Прахосмукачка робот - 7

  • 78 105
  • 750
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 842
Пък ние в провинцията 8 лв доставка за нищо ги нямаме  Joy Ти си знаеш ,ама 8 лв и едно свястно сирене на децата не можеш да купиш,така че не им се дразни.Хабиш излишни нерви   bouquet Ако моята сдаде багажа хич няма да ми пука от къде е батерията ,важно е да работи Румянка вместо мен.В София поне имате фирми за почистване.....ние в девета глуха с работно време от 7 до 19 .......без румбата съм загаснала  bowuu

# 406
  • Мнения: 555
+1  Peace

Ако я купиш от друг сайт пак ще имаш доставка. Въпросът вече е колко спешно ти трябва.

# 407
  • Мнения: 25
Вижте какво намерих! Някой има ли идея какво точно продават за тази цена?


http://www.aliexpress.com/store/product/Hot-Sale-Window-Glass-Cl … _32349936520.html

# 408
  • София
  • Мнения: 361
+1  Peace

Ако я купиш от друг сайт пак ще имаш доставка. Въпросът вече е колко спешно ти трябва.


Справих се без начислена сума за доставка  Grinning
Благодаря Ви за отговорите   bouquet

# 409
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Вижте какво намерих! Някой има ли идея какво точно продават за тази цена?


http://www.aliexpress.com/store/product/Hot-Sale-Window-Glass-Cl … _32349936520.html

Китайчетата вероятно ползват гугъл преводач, защото буквалняит превод на това смещно заглавие:

Горячая распродажа очистки стекла робот Hobot-188 оболочки Winbot дистанционного управления автоматическая Hobot 188 оригинал оболочки бесплатная доставка

е:
Гореща разпродажба на почистване на стъкло робот  Hobot-188 обвивка Winbot дистанционно управление автоматична Hobot 188 оригинал на обвивката безплатна доставка. hahaha

# 410
  • Мнения: 175
Някой да си е поръчвал батерия за румба от амазон? има едни евтини, явно са някаква имитация, дали стават?

# 411
  • Мнения: 282
Вижте какво намерих! Някой има ли идея какво точно продават за тази цена?


http://www.aliexpress.com/store/product/Hot-Sale-Window-Glass-Cl … _32349936520.html

То си е казано - само корпуса (shell, оболочка в руския вариант). Без нищо вътре  Mr. Green.

# 412
  • Мнения: 282
Някой да си е поръчвал батерия за румба от амазон? има едни евтини, явно са някаква имитация, дали стават?
Аз съм си поръчвала, от американския амазон, за около 25 долара, ето от тук, само че тогава имах възможност да я пратя до американски адрес и ми я донесоха после тук. Не знам колко би излязло да се достави до тук. Никакви забележки и оплаквания нямам към батерията, работи вече година и половина напълно изрядно, през септември ще станат две.
От британския амазон съм си поръчвала батерия за Скуба, за около 35 паунда - също нямам оплаквания. И там може да се потърси батерия за Румба.
Като цяло, гледам да не е най-евтината оферта, чета много внимателно цялата обява, съпоставям параметрите на предлаганите батерии и цените, преценявам рейтинг на продавача, чета отзиви... Мисля, че няма смисъл да се купува „оригинална“ батерия за Румба, прекалено е скъпа, а са си все китайски и едните, и другите.

# 413
  • Мнения: 1 141
Какво значи оригинална батерия? Всичките се правят в Китай. Ако е от амазон.де ще бъде за немски пазар, където няма верояност да попадне дефектна батерия със занижени параметри.
2 пъти съм купувалаа батерия за Румба от там - без забележки, естествено до немски адрес.

# 414
  • Мнения: 175
Някой да си е поръчвал батерия за румба от амазон? има едни евтини, явно са някаква имитация, дали стават?
Аз съм си поръчвала, от американския амазон, за около 25 долара, ето от тук, само че тогава имах възможност да я пратя до американски адрес и ми я донесоха после тук. Не знам колко би излязло да се достави до тук. Никакви забележки и оплаквания нямам към батерията, работи вече година и половина напълно изрядно, през септември ще станат две.
От британския амазон съм си поръчвала батерия за Скуба, за около 35 паунда - също нямам оплаквания. И там може да се потърси батерия за Румба.
Като цяло, гледам да не е най-евтината оферта, чета много внимателно цялата обява, съпоставям параметрите на предлаганите батерии и цените, преценявам рейтинг на продавача, чета отзиви... Мисля, че няма смисъл да се купува „оригинална“ батерия за Румба, прекалено е скъпа, а са си все китайски и едните, и другите.


Благодаря, ще разгледам Simple Smile

# 415
  • Мнения: 6 300
Някой има ли идея защо напълно зареден Солак след като го пусна да чисти веднага спира и започва да пищи, до преди ден си чистеше по 1 час, така че не вярвам да е батерията. Възможно ли е някое копче да съм натиснала без да искам  newsm78

# 416
  • Мнения: 175
 някой да има мнение за косачките роботи newsm78, да е ползвал такава? Има една, която сравнително евтина ми се вижда..Не е за много голяма квадратура, но...

http://robots.bg/product-showcase/%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%87 … 0%BE%D1%82%D0%B8/

# 417
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И ние се интересуваме от доста време, скоро не съм чела обаче. Преди се предлагаше само един модел на Бош за 3000 лв, но отзивите никак не бяха добри.

# 418
  • Русе
  • Мнения: 3 711
http://www.amazon.co.uk/3-Arm-Brush-iRobot-Roomba-Vacuum/dp/B00X … irobot+Side+Brush

Този търговец от Китай ли е? Няма никъде жълта странична четка, вече близо месец съм с тотално изпокъсана и не ми харесва как чисти. Никога не съм се изоставяла така без резервна, обаче се случи и няма, уж щяха да доставят, ама не и не, да бях поръчала още в началото.
Някой, ако знае читав търговец в Амазона дето не е от Китай, че не ми се чака още 1-2 месеца от там?

# 419
  • Мнения: 175
http://www.amazon.co.uk/3-Arm-Brush-iRobot-Roomba-Vacuum/dp/B00X … irobot+Side+Brush

Този търговец от Китай ли е? Няма никъде жълта странична четка, вече близо месец съм с тотално изпокъсана и не ми харесва как чисти. Никога не съм се изоставяла така без резервна, обаче се случи и няма, уж щяха да доставят, ама не и не, да бях поръчала още в началото.
Някой, ако знае читав търговец в Амазона дето не е от Китай, че не ми се чака още 1-2 месеца от там?

Защо не вземеш от БГ? има ги

Общи условия

Активация на акаунт