Отговори
# 30
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
kremika, ами палава съм какво да се прави ... не искам нито едно сперми да отиде в грешна посока  Mr. Green . Напоследък, понеже правим с*кс за удоволствие гледам да съм изобретателна. Трябва да си върнем тръпката и затова мисля по-нестандартно!
Нианка, смуквам повече ... минавай по-често!

# 31
  • София
  • Мнения: 548
Йоли, страхотна тема - запис и от мен   bouquet
Нека се напълни с много положителни тестчета Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 130
Да се запиша и аз , следя Ви от 2 месеца,правим опити от около година ,овуто беше на 19,02 според изчисления днес е 1 ден от М, но имам само леко кафяво зацапване за 2 пореден цикъл.Някоя от Вас да знае на какво се дължи? Embarassed

# 33
  • Мнения: 4 097
Запис и от мен!
Страхотна тема, Йоли  Hug

Добре дошли на новите момичета!

# 34
  • Мнения: 2 340
Димитричка, добре дошла. Тест за Б? Момичетата споделят, че кафявото зацапване, ако не е започването на М, може да е бременност при ниски нива на прогестерон? Знам ли и аз...

# 35
  • Мнения: 657
Здравейте момичета честита ни темичка страхотна е !
Йоли поздравления за пролетното настроение!

Аз утре съм на доки след работа да видим защо лелката не ме навести този месец?Ще помоля за едни палчета за да не се окаже киста!
Естествено сутринта ще направя един последен тест за всеки случай!

Добре дошли на новите момичета!Успех и скоро към отчетни! Hug

# 36
  • Мнения: 656
Цоп и аз в новата тема.
И да ви почерпя виртуално за рождения ден на бъдещия батко.

# 37
  • Мнения: 4 097
Сузими, да ви е жив и здрав баткото!

София, стискам палци!

Йоли, при едната СГ влизах с ММ в стаичката, но на него там му е супер некомфортно.

# 38
  • Мнения: 1 130
Утре среща с док за изследване и силно се надявам да е имплантация Praynig Praynig Praynig
Предния месец бях съкрушена като след 2- дни зацапване цъфнах  Cry Cry
Страхотна темичка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 428
Ако в стаичките за даване на материал назначат някоя хубавица ще се лее на поразия,ама вие ще опишите орталъка JoyИ хем да е качествена хем пък да е дадена благоприлично Joy

# 40
  • Мнения: 214
Ще смукна и аз само малко от прашеца, че да има за всички  newsm79
 Hug Hug Hug Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Край този път и аз си взимам от прашеца newsm79  Simple Smile

Йолиии, давай ги тия нестандартни идеи насам Simple Smile

Ифко, аз нямам против мацка в стаичката, в името на каузата. Ама само да се гледа!

Аз уж работя  Mr. Green

# 42
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Сузими, да ви е жив и здрав баткото ... кога ще се знае мъж ли е, мома ли е?
Атланта, аз се шегувам. Той няма да ме пусне ... а и сигурно повече ще преча от колкото да помагам! Истината е че само с времето се свиква, първия път му трепереха коленете, сега вече е по-отракан. За мен всичко е в главата ...
Дима, нали мога така да ти викам? Палци и от мен! За мен е късно за подобно инплантационно. Имплантацията е на 7/8 ден след О, ако днес ти е датата на М, значи или е късна О, някакъв проблем или начало на М. Как засече О?
Софи, навън чак сега спря да вали сняг  Shocked, а аз тука щъркели и кокичета ви показвам  Mr. Green
кейт, ще ме обявите за луда  Crazy

# 43
  • Мнения: 428
Ифко, аз нямам против мацка в стаичката, в името на каузата. Ама само да се гледа!
Е то да гледа ,мъжо ти може и да издържи ,но тя едва ли ,нямате спиране когато...... Joy

# 44
  • Мнения: 1 130
Може да Йоли, а аз си я знам при мен е с  болки в яйчниците , и няколко тесчета за потвърждение , не съм мерила БТ. Но все пак си остава срещата с док.

Общи условия

Активация на акаунт