АПРИЛски мами бъбриви чакат бебета щастливи - Тема 17

  • 28 965
  • 775
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 487
Ани ,честита ти беборанка.Много щастливо детство и много да ви слушка.
Мноооооооо го се радвам вече,че все повече мъници излизат.И моят ред наближава.
ici-bici   аз бях писала преди време ,че си купих такава течност,но май не я одобри колектива.

# 736
  • Мнения: 479
Ани честита бебка и от мен.   bouquet

Момичета май пак е време за нова тема. Много сме бъбриви. Laughing

# 737
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Честита принцеса,Ани! Да бъде красива и послушна, слънце на мама и тати Simple Smile

Маце, не знам какво влияние има матката върху ставите, но ако така ще ме боли още две-три седмици, не. ИСКАМ ДА РАЖДАААААААААААААААААААММММММ...тази седмица! ЗА първи път имам подути пръсти и не мога да махна халката и годежния пръстен и само с връхчета на пръстите работя. Абсурд свивка.

а за повтарянето...ама наистина е така Wink Но поне мас, осоляване и повиване не се споменава Simple Smile

Рози, ние пръскахме, няма как Sad Мухълът ми е по-вреден. Мъжа пръскаше, ние излизахме за няколко часа.

Васето, много хубав разказ, много позитивен Simple Smile

# 738
  • Мнения: 149
Честита бебка Ani_s, да ти е жива и здрава, дано винаги да сте щастливи заедно!   baloni  bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 11 792
Честита бебка Ани! Да ви е жива и здрава и много да ви радва! Какво хубаво име сте и избрали!

Жасмин то на тези дето ни се ражда напук не се случва нищо. А обаче съм на приливи и отливи, хем искам хем не ми стиска хахах

Ро3и по добре пръскане че мухъла е доста опасен. Нали около леглото няма?

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 16:17 от Мацето

# 740
  • Мнения: 91
Ani_s,честита дъщеричка! Нека расте здраво и послушно дете! На мама бързо възстановяване.

Като чета как се засилва бебевалежа, чак очаквам да стане порой, да ни залее дано Simple Smile
Ама на мен хич не ми се ще да ражда още!
Утре съм на тонове, дано всично е наред и да изкараме още 10-15 дни 2в1. То аз има май 19 до термин Simple Smile

Да споделя, на ММ вчера му правиха операция за вадене на мъдрец и е като парцал у дома.
Не може да говори, да преглъща и ми е супер криво, че не мога да му помогна. Та и за това се надявам да не раждам още.
И като си помисля за раждането, нещо ми става притеснено. Уж всичко сме приготвили, ама все си мисля, че нещо пропускам
и забравям, че няма да се справя и разни такива глупости ми се въртят в главата. Уф, голяма съм паника.......

# 741
  • Перник
  • Мнения: 728
Ани, честито! Желая Ви много здраве и късмет!   bouquet
Vaseto, важното е че всичко е наред и вече сте си вкъщи! Simple Smile
И аз се възползвах от хубавото време днес -  пуснах една пералня с бебешки дрешки, след това си направихме една хубава разходка с ММ и сега релаксирам. Хич не ми се прибираше, особено като знам, че от утре времето се разваля...

# 742
  • София
  • Мнения: 2 511

Маце - около леглото няма, само едно-две петна в противоположния ъгъл, над гардероба. Сега чуденката е със Саво или с някакво на Лидлската марка.... Савото знам, че е доста силно и трябва май 1-2 дни да не се спи в помещението. Освен да изчакаме следващите топли дни и да се пренесем в хола... Мен ме е яд сега, че не го направихме това преди да сглобим леглото и да изчистим стаята.
То и в хола има доста, ама там е лесно.
Жасмин, вие с какво пръскахте? Нещо местно, или?

Момичета, ще пусна новата тема довечера, освен ако няма някой по-нетърпелив:)

# 743
  • София
  • Мнения: 357
Ехааа, колко хубави новини! Simple Smile
Ани, честита принцеска! Да е много здравичка и много усмихната и мама покрай нея! Когато имаш въжможност сподели подробности за раждането.
Васе, браво че сте добре и се кърмите, дано всичко е наред и занапред!
Кротка - и да забравиш нещо не е фатално, магазини и аптеки под път и над път. И в болницата близките винаги могат да ти донесат нещо забравено. Simple Smile
Мацки, кажете като се уговорите за срещата, молът на стамболийски ми е много удобен, да взема и аз да дойда най-накрая Simple Smile

# 744
  • Мнения: 1 399
Да се отчета и аз след днешния преглед. Всичко е наред с бебка. В 34с5д тежи 2500 (и малко отгоре). Доки каза, че мерките ни са перфектни.
Магнезия ми каза да го пия до 24 този месец, тъй като се засичали контракции на записа на тоновете.
Много съм доволна от хубавите новини, но с тези контракции почнах да се панирам, че едва ли не като спра магнезия ще родя веднага, но каквото такова , важното е да сме живички и здравички!

Честита беборанка на Ани. Пожелавам да ти е жива и здрава и да носи само радости!  Heart Eyes

# 745
  • Мнения: 2 027
Честито бебе на Ани, да са здравички и двете и всичко да върви нормално Simple Smile
vstoilova аз на 20 го спирам Магнерота, тъкмо да ми се изчисти организма и влизам в 9 месец и ще чакаме включване хаха
Да ви се похваля-днес ми беше последния изпит от тези, които бях набелязала за март месец, оставих си 2 за май месец, защото няма да си имам друга работа хахахахахах така че съм много щастлива, че приключих за сега.  Hug

# 746
  • Мнения: 301
Честита Белослава, Ани, да е жива и здрава, и много да ви радва...
Васето, страхотно е, че сте си в къщи вече....

# 747
  • Мнения: 1 399
Мария92 браво за изпитите аз съм ги разпределила за май и август. Доста ще са , но ще се справя.
За магнезия и на мен първо ми каза до 20 , а след като видя записа - до 24.
Да влезем един път в 9 месец пък после да става каквото ще и да се засечем в родилно  Simple Smile  Само искам всичко да е наред.

# 748
  • Мнения: 2 282
Ани, честито!!! И много хубаво име!

Рози, ние си пръскаме със Саво, това е положението. Спорите на мухъла няма да си отидат от самосебе си, дори и малко да намалеят петната след проветряването.

Аз пък от лакомия май си счупих пломба, то детето хубаво не ми даваше да ям второ лукче, ама аз се запънах. - искам, та искам. Явно е имало някакво предчувствие! 

# 749
  • Мнения: 1 399
Giada и аз преди няколко седмици постигнах счупване на пломба с лукче  ooooh! Сега внимавам.

Общи условия

Активация на акаунт