Прахосмукачка робот - 7

  • 78 182
  • 750
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 390
Bertichka , благодаря за инфото. Ами ние пощъкахме около него, нали се опознаваме  Simple Smile Ще гледаме да не го правим този уикенд.
За мъх извън контейнера още не съм забелязала, но аз го чистих един път обстойно. Доста е голям / в сравнение с този на предишния ми робот /. Вие чакате ли да каже, че трябва да се изчисти или го правите преди това, както прецените?

# 241
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Вие чакате ли да каже, че трябва да се изчисти или го правите преди това, както прецените?

Преди всяко чистене,  роботът казва да се изхвърли контейнера след чистенето. Аз поне досега не съм чувала да ми казва, че е пълен и трябва да го изхвърля.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз искам да кажа, че се справих с навигаторите и съм очарована от моята Румба  Heart Eyes
Днес я оставих да чисти докато ме няма и като се върнах всичко беше перфектно!
Беше почистила стаите и се върнала на док станцията.
Обира всичко много хубаво, много съм доволна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 243
  • Мнения: X
Е как няма да си доволна, много е хубаво някой да те отмени, добре дошла в роботската общност  Wink

# 244
  • София
  • Мнения: 1 936
Almond eyes, много ти благодаря  Hug  bouquet
Бях се отчаяла преди два дни когато я гледах как се лута без посока  Mr. Green
Мислех си, че е поредната глупост и се чудех как може да има толкова доволни!
Обаче сега започвам да си мисля и за мокро почистване и тепърва ще следя за отзиви за Scooba и Braava или пък някои други, от които сте доволни  Heart Eyes

# 245
  • Мнения: X
И аз съм хвърлила око на Бравата и се надявам на скорошно разразстване на роботското семейство вкъщи  Twisted Evil

# 246
  • Мнения: 555
Вие чакате ли да каже, че трябва да се изчисти или го правите преди това, както прецените?

Преди всяко чистене,  роботът казва да се изхвърли контейнера след чистенето. Аз поне досега не съм чувала да ми казва, че е пълен и трябва да го изхвърля.
Да и на мен ми натяква да го чистя след приключване. Мисля че няма индикация за пълен контейнер. И по-добре (то нашия все е пълен  Joy )
Веднъж беше намотал мокра кърпичка на четката и въпреки това пак си чистеше идеално. Пу пу пу да ни е жив и здрав уиджито, че вече ми е незаменим помощник  Heart Eyes

# 247
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Момичета,сега трябва да си купя втори робот.гледам в Технополис има робот 620 на изплащане без оскъпяване и мисля да си го взема за втория етаж.Сегашният ми робот е 550 и много съм доволна от него.На 09.04 нали си купих брава 580 и сега гледам да мина по-тънко.Снощи за първи път пробвах бравата.Е то голям кеф.Тя мие,а аз седя и я гледам,че и цигара си запалих.Де да имаше и робот за прах и паяжини,равни нямаше да има на нас.Та да си дойда на въпроса-имащите робот 620,доволни ли сте от роботчето,чисти ли добре?

# 248
  • Мнения: X
gul4i, аз имам 620, за момента нямам забележки, доволна съм. Не знам 550 какъв модел е, но предполагам знаеш, че 620 е базисен модел (т.е. не включва навигатори, стени, дистанционно, програматор, индикатор за пълен контейнер) - ако това не те притеснява, взимай смело Simple Smile

# 249
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Аз много си харесвам моята румба, като тръгне от базата,обикаля навсякъде и сама се прибира на базата.4 години карах с една батерия,преди седмица я смених.Към нея има нещо-стена ли е какво не знам,но никога не съм я ползвала.Има си и отложен старт.Значи ще се купува 620.Тя моята 555 като цвят и модел е също като 620.Сега погледнах кутията на моя робот,555 е модела.

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 19:48 от gul4i

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Купих току що Румба 620 от Технополис,  нямам търпение да се прибера довечера да видим как ще се справи Simple Smile. Притеснявам се,  че имаме коте и най - вероятно ще трябва да купя стена или купол ако са различни неща(нямах време да чета подробно брошурата), заради купичките с храна и вода. 

# 251
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Таня да ти е честита румбата.Момичета аз като гледам моята 555 има май по-вече екстри от 620.Ще видя на място и ще реша.

# 252
  • Мнения: X
tanya_p, струва ми се, че някъде назад из темите мернах, че 620 е несъвместима с навигатори/стени, т.е. и да купиш няма да работи с тях, така че, ако искаш потърси повече информация преди да си купиш, за да не ти се окажат излишни после навигаторите. А купичките с вода и храна можеш да ги преградиш с нещо в домашни условия, например малка табуретка или друго, което Румбата няма как да отмести Simple Smile

# 253
  • София
  • Мнения: 1 936
На мен в Технополис в Младост 4 ми казаха, че могат да се купят допълнително навигатори и дистанционно за Румба 620 понеже първоначално и аз се бях спряла на този модел.
Но ми направи впечатление също така, че консултантите са много зле и не са запознати изобщо с това, което продават, затова и не знам колко е вярно това, което ми казаха.

# 254
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Проверявайте и ако може тествайте. Имаше модели, на които не може да се добави навигатор. На мен даже не можаха да ми кажат дали може 3-ти навигатор, хич не са наясно, а питах представителите им в Русе.

Общи условия

Активация на акаунт