Прахосмукачка робот - 7

  • 78 168
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 208
Е какво до петък щели да ми отговорят кои батерии са заменяеми, а иначе батерия от този сайт
http://www.battery-robot-spare.co.uk/battery-solac-ecogenic-aa34 … um-automatic.html
 и освен това били забравили да кажат , да ни предупредят, че докато изгасне напълно прахосмукачката се експлоатира, т. е. да падне напълно батерията , така се пазела по-дълго, да сеоставя да " умре" така да се каже. Сайта ние го намерихме не е като те да са ни казали #2gunfire

# 151
  • Мнения: 5 616
tic.html
 и освен това били забравили да кажат , да ни предупредят, че докато изгасне напълно прахосмукачката се експлоатира, т. е. да падне напълно батерията , така се пазела по-дълго, да сеоставя да " умре" така да се каже.
Благодаря за сайта!  bouquet Да ти е попадала информация някъде да има резервни четки, защото аз все се каня да си потърся, но не стигам дотам. Имам подозрения, че страничната четка скоро ще издаде багажа.
Иначе батерията аз така я експлоатирам, защото е от стария тип и има "памет".

# 152
  • Мнения: 2 208
по надолу има резервни части  Wink, в сайта

# 153
  • София
  • Мнения: 279
Привет, вече с по-конкретно питане - румба 535 на старо или 620 нова? Мога да дам парите за новата, но ако старата ще ми върши работа предпочитам да взема нея.

# 154
  • Мнения: 105
Ами аз си взех на старо LG с мопа с резервен моп, хепа филтър, два броя четки и една голяма четка.Робота е още в гаранция. Ползван е съвсем малко защото жилището било с много кривини и робота все засядал и майката на жената предпочитала да пуска прахосмукачка  Grinning . Взех го супер изгодно за 500лв. Снощи го тествах и днес също - справя се блестящо. И с кучетата се спогоди  Grinning. Толкова буклук намери направо съм в чуденка, при положение, че основно чистя с рейнбоу. Проблема ми е обаче,че говори на холандски Simple Smile  Вчера му ъпдейтнах софтуера, обаче нещо за смяна на език не мога да намеря работещ файл. Ще бъда много благодарна, ако някой ми даде линк на работещ файл за смяна на език  Praynig Благодаря предварително  Hug

# 155
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
LG нямат официален софтуер за смяна на езика. Някои момичета писаха, че няма да ти важи гаранцията ако смениш езика.
Аз моя го смених, но така или иначе не виждам смисъл, защото почти винаги не съм до нея когато чисти, за да разбера какво казва. Така че според мен е излишна смяната на езика. Даже новите модели имат опция да спреш звука. Simple Smile

# 156
  • Мнения: 105
Да и моля Лолю има тази опция,обаче аз искам да ми говори на английски за да разбирам какво казва. С този гаден холандски направо се изнервям. Затова, ако някой ми помогне за смяната на езика ще съм супер благодарна, то поне немски да беше,че горе долу хващам пък то   Close

# 157
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
В миналата тема, ако не се лъжа Hary беше постнала линк за смяна на езика. Провери из нейните публикации.

В общи линии казва следните неща -
Когато започва казва в какъв режим си го пуснал и че след като приключи трябва да изпразниш контейнера.
Като приключи се хвали, че е приключил. Като отиде на базата, казва, че започва да се зарежда.
Като се заклещи, пак бърбори че има проблем.
Ако се опиташ да го пуснеш, пък контейнерът не е сложен( например измила си го и си забравила след като изсъхне да прибереш обратно) ти казва, че няма контейнер.

Има и още много, но слава богу, не съм ги чувала.

# 158
  • Мнения: 105
Да аз видях поста на Hary, но за съжаление пътя към файла вече не е активен. Там където го е качила инфото се пази временно. Затова моля,ако някой който е сменил езика и пази файла да го даде  Praynig

# 159
  • Мнения: 1 597
Добре бе,  момичета , ЛГ-то няма ли къде да се купи в България, че трябва да го поръчаме от чужд сайт? И ако има, бихте ли ми казали къде, както и дали има поддържащ го сервиз ?

# 160
  • Мнения: 105
Има поддържащ сервиз и важаща европейска гаранция в сервиза,ако е купен от чужд сайт, но само в еврозоната. Продават ги в Техномаркет и Техмарт. Цената на робота е по-висока от чуждите сайтове и затова момичетата предпочитат да го взимат от вън.Аз моя го взимах от тук втора употреба,но пак е купен от чужд сайт и то като гледам фактурата за доста по-висока цена от тук. 648 евро робота и 148 евро допълнителните аксесоари  Shocked

# 161
  • София
  • Мнения: 6 268
Добре бе,  момичета , ЛГ-то няма ли къде да се купи в България, че трябва да го поръчаме от чужд сайт? И ако има, бихте ли ми казали къде, както и дали има поддържащ го сервиз ?

Ами има, в Техмарт съм го виждала, но е на цена 1000 лв. МОят от испанския амазон излезе с доскавката 746 лв. За мен тази разлика в ценат ае съществена и за тов апредпочитам да пазарувма от чужди сайтове. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 2 140
Гледам оферти на брава 320 и 380 тук - http://www.amazon.it/iRobot-Braava-320-Navigazione-NorthStar/dp/ … mp;keywords=brava и http://www.amazon.it/iRobot-Braava-380-Mopping-Sistema/dp/B00CDC … mp;keywords=brava. Разликата в цената е почти двойна, а от тази таблица не забелязвам 380 да е чак толкова по-добра. - http://www.roboticcleaners.org/braava320-vs-braava380t.php. Към момента клоня към 320, но ще се радвам тези от вас които имат моделите да коментират.   bouquet

# 163
  • Мнения: 1 597
Благодаря за тговора момичета. Искам да ги видя и пипна преди да си купя. Така преди известно време се насадих на пачи яйца с едни кристални полюлеи и сега не се осмелявам на подобни експерименти.

# 164
  • София
  • Мнения: 546
Гледам оферти на брава 320 и 380 тук - http://www.amazon.it/iRobot-Braava-320-Navigazione-NorthStar/dp/ … mp;keywords=brava и http://www.amazon.it/iRobot-Braava-380-Mopping-Sistema/dp/B00CDC … mp;keywords=brava. Разликата в цената е почти двойна, а от тази таблица не забелязвам 380 да е чак толкова по-добра. - http://www.roboticcleaners.org/braava320-vs-braava380t.php. Към момента клоня към 320, но ще се радвам тези от вас които имат моделите да коментират.   bouquet
Съпружка, основното предимство на 380 е времето за зареждане. В тази таблица дават сякаш ти трябва специално зарядно, за да се зарежда бързо, но моята си дойде стандартно с това зарядно. При мен чисти около 80 квадрата и ми се е налагало да дозареждам за една спалня примерно. Предимство си е това да става за 2 часа, а не да остане за другия ден .
Също резервоарът според мен си е задължителен, защото само с еднократно намокрен парцал просто ще си се разхожда без да върши нищо. Но пък този резервоар си е аксесоар и може да се вземе допълнително за 320, само че не съм гледала каква му е цената и си сметни доколко има смисъл. Е, има го и вариантът да сваляш и мокриш парцала отвреме навреме, но за мен това слугуване обезсмисля използването на робот.
Мисля, че 320 си заслужава само за много малък апартамент, за който ще стига батерията и с еднократно намокрен парцал може да се поизчисти нещо.
Вижда се, че аз имам 380 Simple Smile Може да не съм права в разсъжденията си, дано се включи и някой с 320, за да каже   Peace

Общи условия

Активация на акаунт