MasterChef България, Тема 2

  • 48 973
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 405
Извинявам се, ако е досадно, но някак си съм изпуснала рецептата на Дарин за спагети без варене. Ако може да я публикувате пак!  bouquet

Не съм Дарин, но заповядай  Grinning (дано стане комбинацията от цитати и не съм оплескала нещо)


Аз го научих от Лидия Бастианич този номер - http://fkusno.com/?p=103

# 706
  • Мнения: 799
Цялостаната й визия създава усещане, че откакто е създала дъщеря си, никой мъж повече не се е прежалил. А и по изказванията и си личи. Какво да се прави, природата си го изисква...

 Joy   Много добре казано  Peace  

Ние с ММ сме на БВХ и не мога да пробвам нито една рецепта  Crossing Arms , но началото на месеца ги почвам една по една, тъкмо няма да се чудя какво да готвя  Mr. Green

Аз за момента имам няколко фаворита и все още не мога да кажа кой ще стигне до финалите тъй като не сме видели по сериозното им представяне  Flutter  Като останат наполовина ще кажа вече и финалистите си  Peace

# 707
  • София
  • Мнения: 7 988
Айде стига с тоя китеник де. Открийте си отделна тема и си я обсъждайте колкото искате. Всички ли рецепти и ястия обсъдихме от предаването та опряхме само до тая дама.

# 708
  • Мнения: 2 282

Благодаря. Ето ви и рецептата за онова с едното яйце - http://fkusno.com/?p=2069
Супееер, ще го пробвам задължително! А не става ли много сладко със всичката тази захар навсякъде?


6 лъжици захар са около 100 грама, излизат 3 кремчета. Половината от карамела ще остане неизползван (ако е само за декорация, а не поливате изцяло). Накрая се пада по около 30 г захар на порция. В бутилка кола има по-малко въглехидрати.
Peace

# 709
  • Мнения: 1 889
Извинявам се, ако е досадно, но някак си съм изпуснала рецептата на Дарин за спагети без варене. Ако може да я публикувате пак!  bouquet

Не съм Дарин, но заповядай  Grinning (дано стане комбинацията от цитати и не съм оплескала нещо)


Аз го научих от Лидия Бастианич този номер - http://fkusno.com/?p=103

Мерси много! Рецептата изглежда лесна и вкусна! Аз си падам по лесни рецепти.
Таня много ми харесва. Без лоши чувства, лично мое мнение, но ме домързя дори  да прочета нейната рецепта, камо ли пък да я направя, не че това е смисълът на предаването Simple Smile.

# 710
  • Мнения: 2 079
Айде стига с тоя китеник де. Открийте си отделна тема и си я обсъждайте колкото искате. Всички ли рецепти и ястия обсъдихме от предаването та опряхме само до тая дама.
И на мен ми писна. Особено когато някой лепне етикет на някого и другите не спират да го повтарят. Еми, досадно е  Naughty

# 711
  • Мнения: 7 255
Въпросната женица и у мен остави някакви нотки на антипантия, но наистина е досадно като отворя темата, да виждам обсъждане на нейната персона. Все пак, темата е посветена на предаването. Освен това, едва ли някой от вас ще отрече, че тя има готварски талант и се справя добре със задачите, затова бъдете малко по-благосклонни, дами.

# 712
  • Мнения: 20 253
Май има нужда от две теми относно предаването:
-обсъждане на участницте
-обсъждане на рецепти

# 713
  • Мнения: 4 740
Няма нужда от две теми. Предаването е и участниците и рецептите,така че може тук да ссе комвнтират и двете.

# 714
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Изключително симпатична ми е Стефи, желая й успех!  Hug

# 715
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
luba_rizova, Pupitka, Атти, благодаря за подкрепата, ще му предам  Peace

Рали, можеш ли да пуснеш рецептата на Ву за домат, пълнен с кайма и фъстъци.

# 716
  • Мнения: 11 747
Няколко човека писаха, че ще правят супата на Андре. Какво стана, направихте ли, хареса ли ви?

# 717
  • Мнения: 1 730
Е тя нали писа,че не играе заради парите,пари си имала.Това са й джобните явно.  Laughing
Таня,успех. Hug

Е, хубаво де, не и трябват. Да речем, че го разбирам.

Но нали когато искаш да се наложиш в дадена сфера, се стремиш да надграждаш, да се развиваш, да се усъвършенстваш... А тя се кани да яде и пие. В моя телевизор ли е или... ? newsm78

Какво не я ясно? Жената ще надгражда в килограми.Нали каза че е качила за година 6 кг, Явно малко и се виждат:))))

# 718
  • Мнения: 11 747
На мен изобщо не ми се струва малко 1 час, за да се сготви една порция кайма.

# 719
  • Мнения: 1 350
Пине и аз се глася на супата на Андре,но имам нужда от пояснения Blush
Другото ,което ме възпира е ,че нямам пресен девисил и мащерка.Откъде да ги диря  Confused

Общи условия

Активация на акаунт