Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 67

  • 36 688
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 003
Маги, да ти пращаме колетчета?  Wink Аз я намирам на 22- 23 лв. в магазините за плодове и зеленчуци.

# 61
  • Мнения: 2 883
Аз за сега съм се запасила, но разбира се, благодаря  Hug . За по - нататък ще си поръчам от този сайт. Абе без чия няма да остана  Laughing

Дилянка много добре изглеждат нещата, особено тортичката, добре сте си хапнали. А този актьор не го знам, остарявам май  Thinking  Laughing

# 62
  • Мнения: 8 163
Дилянка, честити ви 4 години на обич и разбирателство! Нека си бъдете още по-близки, а връзката ви да е още по-хармонична! Големи вкуснотии сте хапнали Simple Smile

Фея, какво интересно има около Apple Watch?
Health and Fitness програмата му е много яка. Ще мога да я връзвам с Equinox календара/тренировките си, ще ми отчита всякакъв тип физическа активност, калориен разход и пр. Отделно от това са другите приложения, които са ми много полезни (Apple Pay, примерно) и удобството да имаш по-лесна видимост на имейли, текстови съобщения и да приемаш разговори без да ползваш телефона.

Любче,
Скрит текст:
не е вярно, че Стив Джобс не е дарявал, ама няма да обсъждам, че не е това мястото. Ползвала съм най-различни марки смарт телефони (Siemens, Nokia, BlackBerry, HTC, Samsung), настройвала съм телефони на Windows и Catterpillar. За мен Apple/iPhone си остава най-потребителски адекватният смарт телефон заради интуативния му софтуер и стабилната му система. Като изработка iPhone са здрави, красиви, имат изтънчена завършеност. Цветовият баланс на екрана им за мен е перфектен (Самсунг примерно е със зловещ цветови интензитет).

От днес започнах смути детокса на Фея, ама съм огладняла като вълк. Само се оглеждам като обран евреин из офиса някой да не яде нещо.  Crossing Arms Набутах и домашния любимец с мен да се детоксикира, че да не ме занимава с въпроса "Ко ши ам", ама горкия дебеланко вече и той е много гладен и само ми се жалва, че едвам издържал.  Mr. Green
Що така, душко? Увеличи количеството зеленчук/плод и ядки, които хапваш за снак. Недей така. Няма да гладуваш. Направете си и една хубава салата за вечеря, ако искате.

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 22:53 от Фея Кръстница

# 63
  • Мнения: 5 405
Aaaaaaa голяма загуба, Рейн! Актьора е страхотен  Crazy

Мале, Дилянка, как удържате да снимате и после да ядете, не ви знам! Тортата нямам съмнение, че е била суууупер вкусна, а преди малко гледах и Мастър Шеф, потекоха ми лигите, огладнях...  Laughing ама са толкова фалшиви, че не е истина..

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Мери, срахотни снимки на първа страница!
Днес почивам, не беше планувано, но не можах да отлепя тази сутрин  smile3507. Имала съм нужда, поспала съм си  Wink.
Бразилски орех не харесвам, тежък ми идва, но виж орехи и лешници много си хапвам.
За да не остана по-назад, и аз дръпнах програмата на Боб. Не съм я разгледала още, но ще се поправя.
Тази и другата седмица почивам от Шон. После мисля да завъртя втория месец още веднъж.
Дилянка, честита годишнина!

Ауу, Мери, голям сладур е този  Crazy.

# 65
  • Мнения: 1 004
Благодаря ви, момичета!  Hug
Мери..вече съм се научила: Instagram, Instagram- първо снимам, после ям  Joy  Peace
Иги..на живо е в пъти по-сладък и колко силен захват има.... ау  Heart Eyes  Joy

# 66
  • UK
  • Мнения: 600
Ох, забравих да кажа, като сте ги подпукали тези бразилски орехи още вчера вечерта ми се дояеде, и днес докато пазарувахме с малката почти ометохме едни 100 грама! Mr. Green Laughing А много рядко ям бразилски орех, ама нали съм пощелива! bowuu

scpn, аз също постя и се чувствам прекрасно, въобще не може да става въпрос за липса на енергия, но като цяло моят режим на хранене е доста близък до постенето, така че и това трябва да се вземе предвид! Peace

Дилянка, огладнях! Какви са тея снимки по нощите?! #Crazy  Добре че, скоро пак ще правя сурово торте, но може да крадна идеята и да я направя с бананово-ягодов крем! Мммм!

# 67
  • Мнения: X
Дилянка, честита годишнина и от мен! Много любов и щастлив споделен живот и за напред!  Hug  bouquet
А какви вкусотии  Crazy Май всички на тортата най се точим  Laughing

Давайте идеи за менюта постни, аз черпя идеи от Румяна, сигурно има много информация в нета, но за нея се сетих първо. Мен много ме е страх да не ми спадне енергията и нещо корема ми се подува, но то не е от постите, от месец съм така без да съм променяла нещо. И за този проблем някакви идеи? Случва ли ви се да ви се подува корема след хранене?

