Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 712
  • 492
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 844
Предварително се извинявам за въпроса, но отдавна не съм пускала поръчка.
Какво значи статус на поръчката "Задържани на кредит чек"?
Платила съм и плащането е отразено, на баланса пише 0 newsm78

# 406
  • Мнения: 5 396
Намален ли ти е балансът със съответната платена сума?
Ако кредитният ти лимит е 210 лв. и пуснатата поръчка значително го надвишава, затова може да е задържана на "Кредит чек" .

Имате ли впечатления от жълтата чанта Бети? Видях я в офиса отдалеч и ми стори заслужаваща внимание, но като вид кожа и въобще качество нямам впечатления....
Малката дървена четка  Нейчърълс е симпатична и здрава, става за разресване, ще взема още - за подаръци.

PP
Пуснах поръчка от чанта Бети, слънчеви очила и един крем за 2 лв.
Ф-рата ми е на стойност 20,41 лв. Simple Smile Чантата е в недостиг, съхранен за по-натам във времето.
Скрит текст:
Изкушавам се да не им пусна повече през този профил/не е моят/,че да не взема чантата....особено ако е разочароваща.

Последна редакция: ср, 22 апр 2015, 14:46 от *Камея

# 407
  • Мнения: 13 906

Имате ли впечатления от жълтата чанта Бети? Видях я в офиса отдалеч и ми стори заслужаваща

ето отзиви за чантата, която при рускините се води Барбара

http://irecommend.ru/content/sumka-avon-barbara

Малко отиви за кораловата чанта - която е при руските с име Бети

http://irecommend.ru/content/sumka-avon-betti

Последна редакция: ср, 22 апр 2015, 20:08 от _re_ge

# 408
  • София
  • Мнения: 103
Жълтата чанта много ми харесва, видях я в офиса, доста големичка е, кожата е хубава. Жалко, че е в недостиг - имам продадени 3 броя, чакат. Обаждах се в кол-центъра, нямат информаци дали ще пристигнат чантите до края на кампанията.
Розовата чанта също много ми харесва

# 409
  • Мнения: 70
Здравейте, мъжката ТВ 015 и сивата и синята нали е с помпичка?

# 410
  • Мнения: 5 396
Да,и двете ТВ 015са с пулверизатор.

Ре-ге, мерси за отговора.

# 411
  • Мнения: 17
здравейте,аз от тозо каталог с крвмовете нищо не успях да направя,но от новия който е от 07май имам вече 120лв,а още не е почнал.страхотен е.а какво стана със записването.?вече повече от 3 месеца съм в темата. на кой трябва да пиша?

# 412
  • Мнения: 269
Здравейте! ТОП представителите за 2015г. не трябваше ли да имаме подарък за тримесечието и мострите да са с отстъпка. Изгубила съм си листовката с условията. Нещо пак ни прекараха. Както винаги координаторката нищо не знае.

# 413
  • Мнения: 70
Тази чанта Бети много се хареса, жъпреки , че имказах че е изчерпана ще си я чакат.
Здравейте! ТОП представителите за 2015г. не трябваше ли да имаме подарък за тримесечието и мострите да са с отстъпка. Изгубила съм си листовката с условията. Нещо пак ни прекараха. Както винаги координаторката нищо не знае.
Ако не се лъжа тази година нямаме подаръци за тримесичието, но мострите трябва да са с отстъпка.
Да,и двете ТВ 015са с пулверизатор.
Благодаря ти много

# 414
  • Мнения: 13 906
Няма подаръци за тримесечие
Мострите не ползват отстъпка
Въобще тази година не виждам облаги нито за топ нито за куотърни нива - намалението
на каталозите само. А!!!  и правото да си поръчаш комплекти за РД, Великден и нещо там още,но тези
комплекти пак ги плащаш.

# 415
  • Някаде там
  • Мнения: 245
ЗдравейтЕ. Може ли да се поръчва онлайн. Харесах си 1-2 неща, но около мен няма представител...

# 416
  • Мнения: 13 906
ЗдравейтЕ. Може ли да се поръчва онлайн. Харесах си 1-2 неща, но около мен няма представител...

За съжаление няма такава възможост.
Не знам защо така глупаво от ейвън заблуждават потребителите с това онлай поръчване но внего ви препращат според адреса към някой регистриран за тази услуга предстваител около адреса който посочвате,

Напишете ни откъде сте и ще намерим начин да ви помогнем  с поръчката!

# 417
  • Някаде там
  • Мнения: 245
Да, видях го това в сайта. Благоевград, Освобождение. Ако има някой представител от тук може да ми пише на лични.

# 418
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета!   bouquet
Знае ли някой, защо е тази промяна в зоните? Досега бях в зона 028, а сега съм в зона 112. Номерът на зоната не ме бърка толкова, но офисът ми се пада на другия край на града.  Не, че съм се залетяла да го посещавам, но ако се наложи... Значи ли това, че и зоналната вече ще е друга newsm78, защото с тази, която досега ме менажираше, вече не искаме да се срещаме на една планета.
ПП Тази промяна на зоната забелязах с първата си поръчка в тази кампания. Беше споменато в предпоследното листче от фактурата. Да не би само мене да са ме ритнали в друга зона, щото много ме обичат и уважават във фирмата!? Wink

# 419
  • Мнения: 1
Здравейте,
може ли някои да ми изпрати пълномощното за Ейвън, линкът в началото на темата не ми работи.
vidka.hristeva@gmail.com
Благодаря много предварително !

Общи условия

Активация на акаунт