са с добри параметри и отзивите в чужди сайтове са доста добри, единият модел го дават едва ли не като силна конкуренция с roomba 880. Ама пък са ми грозни..

Някой нещо?
ей тук гледам, че ги продават
http://robots.bg/product-showcase/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE … 0%BE%D1%82%D0%B8/



Аз имам Neato Botvac 85 (последният модел на Neato на пазара) и съм влюбена в него. Имам някъде в предишни страници написано мнение след първите му употреби. Бях решила да купя Румба 880, но доста четох из интернет, и накрая купих Нийто-то. Нямам база за сравнение между двата робота от собствен опит (а толкова ме изкушаваше и красивия дизайн на Румба-та, и двете и четки, и популярността на марката, за разлика от сравнително новото Нийто (мисля, че е на пазара от последните 5-ина години) и смешната му форма). Въпреки това считам, че съм направила правилен избор.

Да допълня - мисля че моят модел е с четка с най-голяма ширина на пазара на тези от същия клас, мисля, че четох че е и с най-мощна всмукваща сила. И е изумително как прекрасно се справя с космите, обира ги всички. Също ми харесва и това, че почиства методично, което допринася за "намаленото" време за почистване може би двойно.

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 23:11 от Gifty

# 432
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Момичета, имам Румба 530. От скоро забелязах, че големите боклуци не са във вътрешния контейнер, а при филтъра. Как влизат и защо, не мога да си обясня?

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 465
В бравата само чиста вода ли сипвате или може и препарат за под?

# 434
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Аз слагам препарат но внимавам да не е абразивен.

Общи условия

Активация на акаунт