Прахосмукачка робот - 7

  • 78 047
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 544
Точно от това рамо имах нужда,благодаря ти,Felis  Peace

# 451
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз пък си мисля, че прахосмукачката трябва да е преди мопа, както и в нормалното чистене, т.е. първо да си купиш прахосмукачка. А и е много по-тегаво и бавно ваденето на прахосмукачката и чистенето с нея, отколкото с мопа. А и като си  помисля колко прахоляк, боклук, трохи и ... събира всеки ден.

# 452
  • Мнения: 737
Само информативно - в емаг има на промоция Самсунг.

Как се справяте с малко дете и с роботче?
Моето дете е пристрастено към робота и го пуска по 10-20 пъти на ден. Като го скрия и ходи да го търси из апартамента и накрая пак го докопва и го пуска. Направо ми се наду главата от шума  ooooh!

# 453
  • Пловдив
  • Мнения: 465
И моят син вече година и половина тормози румбата. Как не му омръзна не знам.

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Само информативно - в емаг има на промоция Самсунг.

Как се справяте с малко дете и с роботче?
Моето дете е пристрастено към робота и го пуска по 10-20 пъти на ден. Като го скрия и ходи да го търси из апартамента и накрая пак го докопва и го пуска. Направо ми се наду главата от шума  ooooh!
ЕЕЕЕЕ ,детето просто те отменя. Joy Joy Joy
Аз пък си мисля, че прахосмукачката трябва да е преди мопа, както и в нормалното чистене, т.е. първо да си купиш прахосмукачка. А и е много по-тегаво и бавно ваденето на прахосмукачката и чистенето с нея, отколкото с мопа. А и като си  помисля колко прахоляк, боклук, трохи и ... събира всеки ден.
И аз подкрепям Меги.Оридел,ти пак си купи бравата,но си иска прахосмукачка.Поне в стаите където не влизат децата и в коридорите можеш да я пускаш без да прахосмукваш всеки ден.И аз съм я пускала без прахосмукачка ,но не е съвсем същото.Въпреки всичко ще си доволна

# 455
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Само информативно - в емаг има на промоция Самсунг.

...

Изкушавам се  Rolling Eyes Сравних нивото на шум спрямо новите рунби - само 10 децибела разлика  Rolling Eyes

Минуси на Самсунга?  Rolling Eyes  Praynig Praynig Praynig

# 456
  • Мнения: 1 136
Мен пък  шума на Румба изобщо не ме смущава след като се справя перфектно с чистенето.
За ежедневна поддръжка пускам Браава със сухо и после с влажно.
1 път седмично вършее Румба за основно седмично чистене.
Никога досега не е било по-чисто у дома.

# 457
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Само информативно - в емаг има на промоция Самсунг.

...

Изкушавам се  Rolling Eyes Сравних нивото на шум спрямо новите рунби - само 10 децибела разлика  Rolling Eyes

Минуси на Самсунга?  Rolling Eyes  Praynig Praynig Praynig

Ели-Дечкин може да напише ферман с отрицателни неща, дано се включи, още повече пък купена от Емаг.

Айде няма ли да пуснат моп с програматор, докога ще го чакам вече.

Моите са с Румянка от 2-3 г, забравих вече, но малки бяха, не я пипат, знаят, че Румянка яде играчки и си прибират нещата. Simple Smile

# 458
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Благодаря  Hug Meggysan   bouquet

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Алена,имаше лоши отзиви за Самсунг.
Вече 10 дни моята приятелка ползва ЛГ-и тя е във възторг.Цената в испанския амазон беше супер  и много бързо пристигна

# 460
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Споделяйте, ако видите готини оферти  Praynig Praynig Praynig - това LG го мисля - приятелка също е супер доволна  Peace

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 893
 Момичета да попитам нещо,първо си купих брава  Whistling и сега вече мисля за румба и по точно
 румба 620. Имали някой с този модел роботче?   И бихте ли ми казали впечатления?

Благодаря ви   bouquet

# 462
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Алена, да не си посмяла да си купиш Самсунг.  Naughty Отвратителен робот, скапан съпорт и необосновано високи цени на консумативите.
Не е купуван моя от Емаг ама все тая.

# 463
  • Мнения: 88
Само информативно - в емаг има на промоция Самсунг.

...

Изкушавам се  Rolling Eyes Сравних нивото на шум спрямо новите рунби - само 10 децибела разлика  Rolling Eyes

Минуси на Самсунга?  Rolling Eyes  Praynig Praynig Praynig

Ели-Дечкин може да напише ферман с отрицателни неща, дано се включи, още повече пък купена от Емаг.

Айде няма ли да пуснат моп с програматор, докога ще го чакам вече.

Моите са с Румянка от 2-3 г, забравих вече, но малки бяха, не я пипат, знаят, че Румянка яде играчки и си прибират нещата. Simple Smile

Моя Сами е старичък модел 8845. Ползвам го от 2-3 месеца и съм доволна. Пускам го като излизам за работа. Даже спрях да ползвам стената. Справя се и без нея, а долния етаж ми е на Г.
И нещото, което ми е любимо -  научи 4 годишния разбойник да подрежда  Mr. Green
Сега ще си събирам парички и за Браава, че ми е досадно да се разхождам с кофата и мопа. А и винаги след мопа пак трябва да пускам колегата да бръмне.

# 464
  • Мнения: 737
Момичета да попитам нещо,първо си купих брава  Whistling и сега вече мисля за румба и по точно
 румба 620. Имали някой с този модел роботче?   И бихте ли ми казали впечатления?

Благодаря ви   bouquet
Аз имам от две години и съм доволна. Това, което му липсва спрямо по-скъпите модели са виртуални стени и навигатори, отложен старт, дистанционно управление. По-шумен е. Батерията издържа около час, час и нещо.
Всичко друго му е супер. Пускам го стая по стая на затворени врати (а сега всъщност детето го пуска да обикаля целия апартамент по няколко пъти на ден). Чисти перфектно, което за мен лично е най-важното.

Общи условия

Активация на акаунт