Отговори
# 15
  • Мнения: 1 602
А някои използвал ли е тези лентички за избелване http://usa-kozmetika.com/?gclid=CNee8KLtlsQCFaQIwwodSHcAMg
Дали деистват толкова колкото ги хвалят?

# 16
  • Мнения: 1 792
inkol,    от Канестена си се поизсушила явно, нормално е. Можеш да пробваш с овлажнител, но не Durex, а примерно Глайтгелен.
Имайте в предвид, че всякакви лубриканти благоприятстват развитието на гъби  Peace

Стефи, тези до колкото знам имат някакво действие, но аз бих заложила на домашна система с шини. Само чакам да родя да си дооправя зъбите и ще и направя шини  reverance

# 17
  • Мнения: 1 602
Овлажнители вазелин или мас  Joy е и от тях ако получиш гъби вече незнам.
Кристалин  Шини за избелване  newsm78 за първи път чувам за такива може ли малко повече инфо
 

# 18
  • Мнения: 430
Аз моите ги избелих на зъболекар станаха уникално бели ест после малко се потъмниха, но сега са си бели в сравнение с патешкото жълто което бяха придобили  Joy Вярно скъпо е но е бързо и лесно и доста време  трае ефекта....

# 19
  • Мнения: 1 792
Всички сайтове, които намирам, са като рекламни, но моля да се абстрахирате.

# 20
  • Мнения: 23
Качих коремче и аз Simple Smile
Относно течението - и аз имам от около месец. Вчера на прегледа си поисках микробиология - да видим какви ще са резултатите другата седмица.

Какво стана с това време - аз чакам да стане топличко и приятничко, дори се оглеждам за бременелски рокли и къси панталонки, а то си имало други планове...

# 21
  • София
  • Мнения: 286
Хайде и аз да се пльосна в новата тема,браво много е хубава  bouquet
Колкото до кървенето на венците имах го и преди но сега е нещо стращно и аз ползвам лакалут,но знам че нормално през бременноста да се усили.Колкото до секса нещо напоследък няма желание ,пречи ми коремчето и почнаха бракстън хикс контракции и нямам желание за нищо.

# 22
  • Мнения: 1 220
Запис и от мен. Благодаря за темата! Бихте ли ми добавили едно розово щъркелче? Аз предимно чета, по-активна съм във фб групата.
Моите венци също кървят от време на време, но аз мисля, че е от бременността и не им обръщам внимание, отделно че са периода, понякога не кървят.

# 23
  • Мнения: 39
Страхотна нова темичка  newsm51
Относно секса - нямам абсолютно никакво желание, чак се плаша да не е за постоянно  newsm12  ММ се шегува, че съм го използвала да ми направи две дечица и вече не ми трябвал и затова съм нямала желание  newsm62
Веднага ще се възползвам от опита ви относно кървенето на венцитe...направо е непоносимо положението
Лека вечер Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 095
Хоп и аз на фронта...да ни е честита новата темичка, само хубави новини да има. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 41
Да ни е честита новата пролетна и свежа темичка!

Нормално е венците да кървят при бременност, заради увеличената кръвна маса в тялото. Имайте предвид, че кръвта се увеличава като количество около 1200 мл, тъй като се изпомпва и за нас и за бебето. Може да кървят венци, нос и т.н. На мен не ми се е случвало с предишната, нито сега, но при много жени се среща.
Също е нормално и засиленото течение, под влияние на хормоните. Ако има болка, парене, сърбеж и прочие е хубаво да се направи изследване, но иначе си е нормално.

Мен вчера ме гледаха с вагинален ехограф, за да огледат дължината на маточната шийка. Питах дали е безопасно и ми потвърдиха. Не е имало проблеми и всичко е наред.

Бебчо е добре, можете да ми сложите един син щъркел,  stork-boy въпреки че още тая някаква надежда да са объркали нещо Simple Smile След прегледа бях разочарована и малко си поплаках, че много искам момиче, но каквото такова. Иначе бебчо е добре, 19 г.с. и 3 дни, 350 грама, добри размери. Повече ще разбера понеделник, когато съм на преглед при лекарката, че имах само ехограф и тук ги правят различни хора. Оглеждаха всички органи, около час, но не ме гледаха на 3-4 Д режим, нямам идея защо, може би е просто за забавление на родителите Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 111
Запис и от мен Simple Smile

# 27
  • Мнения: 789
Така е, и за венците, и за течението. Другото което забелязвам е,че кожата ми е доста по-суха, както и косата и ноктите, лицето ми също и пъпките ми изчезнаха. Напоследък обаче забелязвам,че имам запек и съм подута. Как се справяте със запека, имате ли? Това което ме притеснява са хемороидите, никога не съм имала ( и се надявам да нямам ) и се страхувам да не получа...Мислех да увелича магнезия малко, тъй като има слабителен ефект и да започна отново приема на пробиотици.

# 28
  • Мнения: 17
Мами, благодаря, ще си го изтърпя. Чеатит празник на всички, много усмивки и красиви моменти! Лека бременност на всички!  bouquet  bouquet  bouquet
А сега кажете и аз къде да кача моето 22 седмно коремче хийхи Hug











# 29
  • Мнения: 160
На мен магнезия определено ми действа слабително. От две седмици съм с диария. Мислех, че е от диаспорала и като го сменя с друг вид ще отмине, но щом всякакъв магнезии разхлабва, не знам как ще я карам. Странното е, че и предишната бременност пих доста магнезии, но тогава нямах проблеми.
 Кървенето на венците боря с паста парадонтакс и вида за уста парадонтакс. Предния път ползвах сандрин, но положението не беше критично като сега.
Ползвала съм тези лентички за избелване на крест. Останах доволна от ефекта, но много засилват чувствителността на зъбите, което си е неприятно. Но определено мисля като родя, пак да ги ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт