Прахосмукачка робот - 7

  • 78 046
  • 750
  •   1
Отговори
# 585
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Аз се чудя дали да не поръчам четка - да си имам резервна.

За румбите от амазон ли е най-изгодно? Не съм проверявала и колко струват Wink

# 586
  • Мнения: 555
Според мен няма смисъл от запасяване с части. Не знаеш кое може да се прецака, а и като идват толкова бързо не си струва да инвестираш. Аз сега купих два хепа филтъра, тъй като нямам намерение след 6 месеца за един филтър да платя пак 8 паунда доставка. Иначе разбира се, че ако ми се налага да си купя някаква част ще си поръчам и други, които им наближава смяната.
Обаче да си призная супер много ми липсваше! Тази седмица и половина без робот ми се стори цял век! И всичко беше някак супер мръсно.
Обичам те Луиджииии  Two Hearts

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Мокрите ли кърпата за мокро почистване предварително на Бравата?

# 588
  • Мнения: 737
Аз се чудя дали да не поръчам четка - да си имам резервна.

За румбите от амазон ли е най-изгодно? Не съм проверявала и колко струват Wink
От алиекспрес, но няма гаранция за качеството... Май четките оттам се износват по-бързо.

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 893
Мокрите ли кърпата за мокро почистване предварително на Бравата?

Аз ги мокря предварително

а утре вечер си включвам румбата 650 на 16 часа зареждане и после ще ви пиша, до сега беше в кутията, чаках да свършим ремонта и на чистичко да я пусна. Laughing

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Мокрите ли кърпата за мокро почистване предварително на Бравата?
Да,с препарата ,който наливам и вътре.

# 591
  • София
  • Мнения: 3 830
Отдавна се каня да се запиша в тази тема и да се сдобия с робот, но все го отглагах.Дойде време /поради здравословни проблеми/ и реших,че трябва да си купя.Обаче хем искам да върши прилична работа, хем да не струва колкото кола на старо  Laughing.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Благодаря за отговорите   bouquet

# 593
  • Мнения: 555
Отдавна се каня да се запиша в тази тема и да се сдобия с робот, но все го отглагах.Дойде време /поради здравословни проблеми/ и реших,че трябва да си купя.Обаче хем искам да върши прилична работа, хем да не струва колкото кола на старо  Laughing.

Сигурна ли си, че искаш после да инвестираш постоянно я в батерии я в някои други части и да се занимаваш с ремонти и сервизи?
Евтиното винаги излиза скъпо  Peace
Прилична работа върши всеки робот. Въпроса е колко ще инвестираш след това в него. То и колата на старо (за 1000 лв ако говорим) също върши работа и вози ама после даваш още 2но и 3но отгоре, за да влезе в пътя.
ЛГ-тата като гледам в амазон са по 300Е. Не е колкото кола на старо, а върши чудесна работа и аз горещо го препоръчвам  Peace

# 594
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 472
Частите за ЛГ-то дойдоха  Peace Точно една седмица от датата на поръчката. Миналата сряда ги поръчах вечерта. Много съм доволна от изпълнението на поръчката.

Благодаря за споделеното, ще ги имам предвид ако се наложи.  bouquet

# 595
  • Мнения: 471
Отдавна се каня да се запиша в тази тема и да се сдобия с робот, но все го отглагах.Дойде време /поради здравословни проблеми/ и реших,че трябва да си купя.Обаче хем искам да върши прилична работа, хем да не струва колкото кола на старо  Laughing.



Виж аз също в началото си мислих , че  вършат една и съща работа и си купих евтина и дори бях доволна .... Но това продължи докато не пробвах една двойно по скъпа .... За двата дни докато беше в къщи успя да ме изуми колко повече боклук събира , колко по лесно се обслужва и колко различни са всъщност ..
Та от седмица се каня да се похваля :
Момичета купих си Неато и съм много щастлива !  Не знам за напред как ще се държи , но към момента е много изпълнителна и съвестна .  Wink

# 596
  • София
  • Мнения: 3 830
Момичета,аз имах предвид да не е повече от 1000 лв.И като четох и аз се засилих към това Неато.
Всъщност то продава ли се някъде в БГ?Да погледна, интересно ми е как се справя с килими, защото аз имам много?

# 597
  • Мнения: 471
Момичета,аз имах предвид да не е повече от 1000 лв.И като четох и аз се засилих към това Неато.
Всъщност то продава ли се някъде в БГ?Да погледна, интересно ми е как се справя с килими, защото аз имам много?

Продава се да , аз го купих от тук . С килими се справя без проблем( стига да не е някой мнооого дългокосмест може би ) Можеш също да вземеш тестови робот и на Неато и на Румба и да пробваш  и двата . И с 1000 лв можеш да си купиш наистина хубав робот .... Peace

# 598
  • Мнения: 785

Виж аз също в началото си мислих , че  вършат една и съща работа и си купих евтина и дори бях доволна .... Но това продължи докато не пробвах една двойно по скъпа .... За двата дни докато беше в къщи успя да ме изуми колко повече боклук събира , колко по лесно се обслужва и колко различни са всъщност ..
Та от седмица се каня да се похваля :
Момичета купих си Неато и съм много щастлива !  Не знам за напред как ще се държи , но към момента е много изпълнителна и съвестна .  Wink

Бенита, честито!! Много се радвам за теб, че ще имаш такъв добър помощник. Надявам се, че си купила Ботвак 85, той е най-новият (разбирай подобрен) им модел. Ако искаш да ти копирам на лични едни съветчета, които написах на друга девойка тук относно почистването на Нийто-то, само ми кажи и ще го направя.

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 893
момичета да ви попитам нещо. след като румбата е почистила, върнала се е на дока и се е заредила,

така ли я оставям до утре или я изключвам?

и изключвате ли зарядното или си стои включено? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт