Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 67

  • 36 676
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Барбич, тази е на майкрософ http://www.microsoft.com/Microsoft-Band/en-us , не казвам, че е по-хубава или по-лоша от другите. Аз лично искам /или по-скоро исках/ да си купя най-вече за изчисление на калориен разход по време на тренировка, плюс ще ползвам опциите тип фитнес пал - ще вкарвам какво съм яла и то ще си ми изчислява всичко за деня, на мен това ми е достатъчно, но необходимо всъщност. Има и програми, които бих могла да ползвам, когато съм на път например и не си нося таблета / в който имам тренировки на Шон от Т25  Simple Smile/ Не е като на гармин, което си е крачкомер, от такова нямам нужда, не тичам и няма да ми върши работа. На епъл гледам, че е по-фешън и наджиджена, може би има и други опции. Но на мен тези са ми достатъчни. Ама не мога да я открия в БГ и така и ще си остана без нея.
Свети, хубаво е човек да си сбъдва мечтите, ще чакам и аз снимки, да черпя идеи.
ТиЛи, машинка!
Би, абсолютно и моята щерка, когато е със запушен нос цяла нощ пуфти и се върти и не мога да спя от нея, това беше положението тези дни.
Лека вечер!
Закуска - протеин, обяд нещо като домашна лютеница, със сиренце и яйца - лесен миш маш, вечеря грах, един банан снак иии едно парче шоколад преди Боб. Прасее Embarassed

# 46
  • Мнения: 683
Вивиан погледни тук Simple Smile
http://www.goji-berry.bg

# 47
  • Мнения: 5 405
Вив, аз я взимам от един хранителен магазин в студентски град Grinning 100 г - 2 лв.
А на мен ми е голяма мъка с ядките. В момента съм на Сухиндол/Търново и в един магазин не видях ядки на сносна цена. За 100/140 г ми искат 3,50-3,80лв. Алоууу, вие нормални ли сте? Аз в София за 100 г не давам повече от 2,50  ooooh! И съм много стисната, няма да си взема пък! А искам  Joy Ми не струват толкова!  Crossing Arms

# 48
  • София
  • Мнения: 1 834
ЯнаHug. Барбита- барбита, ама добре изпотяват. Simple Smile И аз мисля, че Би ти е дала много добър съвет - да разделиш тренировките.

Мери, постоянно си те представям как влачиш една гума от камион. Hug

А поради някаква специална причина ли купувате насипни ядки?

Аз пък сега  се разрових  за калориите в котидж сиренето, понеже ми стана интересно. И както си ровя в гугъл и намерих една статия, в която се казва, че котидж сиренето има 98 калории в 100 гр., в сравнено с други сирена, като например чедър, което има 403 калории на 100 гр. И като се сетих, че днес си хапнах зеленчуци с чедър отгоре, направо ми се разби илюзията за диетичния обяд. Sad

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 20:49 от Home raider

# 49
  • Мнения: X
Много забавно започнала новата тема  Laughing   bouquet

Ден 12, 90ДП, ниво 2 + йога предпоследен 29-ти ден

И аз съм възмутена от цените на насипни ядки, кво като са сурови. Днес си взех по 100гр бразилски орех (малко радиация да си набавя и аз  Joy ), лешници и бадеми и сметката беше 9 и 40. Обаче не трябваше да си взимам толкова много, изядох половината и сега метнах останалите.
Някой по-назад беше споделил този сайт http://www.goji-berry.bg/ Има доста неща и ми се струват добри цени за количество.

# 50
  • Мнения: 2 883
Мери благодарско за темата  Hug

Любче онзи ден МП ми показа тази гривна http://preorder.moov.cc/ - казвам ти ако не беше толкова скъп долара вече щяхме да сме си поръчали 2  Mr. Green разгледай ги, виж и клиповете, мисля, че си заслужава и ще върши работа.

Дилянка честита годишнина, пожелавам ви да се обичате все така. Кой е онзи хубостник с който си се снимала във ФБ,а ?  Mr. Green

За чията - тук в Бургас е ужасно скъпо всичко  Close чията е по 40-50лв килото, поръчвам на колежка да ми купува чия от някакво магазинче до тях, уж по - евтина. Много ме е яд

Би не знам какво ме направи с онова видео от папката с тренировките на Джеръми  Crazy без да го прегледам го пуснах, ми то това не е за мен  Laughing може би към края на програмата ще пробвам да го направя отново, но много ми съсипа самочувствието за тези 5 мин

Иначе отчета за днес - Week 1 Wake Up Your Body - Jeremy Strom и йога ден 16 и 17 и 15 мин. за дупе

Лидси и ти ли го прави това Лес Милс?

Скоро в темата не се е мяркала deli (как и беше целия ник?) йога инструктурката, дано всичко да е добре при нея.

А, сега се сетих за тези барбита - вчера правих това за цяло тяло 13 минутното но нямаше как да не ми направи впечатление тялото на русата инструктурка, особено при подскоците беше ужас.

# 51
  • Мнения: 683
Аз го споделих сайта, но не съм поръчвала и не знам как им е качеството, да не подведа някой  Peace______Freya_______ Ти постиш ли, или  съм запомнила грешно? Ако постиш би ли ми отговорила на въпроса от предната страница? Simple Smile

# 52
  • Мнения: X
Аз го споделих сайта, но не съм поръчвала и не знам как им е качеството, да не подведа някой  Peace______Freya_______ Ти постиш ли, или  съм запомнила грешно? Ако постиш би ли ми отговорила на въпроса от предната страница? Simple Smile
Съжалявам, не видях че сега си го публикувала и не помних кой точно го беше предложил преди  Embarassed  Hug
Всъщност постя, но не съм споменавала досега, защото преди няколко дни го реших. Засега не усещам спад в умората, но аз съм се запасила с боб, леща, кисело зеле, булгур, ориз и т.н. все неща, които мен лично ме засищат добре. Рано е обаче да говоря как ми се отразява, поне да минат две седмици, то сега няма и една още. Обаче аз не постя по религиозни причини, а лични и здравословни. Така че ако нещо не ми харесва ще го променя без много много да ми е съвестно. За мен е важно да се чувствам на първо място добре, свежа и енергична и не смятам заради едните пости да се откажа от това.

