За щитовидната жлеза, пролактина и паническите атаки ?!?!?!

  • 39 444
  • 231
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 156
 ще го пусна на 20 декември пак и ако е повишен ще те питам за тези показатели Simple Smile Иначе бях леко настинала ... ама мн слабо и то беше седмица преди СУЕ изследването.

# 226
  • Мнения: 1 844
В такъв случай най-вероятно лекото му повишение се дължи на настинката - още повече че всъщност то си е в норми, така че едва ли е повод за притеснение.
Просто проследи и развитието на нивата на лимфоцитите.
Успех и спокойно Simple Smile

# 227
  • Мнения: 1 156
ОКАЙ Simple Smile НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ БРЕМЕННА Simple Smile ХИХИ НЕ ЗНАМ ДАЛИ МОЖЕ ДА Е ОТ ТОВА ДЕ.
ЩЕ ПУСНА И ЦРП ПРОТЕИН

# 228
  • Мнения: 1 844
Стискам палци да се похвалиш скоро с хубава новина! bouquet Peace
Тези показатели нямат отношение към бременността, покачването им не може да се дължи на това.
Успех!
И чакаме хубави новини! Simple Smile

# 229
  • Мнения: 1 156
Desinkata, ne sym bremenna, ili pone mi dojde Simple Smile haha , osven ako ne e cvetna,
Imam obache bolki i v korema, taka pod rebrata, ta se chudq tova SUE dali ne e pokazatel za nqkakyv drug problem Sad

# 230
  • Мнения: 11 781
СУЕ също като ЦРП е показател който се повишава при възпаления в организма от различно естество. Разликата е, че СУЕ се повлиява по-бавно от ЦРП, следователно при наличие на възпалителен процес то се повишава по-бавно, след ЦРП и като отмине възпалението се понижава по-бавно, след ЦРП. С Базедова болест съм и следях показателите за наличен възпалителен процес в щитовидната жлеза. При мен повече от година СУЕ беше над горна граница, като при норма до 12 все беше 15,18, 20. Докторът ми каза, че не е висок. За висок говорим над 30-40.
След година и нещо си влезе в норма.
Относно бременност и СУЕ, да, при бременни СУЕ е 99% на горна граница и над нея, и не е патология.
Твоето СУЕ си е в норми.
Относно лимфомиозот, пила съм го 3 месеца заради подути лимфни възли в областта на шията. Нямаше ефект при мен.

# 231
  • Мнения: 1 156
Благодаря за споделеното мнение.аз отново си пия еутирокс, мисля за бебе и не ми се рискува пак да разбутала жлезата

Общи условия

Активация на акаунт