Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 67

  • 36 699
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 858
Обидена съм им, че не ме познаха! Добре, че си ти Grinning  Hug


Мерче бе, душицо златна, как няма да те позная бе! За теб гола У банята влизам  Laughing
Ама имах предвид онази мацката, единичната, в гръб дето е  Heart Eyes

И пак да питам - вярно ли е, че котиджа е 95 калории?!?   Аз не вярвам и туй то!  Thinking

Свети, аз с интерес следя нещата около ремонта, някак все едно моя мечта изпълнявам  Heart Eyes И ако не пуснеш после една снимка във фейса, начи, няма да ти говоря.  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 5 405
 Joy Joy Joy
Аз чакам втория въпрос  Joy

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Вив, а що не вярваш? То си е нещо като извара, никога не съм и помислял а, че калории те са му като на сирене например. Не,че много котидж ям, де, ама този в Лидъл ми харесва. newsm78 гледай си кефа и това е. Няма за какво да те лъжат хората.  Grinning

# 33
  • UK
  • Мнения: 600
И аз да си мина на отчет, за днес - Yoga Inferno, level 2, Jillian. Много доволно си я направих този път. Довечера Йога с Ейдриън.

Мери, мерсаж за темата! И аз искам тренировка с гума! :xarms

Дилянка, честит ви празник! Завидях за масажа! Отдавна не съм ходила, но трябва да поправя тази грешка. Едно време в София имаше само един вегански ресторант, сега дали са повече?! newsm78

По темата за ресторантите, значи много ме е яд, че съм изпуснала кой р-т похвалиха Льоли и Агентката. Ама така или иначе скоро едва ли ще ходя у Софето на р-т, ама тъй де, пусто любопитство! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ВИВ, да, котиджа е  само 95 калории. И любимата ми протеинова салата е 200 грама котидж с 2-3 сварени яйца настъргани, леле, ОГЛАДНЯХ!  chef

# 34
  • Мнения: 22 522
Да се запиша и аз тук, след като всички споделят как тренират всеки ден ми се струва че няма да се отпускам и да клинча. Simple Smile
Днес отново съм на 10мин, но далеч по-добре от вчерашните. Поне не изплезих език и не ми се разхлопа сърцето.
Не знам защо съм си изгубила видеото със Slim and Sleek Pump it up, а в замунда го няма. Преди време бях започнала с него и не беше зле по мои спомени.

Хранене, гледам да отказвам хляба, че тази зима сериозно наблягам на него и резултата не закъсня. Бухнала съм като кифла. Имам си стабилно коремче и се чувствам много кофти.

# 35
  • Мнения: 6 383
Майкрософт имат страхотна фитнес гривна -
Люба, а какво ѝ е страхотното на тази гривна? Аз не съм запалена по технологии и съм назад с новостите. Blush От някакви по-стари обсъждания миналата година помня, че всички такива гривни бяха обощени като зарибявка и глупост, но те сигурно се развиват, измислят се нови неща...

Днес намерих при играчките на сина ми на двора едно чистак ново въже за скачане, свекърва ми му го била купила. Като се разскачах, ехеее Laughing, ами то било голяма забава! Аз съм много зле с координация, баланс и т.н., та винаги съм си мислела, че на въже само ще се спъвам, обаче се оказа, че го мога. Grinning Ще се скача пак.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Запис  smile3533 и се връщам да ви чета
Скрит текст:
и все пак от уважение към труда на Мери  Heart Eyes благодаря за прекрасното оформление и отчет от вчера и днес:
вчера 30 Day Fat Burn: Lower Body Blast Workout първата слаба тренировка на Барбитата, ама след школата на Шон 10 мин подскоци и клекове не са ми никакво предизвикателство
 Leg, Thigh and Butt Workout Level 1| BeFit in 30 Extreme не лоша тренировка, но не си отговаря на името, трябваше да я кръстят Тотал боди   Thinking

за днес:
Total Body Weight Loss Workout Level 1 (Calisthenics) | BeFit in 30 Extreme
добра е, препоръчвам
и 30 Day Fat Burn: Total Body Shred Workout тренировка в стил желязната Барби, за това ги обичам тези момичета, благодаря ти отново Home rider  Hug

с двата режима бях започнала да правя и една 30 дневна йога, но все не остава време и за нейните 15-20 мин  Embarassed, жалко .... но май скоро ще започна отново с клекове и планкове, че ми залипсваха.

Относно програмата на Боб, струва ми се че преди повече от месец някой я бе споменал и аз тогава си я изтеглих заедно с Плио на Шалийн ама си чакат реда  Flutter

Да ви кажа, че от 2 седмици тренирам по-силово и обиколките ми се увеличиха  Sad /като кг не е нещо страшно 1-1,5/ обаче гащите взеха да ми теснеят. Кофти, преди време за това оставих Шалийн Екстриим пък иначе много ми харесваше. Сега обаче подхода ще е друг. Продължавам да помпам мускули и минавам на хранителен режим. Зная че много от вас не одобряват 90 дневната диета, но при мен е давала отлични резултати, надявам се и сега след 3 месеца да остана доволна  261uu

# 37
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Обещах и отчитам PIYO Drench  Heart Eyes

Аз благодарение на темата опитах и заобичах котиж сиренето  Grinning На мен ми е любима закуска 2 варени яйца с котиж и маслини.