# 53
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да се разпиша и аз.


Днес без тренировка, че от 6 сутринта бях на работа и после на курс за първа помощ. Всяка година ходя от работа, но тази година се проведе от нова фирма и научих нови и интересни неща.  Grinning

Аз също съм с Айфон и преди не ги харесвах, докато не се сдобих с такъв. Ами, срашно е лесен и удобен за употреба и сега за рожденния ден, ММ ми е обещал 6ца. Не си и помислям за друга марка вече. Иначе, от гривните не знам каква може да е ползата.

# 54
  • Мнения: 5 776
Аз се амбицирам като имам зададени цели, както и като гледам да се трупат цифричките. Ползата за мен би била изцяло психологическа. Даже темичка си пуснах днес, ама няма много интерес  Laughing

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Яна ако ми позволиш да дам съвет. Защо не започнеш да редуваш ден силова с кардио ден, тренировка със собствено тегло, силовите с тежест до 2 пъти седмично примерно. Тогава едва ли ще увеличаваш обема на мускулите ако си и на калориен дефицит ехее...  Wink
Разбира се, че съвета ти е резонен и го приемам, но аз съм войник: дай ми заповед или график и го следвам каквото и да се случи, но не така стои въпроса, ако графика е изготвен от мен, днес ще се поглезя, утре ще ми е едно такова  - пък хич не мога да си отказвам  Embarassed Ще си изкарам тези две програми /едната въпреки, че е BeFit In 30 Extreme Workouts се оказа, че е две нива т.е. 2 месеца. Ще ги изкарам някак /пък и ми харесва/ и не е чисто помпене, има си и тренировки със собствено тегло, но истината е че Шон и Инсенити макс 30 ще са с мен следващите три месеца  Peace

Пожелавам скорошно оздравяване на дребосъчетата и здрав сън на Би и Люба!

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 22:06 от . Яна .

# 56
  • Мнения: 683
Аз също не постя по религиозни причини, просто исках да видя как ще ми повлияе режима. Ще видя още няколко дни как ще съм и може да включа поне яйца.  Hug
Исках да ви споделя една рецепта за сурови бонбони, вярвам феновете на ferrero rocher ще ги оценят Grinning
Смлях около 150-200 гр. накиснато кашу, заедно с 2с.л. мед, какао, лешников тахан около лъжица, оформих и ги овалях в кокосови стърготини...Голяма вкусотия Crazy

# 57
  • Мнения: 5 405
Пак се почна с тия бонбони с ядки и тахан, ужас  ooooh!  Crazy  Laughing

# 58
  • Мнения: 6 970
Отчитам Insanity Max 30: Max Power. Искам да се похваля, че на тази и на Max Cardio за пръв път в програмата не макснах аут чак до края! Вярно със зор и пот, ама стана!   Party Time

Отчитам и тренировка с ММ:
20 пълни клека със скок
20 moving push ups
20 бърпи-лънджове
20 повторение на това: клек, напад с единия крак, клек, напад с другия крак
2 кръга

 Embarassed Не мога да спра да ги зяпам:
Скрит текст:



# 59
  • Мнения: 1 004
Човек да не отиде на масаж и на вечеря- 3 страници сте изписали  Joy  Peace
Много ви благодаря на всички, пожелавам ви много такова щастие  Heart Eyes А сега ще ви покажа какво си хапнахме - като състав и снимки, пускам го в скрит текст :
Скрит текст:
Започвам първо с моята салатка - Маруля, лоло росо, краставици, мариновани сушени домати и тиквички, тиквено семе
МП си взе за първо - Маринован артишок на грил с ароматни билки
Основното за мен беше - сурово руло от елда, нахут, спирулина, лимонена трева, червено цвекло и ядков сос с чесън. А МП си хапна пица от Домати, босилек, лук, маслини, бразилски орех, доматен сос


За десерт аз си хапнах сурова торта с банани, ягоди и ядков блат. Беше невероятна на вкус - ето и снимка :

Дрийми, има около 5, които аз знам, но този, в който бяхме днес е първият, в който ходя и всичко беше прекрасно  Hug
Значиии...аз съм фен на Apple и имам Iphone, зарибих и МП да си вземе и той си взе 6+. Е казвам ви, всеки много ги хейтва, докато не се сдобие с такъв. Наистина са страхотни  Peace
Scpn, аз постя и то без никакъв хляб, боб и картофи..И си имам супер енергия- тренирам всеки ден. Внимателно си подбирай храните Simple Smile
Симпа, не си ли по-добре вече. Много време те държи тази отпадналост  Crossing Arms Hug
Би, запазвам я тази тренировка  Peace
Виви, аз си купувам ядки и семена от Женския пазар - чията е 16-18лв/ кг. За ядки изобщо не давам толкова пари и аз съм скръндза. Купувам орехите на 20 лв/кг, бадемите на 22/кг, а кашуто на 20 лв/кг.  Peace А цените в този сайт са доста прилични Simple Smile  Peace
Маги...този хубостник е всеизвестният Келън Луц  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт