За щитовидната жлеза, пролактина и паническите атаки ?!?!?!

  • 42 710
  • 231
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 156
Oh балони Simple Smile Обичам те !!! Simple Smile

Не знаеш колко имах нужда от нещо такова. Благодаря ти! Наистина! Явно наистина не се умира - но се губи умът !!!! Спирам да чета. Спирам . Заради теб, заради raja_nicol която я побърках от ЛС Simple Smile но много ми помага и тя. И най- вече заради човека до мен, родителите ми и МЕН САМАТА! Отивам си петък на море и квото ще да става, ще си пия и хапчето па дано поне свикна по-бързо!!! Благодаря.  Stop Party Hug Hug Hug Hug Peace Peace Heart Eyes Blush

# 121
  • Мнения: 19 248
Браво бе....много ме успокоихте сега- няма да умра, ама ще лудна   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Това кога ще се случи?Убих ви значи....а аз така спокойно си боледувах  Sad

# 122
  • Мнения: 1 156
според мен го е казала иронично, заради емоционалните промени , които носи (поне при мен) ама аз нали знаеш ,че съм си хипохондричка Simple Smile

# 123
  • Мнения: 19 248
според мен го е казала иронично, заради емоционалните промени , които носи (поне при мен) ама аз нали знаеш ,че съм си хипохондричка Simple Smile

Да ти вярвам ли  newsm78 Ей, зарази ме дистанционно значи    Wink

Майтапа настрана, често ми се случва да забравям кой ден сме, имена на хора и хотели...сещам се след време, когато вече не ми трябват  Mr. Green

Балони, моля те, признай си, шегуваш ли се  Praynig /не искам да чета  Embarassed/

На 2 години казваш ЯМР   newsm78, на мен ми го откриха 2013, 2014 правих- намалял е, дали не мога да прескоча тази година  newsm78
По- добър ли е Достинекс? Сега пак ме ошашквате  Confused

# 124
  • Мнения: 1 156
Raja ти защо четеш . Щом си добре - не чети Simple Smile Аз щото не ми е било добре, за това. Сега чакаме балони да отговори , Но според мен не е имала предвид това, за което ти се тревожиш. Или поне не е точно полудяване, а някаква емоционална нестабилност .... лабилна психика и т.н. Все пак хипофизата е важна и контролира мноооого (ако не всичко) неща

# 125
  • Мнения: 19 248
Само тук чета, защото ми хареса позитивната енергия в темичката  Heart Eyes
Ще чакам балони да ми каже на готово...няма да чета  Mr. Green

Аз се чувствам много добре в момента, въобще не ми вляе хапчето, ама аз нямах оплаквания и преди да ми открият аденома, по- скоро ме притеснява натрупването му, какво уврежда, но както ти казах и преди- и да чета...нямам избор, трябва да го пия. Просто се колебая кое от двете е по- безвредно  newsm78

# 126
  • Мнения: 1 156
Ами уврежда със сигурност, то едва ли има нещо безвредно Sad ще чакам и аз балонито Simple Smile   bouquet

# 127
  • Мнения: 1 156
raja_nikol , здрасти. Чудя се дали да не пишем лично на Балони, да се включи пак Simple Smile  Peace

# 128
  • Мнения: 19 248
raja_nikol , здрасти. Чудя се дали да не пишем лично на Балони, да се включи пак Simple Smile  Peace

Май по- добре да не знаем  Laughing

# 129
  • Мнения: 1 156
права си Sad
Ох, аз днес и вчера съм малко по-добре. Имах вчера главоболие (сигурно от нерви) , а днес ми се гади Simple Smile За сега това :Д само дето се притеснявам да не лудна Simple Smile
И се чудя дали да ходя утре на море за уикенда (да не ме хване паранойата там)  Sick #2gunfire newsm78

# 130
  • Мнения: 19 248
права си Sad
Ох, аз днес и вчера съм малко по-добре. Имах вчера главоболие (сигурно от нерви) , а днес ми се гади Simple Smile За сега това :Д само дето се притеснявам да не лудна Simple Smile
И се чудя дали да ходя утре на море за уикенда (да не ме хване паранойата там)  Sick #2gunfire newsm78

Ти луда ли си бееее, с 200 излитай за морето  Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 13 200
Имам познат с аденом на хипофизата, който пие лекарства повече от 20 години. Чужденец е и според споделеното от жена му е с типичните симптоми като при щитовидно болните. Уморява се лесно, на моменти го мъчи мигрена, отпаднало му е и изпада понякога в депресивни състояния, но нищо ненормално. Повечето симптоми се срещат и при здрави хора.  Simple Smile

Това което е писала Балони не го приемам в буквален смисъл.