Sesylle , ще свикнеш с този вид натоварване.

За себе си ще кажа, че съм много доволна, че на стари години си върнах гъвкавостта  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 655
Чак сега стигнах до форума... Мери, страхотна, както винаги!
Отчитам Hard Body, level 1, 45 мин. и да ви кажа, че в 1 бразилски орех има необходимото за ден количество селен.
Оставям ви, че готвя св. език в масло и задушени броколи, а и от тел. ми е трудно писането, макар и с I phone;)

# 39
  • Мнения: 1 093
Яна ако ми позволиш да дам съвет. Защо не започнеш да редуваш ден силова с кардио ден, тренировка със собствено тегло, силовите с тежест до 2 пъти седмично примерно. Тогава едва ли ще увеличаваш обема на мускулите ако си и на калориен дефицит ехее...  Wink

Мери ни е злато  Heart Eyes Hug Гуми, гуми  Mr. Green Joy
Аз точно от уважение към нея се записвам чак сега, обаче с отчет  Wink

И ако на някой му се искат едни добре запълнени 30мин. препоръчвам Les Mills Combat_06 HIIT 1 - Power  Peace Идеята днес беше кратка стабилна тренировка + йога. О, любимо видео



Любче, вчера те четох че си недоспала. И мен голямото магаре не ме остави да спя, Когато се разболява (запушен нос или гърло) вие и бучи цяла нощ, та никой да не мигне. Тя и пръст да си удари я чуват през няколко реда къщи  Whistling ooooh!

# 40
  • Мнения: 683
Здравейте отново   bouquet
Аз днес не тренирах,но си имам причина  Simple Smile Имах и неуспешен опит в кухнята  Grinning Реших да си правя хумус,но нямах накиснат нахут и опитах да го заместя с елда...става за ядене, но няма да повторя  Laughing Имам въпрос към тези,които постят. Как ви се отразява поста на тренировките? Аз сериозно ги разредих, имам по-малко енергия и съм постоянно гладна...Храня се разнообразно, гледам да хапвам храни богати на протеини, хляб ям само от онзи немския, ако се сещате,никакви теста, захар,  а ми е едно такова изморено. И да си призная, все яйца и сирене са ми в ума  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: X
Мери, благодаря за темата!!!  Hug
Днес се отчитам с почивка  Laughing И с брутална мускулна треска от кръста надолу. От кръста нагоре- също, но се търпи  Joy Joy Joy  Едвам ходя. Буквално. Как се качвам/ слизам от колата- не е истина. Но по този повод и до масата за вечеря не стигнах.  Mr. Green Само наздраве казвам с розето и дотам.  Crazy Всъщност, обядвах доста късно, направо си беше ранна вечеря и още ми е супер сито.
Утре рано- рано в залата. Клин клин избива.
Хубава вечер!!!

# 42
  • Мнения: 659
Здравейте, радвам се, че откривам тази тема, мн полезни съвети прочетох на първата страница, идеално и практично оформена. Преди да видя, че ви има, винаги съм тренирала по малко във фитнеса, по малко у дома. Много харесвам тренировките на Руми, отдавна си я знам и съм изключително благодарна, че я има. Последните месеци не тренирам, заради болка в дясната китка- от преумора, която не е свързана с тренировки, а по скоро с претоварване от работа. Упражненията които си правя от сайта на Руми са мн комплексни и често натоварването пада на ръцете, което ми причинява болка. Може и да сте го обсъждали вече, но нямах време да изчета всичко, интересува ме има ли някое клипче с упражнения в което тежестта не пада на ръцете, за да го ползвам, поне докато се оправя.

# 43
  • Мнения: 1 161
Вив, тукашният котидж има на 113 гр-110 кал. Поне този, който имам в хладилника.  Mr. Green Той е пълномаслен. Обезмасленият съответно ще има по-малко калории, но аз обезмаслени продукти не купувам. Мазничкото ми е по на сърце.  Mr. Green

А снимка няма как да не пусна. Че това ми е сбъдната мечта .  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 10 858
Еее отивам да извадя котиджа от забвение  Joy благодаря момичета
Мериии, ама сетих се аз втория въпрос какъв беше, може да е късно ама пак  Laughing а именно - чиата ми е на свършване, а напоследък си я мешам с протеина и ми е много вкусно ... та от къде си купувате на сносна цена? Последния път я взех за 15 лв/ 0,500 кг. Множко ми се вижда нещо.

Общи условия

Активация на акаунт