Прахосмукачка робот - 7

  • 78 195
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз до колкото разбрах трябва винаги да стои на зарядното, а ако ще се стопанисва изключена -да се извади батерията  Peace

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 909
благодаря алена   bouquet

# 602
  • софия
  • Мнения: 4 985
Привет момичета, малко нахълтвам, но много ще ми е от помощ ако споделите мнения за h.koening swr28....
Покрай четенето тук при вас стигнах до извода , че искам neato, за него обаче ще трябва да почакам два (три) месеца, а това дето питам за него мога да го поръчам още днес за две трети от цената на neato... Единственото което ми вдъхва доверие е, че е немска машинка...
Тъй де, понеже нямам много време за проучване, ще съм ви бладодарна за каквато ида еинформация!

# 603
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Не бях чувала досега и затова го гугълнах. Та в Амазон колкото добри, толкова и отзиви има. Аз бих избрала да чакам 2,3 че и колкото трябва пред компромиса.
От това което прочетох за Неато, има почти същите функции и метод на работа като LG. Ето един за 340 евро. http://www.amazon.es/LG-HOMBOT-VR6260LV-aspiradora-obstaculos/dp … WJY1MEMYGADQC2HK2

А ако изчакаш 4 месеца, по време на черния петък цените са чудни.

# 604
  • Мнения: 1 685
По-добри ли са цените тогава от сега?
В немския някои модели са на 50%
LG, пак, Румба и Неато.
Питам за да си направя сметка дали и аз да чакам Simple Smile

# 605
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Второто LG никога не е било с оригинална цена над 800 евро, така че не се подлъгвай, че е намалено с 50 процента.
Аз преди година купих този модел, но испаноговорящия, с резервните части за 480 евро, а 3-4 месеца по-късно на черния петък моделът падна до 320-330 евро, ако не се лъжа. Проверявай при испанците. При тях сякаш са една идея по-евтини.
Ето същия модел VR6270LVMB в испанския амазон с 40 евро по-евтин. http://www.amazon.es/LG-VR6270LVMB-Hombot-3-0-Vr6270Lvmb/dp/B00A … ywords=VR6270LVMB

Специално за LG не всеки модел има всички функции, така че хубаво виж отделните модели и какви са им функциите

За irobot  и Neato нищо не мога да кажа, но предполагам, че и там е така.

# 606
  • Мнения: 1 685
Ах, гадовете му мръсни...
Благодаря ти!

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Моделът с резервни части и моп на LG го поръчах за приятели на 380 евро преди около 2 месеца.Аз го купих на 400 миналия ноември.Сега отново исках да го поръчам за колежка ,но не става.Не го пращат нито до тук нито до Англия,Германия и Франция.Та и тя чака и дебне

# 608
  • Мнения: 789
По-добри ли са цените тогава от сега?
В немския някои модели са на 50%
LG, пак, Румба и Неато.
Питам за да си направя сметка дали и аз да чакам Simple Smile

Мога да ти кажа каква е цената на Neato 945-0065 XV Signature Pro Robotic Vacuum Cleaner
 при нас в Англия -260 - 270 паунда. хич и не ми се вярва да е струвала например 400 паунда преди. Че то най-новия модел на марката е сега 350 паунда. Ние купихме нашия за 370 паунда преди няколко месеца. Но пък от друга страна Сигначър Про е стар модел, та е логично цената да е паднала доста. Но ако в крайна сметка решиш за си купиш Нийто - само последния модел, моля, защото е с големи подобрения в сравнение със старите модели.

# 609
  • Мнения: 1 685
Благодаря! Ще ви следя за новини. Сигурна съм, че ако има изгодни предложения някъде, първо тук ще се появят Simple Smile

# 610
  • Мнения: 166
Здравейте,
някой да е купувал резервни части за LG от Бг - интересува ме от къде мога да се купят и евентуално на каква цена. Трябва ми една странична четка.
Благодаря предварително!

# 611
  • София
  • Мнения: 563
Я да попиша и аз тук Simple Smile От 5 години имам Румба 521 - сметнах, че екстрите на по-скъпите модели не са ми нужни и затова се спрях на нея - изключително доволна съм. След като след 4 почна да поиздъхва я носихме на ремонт та изкара до сега и реших да я пенсионирам. Новият помощник вкъщи е Румба 620 - оня ден пристигна и съм очарована - като цяло е като 521 модела, но е дооста по-тиха. Или нашата като се беше пораздрънкала и стана доста шумна...
И друго да споделя - ММ се беше меракландисал да купуваме Хобот-а, но намери и взехме вкъщи за проба - ами не съм впечатлена ама хич. Слагаш някъде на прозореца, тя тръгва да се катери и като опре до горните ръбове на дограмата започва да слиза надолу. За алгоритъм на чистене е ок, още повече че и ръчно с дистанционното можеш да си я движиш. Но трябва да се седи при нея - тая по едно време насред прозореца реши,че е свършила и спря и чака... После пък трябва да я махнеш и да и смениш кърпите със сухи и пак да си мине. Но! прозореца ми пак не блестеше от чистота, а си е и голяяма галимация.
И последно и спирам- ставала за плочки в банята - пуснахме я и там,но нашите плочки не са до тавана - е заизкачва се и в края явно като не опря някакъв край, на ръба измрънка грешка и спря.
Ми - това е. И както каза някой по-напред - всеки ден, в който съм лишена от Румбичката си, чувствам като вечност и някакси къщата ми изглежда мръсна каквото и да правя. В събота я открих предната,че вече и не смуче, в понеделник ММ беше в магазина за новата Simple Smile
Малко дълго стана, но дано съм била полезна  Hug

# 612
  • Мнения: X
roasted_pumpkin, благодаря за полезната информация. Аз също се интересувах от Хобота, не че сега ми е той наред за купуване, но аз да си проуча предварително  Laughing Изглежда, че не се справя така добре, както останалите потомци на iRobot. Сега поне ще знам, ако се реша, задължително първо да взема един за проба вкъщи, а не направо да купувам Simple Smile

# 613
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
И на мен инфото за Хобота ми беше много полезно  Peace

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 909
здравейте момичета, много съм доволна от румбито си, само в кухнята ми са черни плочките и не се

справя много добре,но го пускам два пъти. Laughing

сега за бравата да попитам от половин година я имам, и от днес забелязах като я пусна заредена е,

а все едно работи с последни сили,някой да знае от какво може да е това  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт