MasterChef България, Тема 2

  • 48 902
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 747
В Кауфланд, Лидъл... има. Девисил в момента не знам, лятото имат.

# 721
  • Мнения: 8 620
Може ли рецептата за пилешката супа на Андре ?  Praynig

# 722
  • Мнения: 31 351
Аз я правих, но без пресен дивисил и със суха мащерка, хареса ми.

# 723
  • Мнения: 2 431
Много се радвам, че и някои от участниците пишат тук. Simple Smile
Таня, Дарин  bouquet Таня, освен, че си много мила и позитивна, си и много красива! Simple Smile
Пожелавам успех и на двама ви!

# 724
  • Мнения: 799
Предложения какво ще има в първата Мистери Бокс   Laughing  Аз си мисля за някой рядко срещан у нас вид риба или дивеч  Whistling 

# 725
  • София
  • Мнения: 5 658
Аз залагам на необичайна смесица от продукти - примерно месо, брашно, плодове и някоя шантава подправка Simple Smile

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Някъде има ли я в пропорции и метод на приготвяне супата на Андре?
Девисил мисля, че сега няма да се намери пресен, но може да се сложи сух. Аз го слагам само на рибена чорба и боб. За пилешка супа ми изглежда странно.
Много е хубаво това, че се включват участниците. Особено ме впечатли това, че си дадоха рецептите. Скоро ми се случи да преглеждам Кулинарния и с изненада открих, че се е развихрила луда война на тема пазене и криене на рецепти и то рецепти от сорта на най-обикновен кекс. Аз ястието на Таня няма начин да го сготвя, но ми прави много приятно впечатление, че тя го е споделила.

# 727
  • Мнения: X
Предложения какво ще има в първата Мистери Бокс   Laughing  Аз си мисля за някой рядко срещан у нас вид риба или дивеч  Whistling 


Много висока летва за първа кутия  Rolling Eyes Аз си мисля за нещо по просто или както Атти е написала - някаква странна смесица от продукти  Crazy

# 728
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Всякакви пресни подправки може да намерите в Пикадили, но са в саксии.

# 729
  • Мнения: 383
Някъде има ли я в пропорции и метод на приготвяне супата на Андре?
Девисил мисля, че сега няма да се намери пресен, но може да се сложи сух. Аз го слагам само на рибена чорба и боб. За пилешка супа ми изглежда странно.
Много е хубаво това, че се включват участниците. Особено ме впечатли това, че си дадоха рецептите. Скоро ми се случи да преглеждам Кулинарния и с изненада открих, че се е развихрила луда война на тема пазене и криене на рецепти и то рецепти от сорта на най-обикновен кекс. Аз ястието на Таня няма начин да го сготвя, но ми прави много приятно впечатление, че тя го е споделила.
да така е, така или иначе с рецепта или без ако не си добър няма да ти се получи..или поне не като на тези,които го умеят... примерно шеф Манчев споделя много тънкости и спасява много ресторанти,но те реално не са конкуренция на неговия..
крият тези,които знаят,че лесно ще бъдат задминати от другите- тоест тези,които са средно ниво според мен

# 730
  • Мнения: 799
Предложения какво ще има в първата Мистери Бокс   Laughing  Аз си мисля за някой рядко срещан у нас вид риба или дивеч  Whistling 


Много висока летва за първа кутия  Rolling Eyes Аз си мисля за нещо по просто или както Атти е написала - някаква странна смесица от продукти  Crazy

Сигурно сте прави  Peace А може и продукти за някоя типично бг ястие  Flutter
Интересно ми на каква кухня ще залагат и участници и жури  Sunglasses

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
аз залагам на картофи

# 732
  • Мнения: 2 282
Залагам на морски дарове или риба.

# 733
  • София
  • Мнения: 723
Пресен девисил купих вчера от кварталния плод и зеленчук. Мащерка не намирам.
Успех и от мен на Таня и Ву!

# 734

Общи условия

Активация на акаунт