Отговори
# 15
  • Мнения: 4 954
 babydust7 babydust7 Аз само толкова засега, но от сърце.

# 16
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Естларnewsm79
ИфкоJoy знаех си! Другия път няма да се объркам и да изляза! ЩЕ ПОМАГАМ  Mr. Green Освен това ... оххх вкара ме в размисли! Дали някой е правил с*кс в стаичката  Joy ?
Тони и аз  newsm45 , *Soulmate* ми го изпрати  Hug

# 17
  • Мнения: 1 487
Ифко много си прав. ММ определено му действа доста натоварващо цялата процедура, особено притеснението дали ще уцели контейнера. И на двете СГ е отбелязана хиповолемия, при условие, че при нормални условия количеството е в пъти повече. Питала съм го дали да влезна с него, но твърдо отказва, пък и знам, че ще се изнерви още повече. Дано за инсето успее да даде по-голяма проба  Sad
Естлар благодаря, от сърце  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 428
Естларnewsm79
ИфкоJoy знаех си! Другия път няма да се объркам и да изляза! ЩЕ ПОМАГАМ  Mr. Green Освен това ... оххх вкара ме в размисли! Дали някой е правил с*кс в стаичката  Joy ?
Тони и аз  newsm45 , *Soulmate* ми го изпрати  Hug
Хаха ,между другото никакъв проблем да влезеш с него  в стаичката стига той да те пусне:)))
А някой спомена за наръсване с прашец ....утре сме на второ видео вече в 8 ма седмица и стискам палци да е наред всичко,та ще ръся с цели шепи:)

# 19
  • Мнения: 1 540
запис и от мен  Peace

# 20
  • Мнения: 244
Запис и от мен. y♥♥li много хубава темичка дано да ни е на късмет.

# 21
  • Мнения: 555
y♥♥li, да и с*кс се прави в стаичката Laughing Има мъже, които не могат да свършат при "ръчна" стимулация. Тогава се използват едни стерилни кондоми, без спермициди и после материала се изолира от тях.
Queen bee, споделете ги тея неща с андролога си! Не виждам проблем да се усамотете в някой близък хотел и до 30-тина мин след отделянето да занесете материала. Естествено пак си спазвате изискванията за стерилност и гледате да не прегрявате пробата.  При инсе вече ти няма как да помогнеш, ще трябва да се справя сам!

# 22
  • Мнения: 428
Queen bee мога да дам един съвет.Вариант е ,ако има време от 15 минутки след еякулацията да стигне до лабораторията да го направи в къщи ,после контейнерчето под мишница /за да е на топличко/.По отношение на това дали ще умери контейнера си има много готин трик без това да го прекъсва или притеснява,а именно ,както си ръкомаха с момента в който свършва си продължава,но си стиска кожияката и го събира там ,а после си го изцежда като пич в контейнера.Малко обеснявам сигурно неграмотно ,но няма как да покажа:))))

# 23
  • Мнения: 1 679
Йоли- много си палава бе, как ти дойде на ум. Хехе иначе супер идея  Heart Eyes
Ифко- очакваме от теб супер новини. Евала, че остана при нас  bowuu
Естлар- смууук. това с двете човечета за евентуални еднояйчни близнаци ли Wink

# 24
  • Мнения: 1 898
Хайде и от мен един бърз запис Simple Smile
И за да не е гол... ще ви ръсна с малко двоен прашец  Heart Eyes Heart Eyes
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7


ПП: Темата отново е приказна Heart Eyes Йоли , Лоли и всички които са помагали много  Hug Hug

# 25
  • Мнения: 375
Браво Йоли ,много е хубава темичката !
Записвам се и аз и си смуквам от прашеца  Hug

# 26
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Смууук от двойния прашец, дано поне едно да храна  newsm79 newsm79 newsm79

# 27
  • Тук... някъде
  • Мнения: 928
y♥♥li, много хубава тема отново - особено това бебоче с шапката-кокиче - ще го изям   love001
Да ни е на късмет и скоро да я напълним с положителни тестчета!
 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm28 прашееец

# 28
  • Мнения: 436
Страхотна темичка! Обожавам кокичета!
 newsm75 newsm79 newsm79 - смуквам си малко прашец, макар да нямам очаквания този месец за двучертичкови новини.

# 29
  • Мнения: 2 340
Смуквам от прашеца на Естлар и Нианка, благодарим ви момичетаааа  Hug newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

Общи условия

Активация на акаунт