Прахосмукачка робот - 7

  • 78 197
  • 750
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 555
Само информативно - в емаг има на промоция Самсунг.

Как се справяте с малко дете и с роботче?
Моето дете е пристрастено към робота и го пуска по 10-20 пъти на ден. Като го скрия и ходи да го търси из апартамента и накрая пак го докопва и го пуска. Направо ми се наду главата от шума  ooooh!
Моята дъщеря (на 2 години) му дава наставления. Посочва му с пръст къде да чисти, кара му се ако ѝ захапе някоя играчка, но като цяло има респект към него.
Като го взехме му казваше задължително всяка вечер Лека нощ и му пращаше целувка  Joy

И нещо за добро настроение (освен ако не ти се случи на теб хаха)

# 466
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, имам Румба 530. От скоро забелязах, че големите боклуци не са във вътрешния контейнер, а при филтъра. Как влизат и защо, не мога да си обясня?

Може би никой не се е сблъсквал с моя проблем, но бихте ли ми дали телефон на сервиз? Звъннах на 070020505, но там ми иска запис на съобщение. Искам да говоря с техник, а не със тел. оператор.

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 909
Благодаря ти фериде   bouquet

# 468
  • Мнения: 1 544
Мен пък  шума на Румба изобщо не ме смущава след като се справя перфектно с чистенето.
За ежедневна поддръжка пускам Браава със сухо и после с влажно.
1 път седмично вършее Румба за основно седмично чистене.
Никога досега не е било по-чисто у дома.

А това искам аз !!!
В момента има добра промоция на Браава. Но за Румба ще да почакам... Колебая се между 620 и 650,разлика освен виртуалната стена не виждам ,а на мен май не ми е необходима.

Има промоция на Румба 650 тук :
http://irobotbg.com/roomba650.html

Просто се чудя дали си струва да хвърля 160 лв отгоре. Или да си купя 620...Или да чакам някой брилянтен Черен петък...

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 909
оридел и аз съм в такава чуденка  Rolling Eyes

бихте ли пояснили за какво служи виртуалната стена? Embarassed

# 470
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз видях Румба 880 на приятелка - шумът е доста по-силен, от колкото очаквах, а е от тихите  Crazy Представям си какъв шум вдигат шумните  Rolling Eyes

Явно съм максималист, защото искам да взема нещо максимално чистещо - с по-чистещи четки, с по-голяма всмукателна мощност .... и така все се озовавам пред скъпите Sad

# 471
  • Мнения: 1 142
a.l.e.n.a, всмукателната мощ не е силната страна на тези добри домашни помощници. Работата се върши от четките им. Те не са прахосмукачки.

# 472
  • Мнения: 1 544
Аз живея в къща,имам спални на втория етаж,вътрешно стълбище.На първия етаж има две нива ,разделени от няколко стъпала.Подовите настилки са светли-дърво и гранитогрес.Притеснява ме дали ще пада робота по стъпалата Ако не-не ми трябват виртуални стени..Нямам килими.

Румба 620 или 650 newsm78

Нямам представа колко са шумни,колкото обикновена прахосмукачка ли?

# 473
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
wilian  Hug благодаря Simple Smile

Нали при последните модели - четктите са различни и по-добри или не съм разбрала добре?

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз живея в къща,имам спални на втория етаж,вътрешно стълбище.На първия етаж има две нива ,разделени от няколко стъпала.Подовите настилки са светли-дърво и гранитогрес.Притеснява ме дали ще пада робота по стъпалата Ако не-не ми трябват виртуални стени..Нямам килими.

Румба 620 или 650 newsm78

Нямам представа колко са шумни,колкото обикновена прахосмукачка ли?
Нито една марка не пада.Никога не съм ползвала румба точно заради проблема със стените.Пускам моята и отварям вратите.Минава и чисти навсякъде.Ако ще вървя аз след нея и ще местя кубове -не е за мен-купувам я за да ми е лесно.Пак казвам опит нямам с тях,но съм изчела всичките теми и това са моите заключения.
В предишни теми има сравнителни клипчета за шум,бързина и качество на почистването.

# 475
  • Мнения: 1 544
Гледала съм ги ,не мога да преценя наживо как стоят нещата с шума,извинете ме ,не съм ползвала такова животно досега.Ще помоля днес да ми пуснат тест в Технополис.

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Румбата е шумна, но не колкото обикновена прахосмукачка. Но поне на мен не ми е приятно да съм в една стая с нея, когато работи. ЛЖ то е по тихо. Но пък румбата чисти по добре, особено ако имате килими и пътеки.

Бравата не се чува, но не бих казала, че се справя много добре. Трудно се справя със засъхнали капки. Може би ако преди това се напръскат с вода ще успява да ги изчисти.  newsm78 След румбата очаквах повече от Бравата.

Когато си сменяте батерията на Румбата, същия капаците на батерията ли си взимате или повече? Трябва да си поръчам и мисля от амазона да си взема една. Препоръчайте ми сигурен продавач. Румбата ми е 660.

Последна редакция: пн, 29 юни 2015, 12:04 от loa

# 477
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
loa, много благодаря  Blush Обмислям точно LG и тъй като нямаме пътеки и килими, явно ще се справя  bowuu

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз не мога да съм категорична коя чисти по- добре.За да изкажа категорично мнение трябва да съм ползвала и двете марки.Мога да кажа от клипчетата които съм изгледала ,че ЛГ чисти по -безшумно,по-систематично и по-бързо.Килими нямам ,имам 2 изтривалки пред входните врати-справя се с тях без проблем.Предимство за мен е и липсата на кубове ,които да местя.С ЛГ отварям вратите и минава навсякъде без проблем.Аз обаче не съм критерии ,защото за мен спестеното време е много важно и гледам да си улесня нещата максимално.Затова и взех 2 броя ,за да не мъкна по етажите.
Не е най-важна марката-и късмет си трябва като с всеки уред.И най-важно е да не го правя аз

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Аз имам румба, но взех за сестра ми и майка ми LG от тукашните мнения и препоръки. Майка ми е доволна от  LG то, но тя е само на теракот. Преди да дойде на сестра ми робота и бях дала Румбата за една седмица. Тя сега ми казва, че би си взела Румба ако сега трябва да избира.

Абе хора продължавам да не съм доволна от Бравата. Вече почти една седмица я ползвам, като и давам време да се спогодим. Ама даже и най-леките лекета не може да изчисти. Давайте съвети къде бъркам. Във водата и слагам малко препарат за под. Все едно не и достига сила да го избърше петното от пода. След нея като го пипна с най-лекото забърсване и изчезва.

Общи условия

Активация на акаунт