# 132
  • Мнения: 771
Здравейте момичета. Работата ми е такава, че нямам много време за компютър. НЕ СЕ ШАШКАЙТЕ. Точно така го бях прочела някъде..., НО това е когато НЯМА ЛЕЧЕНИЕ И ЧОВЕК НЕ СИ ПИЕ ДОСТИНЕКСЧЕТО!!!!! Още не съм откачила, вярвайте ми! Имах колежка, която малко след мен получи същата диагноза. Тя обаче е .....дано нещо не объркам...от "бяло братство" или нещо такова! Беше категорична-никакви лекарства, ще ходя по Родопите да бера билки и ще се лекувам природно. Ами искам да ви кажа, че беше особенна, дебеличка ревла. Скоро напусна и не съм я виждала от тогава. Вие всички стриктно си пиете хапченцата, нали....не забравяте!!! JoyЕ, щом не си забравяте хапчетата, няма проблем! Пак ще ви кажа, няма заболяване, което да няма странични ефекти. При този аденом единственото, което ми се случи е, че сложих очила. Следят ми очите, но и това на една възраст е нормално. Но....доста годинки се борих с килцата, потях се, падаше ми косата и т.н.т. Е, СЕГА СЪМ СИ СУПЕР ГАДЖЕ /МАЛКО УПОТРЕБЯВАНО, ДЕ/, КОСАТА МИ НЕ ПАДА, ИЗХВЪРЛИ "ПРОТИВОПОТНИТЕ" ЛЕКАРСТВА и спокойно си вдигам ръката, за да се хвана в метрото /....даже ми дойде и повече мерак, ....извинете ме, но мисля, че и това не е без значение/. Така че, споко!!!!!!Просто си трябва време. Това гадно топче бавно се топи, но все пак шанса да изчезне е 98%! ВСИЧКО ЩЕ Е ДОБРЕ! Не го казвам, за да ви успокоя, а защото съм жив /и умен, без деменция/ пример за това! Даже преди време нън фейсбук някой ми беше пратил....молба за помощ на мъж болен от аденом на хипофизата, който се нуждаел от пари за операция в Германия....ДА, БЕ, ДА! Няма такова нещо, ама ние хората нали сме милозливи и се хващаме! СПОКО КОЛЕЖКИ! ТЪРПЕНИЕ И УСМИВКИ.....ТЕ ЩЕ ВИ ТРЯБВАТ САМО ПРИ ПРОЦЕДУРАТА ПО "ПРИСЪЖДАНЕ" НА ПРОТОК ЗА ДОСТИНЕКСА.  За толкова години при мен само 3,4 пъти се е случило да не ме върнат от Здравната каса! Rolling Eyes  bouquet

# 133
  • Мнения: 771
20 години....защото при мъжете е друго.Нашите хормони са различни. Вярвайте ми, въобще не се уморявам, да поплаквам си на хубав филм, но това не е от аденома....мигрената ми е от ранна възраст...и какво от това. Обичам плаж, обичам студена малка водчица, като имам проблем в работата, посто излизам по магазините и така....Аз предлагам да закрием темата както се казва с "добри впечатления" и въобще не се шашкайте!

# 134
  • Мнения: 13 200
Вероятно е така, нямам идея, просто споделих, защото съвсем скоро коментирахме тези неща с нея. При тях (в Испания) се явява редовно на комисии, всяка година му правели ЯМР и лекарствата са му напълно безплатни. И други неща сподели, но не си спомням всичко.

Общи условия

Активация на акаунт