# 68
  • Мнения: 1 088
Маги мила, не беше нарочно да знаеш. Исках да споделя и дам пример за разбиваща TRX тренировка  Grinning Hug Аз я докарах мисля до четвърти кръг  Grinning
Georges St. Pierre е машина просто, преди време бях теглила една програма с него. Какво напъване падна тогава, още помня. Сега правя кардио с 5кг. гири с повторения до отказ, тогава ги ползвах само за силови с малко повторения и ми се разтреперваха ръчиците  Whistling

Яна, мерси! По добре е щерката, може и да поспим тази вечер  Tired А поглеждала ли си програмата UFC.Fit - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4645662

А, щях да забравя. Аз не постя, но така или иначе месо не ми се хапва особено напоследък. Като се замисля ми е в менюто по веднъж седмично, но няблягам на риба, бобови, хапвам си и яйца.
Ето идея за едни невероятно вкусни кюфтенца от елда и сушени домати, които правих скоро и публикувах вчера:

Кюфтета с елда и сушени домати


или
Супа от нахут

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 00:06 от ~Би~

# 69
  • UK
  • Мнения: 600
Фрея, ето част от последните постни неща, които готвих.
- Крем супа от броколи, карфиол, целина, картоф, морков, лук, веге масло и оризова 'сметана', сол.
- Пълнени чушки с булгур и орехи
- Киноа със зеленчуци на тиган
- Пълнени патладжани с нахут и мунг
- Гъбена супа с елда
- Крем супа от червена леща
- Чили конкарне със соева кайма и червен боб

И отделно всякакви салати от моите любими, в които слагам всичко:
- всякакви зелении, домати, краставици, моркови, чушки, кълнове, авокадо, семки
Другите любими:
моркови, цвекло, ряпа, отново с ядки  chef

И задължително по едно зелено смути за деня! Със зеления, плод, шепа берита.
Закуската ми е стандартна мюсли с ядково мляко! И плод Peace

БИ, страхотни кюфтета! Вече слюноотделям. Честно казано елдата най-много я харесвам на кюфтета! Лелеле, bowuu  chef

# 70
  • UK
  • Мнения: 1 932
Момичета, спрете се! Не мога да се разпиша от вас   Laughing

Днес съм отличничка. Въздържах се от следобеден снак и пих смути с круша, авокадо и спирулина, след това тренирах - кръгова за цяло тяло и инструктурката каза, че много ми харесва клековете (с щанга). Показах и на едно момиче как да прави бърпита. Обаче...докато подскачах пред огледалата не ми хареса лекото козуначе под пъпа. Както се бях опнала в една много тясна тениска така хубаво подскачаше и сланинката в тон, иначе имам горни 2 плочки, а долу МАС!  Crazy

И аз съм от семейството на айфоните. Скъпи са и се създава прекален шум около тях, но съм толкова доволна от моя (3 години безотказно), че просто нямам желание да пробвам други модели. Само се надявам това да не ми е подаръкът за рождения ден, не обичам да ми се подаряват джаджи, а все това получавам по такива поводи!  Rolling Eyes

Честита годишнина, Дилянка! Знам къде сте ходили  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 197
Кюфтенцата от елда и аз ще ги пробвам, имам всички съставки. И без това още се опитвам да свикна с елдата и как да я използвам. А сушените домати съм способна като чипс да ги ям.

Льоли, и аз се надявам подаръкът да не е смартфон, дано ни чуят мъжете. Wink Преди да са ме докладвали, имате ли с Барбич съвети за хубави местенца за хапване в Берлин?

За днес нямам спортен отчет, само хранителен. Laughing Отчитам се пред Мери за вчера с Джилиан, за понеделник с два пъти йога на Адриен - 6 и 7.

МисДрийми, бях питала в старата тема дали си правила Extreme shed & shred? Мисля да се пробвам на него.
Официално си признавам, че едноседмичния шред не мога да го направя без минутка почивка преди последния кръг, но пък го правя с 3 кг, а не както те с 1,5.

Добавям и аз 2 въпроса: 1) Фея и Мери знам, че са пили/пият глюкозамин. Да сте имали проблем със стомаха? Взех на майка ми Матрикс, но отказва да го пие, не й понасял. 2) Феновете на Apple дали могат да ми кажат как да си кача на този така ограничен айпад свалено фитнес видео. Ей заради цялата тази мъка не ми харесва всичко с ай.

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 00:52 от D_ana

# 72
  • UK
  • Мнения: 600
Ох, Дана, извини ме, прочетох те в старата тема, ама то толкоз много пишат всички, че от бразилски ядки, котидж, гуми, и смартфони, и забравих да пиша за Extreme shed & shred! Rolling Eyes Не съм я включила в програмата си, защото не съм я правила никогаж и нямах мнение за нея, но я имам естествено на харда, както и програмата й с пудовката също не съм я пробвала. Но и самата ми програма дето си я изготвих, всички силови на Джилиан, които съм включила ги въртя само по веднъж, докато йогите и кардио тренировките ги поватрям по 3-4 пъти, защото тя има много малко такива.  Peace Но определено ще чакам да споделиш впечатление от Extreme shed & shred, аз със сигурност по натам ще я пробвам. Сега съм  на 8-ма седмица от моята си Джилианска програма, за утре и други ден имам Banish Fat Boost Methabolism и Ripped in 30 - 3.  Crazy
И също със страшно нетърпение чакам да качат по торентите новата Bodyshred, която мисля да правя лятото юли и август след като се върна от юнската почивка в БГ.

И като сме все още на тема р-ти. Някой да препоръча място за хапване в Амстердам?!

# 73
  • Мнения: 1 003
Добро утро!
Отчет с Workout 1.

# 74
  • Мнения: 4 406
Ден 11 от 90П + допълнителното, т.е. първата и втората тренировка по още веднъж.
Еднообразна съм, но пиша да не забравя докъде съм стигнала Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт