Харесвате ли името Ивомир?

  • 3 682
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 753
Най-важно е да сте си го харесли вие. Наистина името не е често срещано - даже аз го чувам за първи път, но пък хич не е лошо!

# 16
  • Мнения: 208
На мен лично ми харесва името Ивомир. Вярно не съм го чувала досега, но какво пък от това важното е на вас да ви харесва. Винаги има хора, които няма да го хареса и обратното.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
Няма значение какво мислим ние. Ние с мъж ми бяхме измислили странно име за Дияна, свеки не го била хресала и т.н.
Да ви е живо и здраво момченцето Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 423
Ивомир.
на вас как ви звучи?!
Дали си "клеймосахме"чадото с това име Rolling Eyes

Да, "клеймосали" сте си детето да има едно екзотично име, да се запомня, да е индивидуално и като се каже Ивомир, да няма почесване зад ухото, кой ли пък беше тоя. Хората мило и драго дават да имат уникални имена, вие сте седнали да се тровите с глупави въпроси. Я, по-нахакано, щом сте го кръстили така, значи ви е харесало името. Точка. Иначе щяхте да го кръстите Стамат.
А иначе на вкус и цвет товарищ нет - не е важно ние, клюкарките, да даваме акъл, важно е юнакът да е здрав, червенобузест, да ви радва, да ви обича. Пък след години, като вземе, че стане голяма клечка, ние, бившите съфорумки, веднага ще знаем, че въпросният Ивомир е твоето бебче, за чието име така си си блъскала главата постфактум.

# 19
  • Мнения: 1 382
На мене ми харесва  Peace

# 20
  • Мнения: 4 362
И на мен ми харесва,хич да не ти пука какво мислят или казват
 Naughty

# 21
  • Мнения: 7 430

И аз съм от тези, на които харесва.
Има индивидуалност Wink

А хорските мнения, които не ти харесват - ги игнорирай Naughty
Да ви е жив и здрав юнака Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 993
Честно казано, на мен не ми харесва, но не ме и дразни. Важното е, че сте му го дали с любов и че сте постигнали целта си да е уникално.

# 23
  • Мнения: 5 183
Да, "клеймосали" сте си детето да има едно екзотично име, да се запомня, да е индивидуално и като се каже Ивомир, да няма почесване зад ухото, кой ли пък беше тоя. Хората мило и драго дават да имат уникални имена, вие сте седнали да се тровите с глупави въпроси. ...  важно е юнакът да е здрав, червенобузест, да ви радва, да ви обича...

На същото мнение съм!  Peace

# 24
  • Мнения: 27 524
"Тежко" е за мен,ако мога така да се изразя.Но не е лошо,ще свикнат,а и казвайте на не толкова близките просто Иво.

# 25
  • Мнения: 8 505
Не ми харесва,защото не харесвам сложните имена (завършващи на -мир,-слав и т.н.).Иначе важното е вие да го харесвате,а ти пишеш,че е така.В такъв случай няма какво да те притеснява.

# 26
  • Мнения: 2 040
Щом сте го кръстили така, хубаво .. Да ви е жив и здрав юнака и да прослави БГ с това екзотично име ...   Heart Eyes

# 27
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да ви е живо и здраво момченцето!!!
За протокола - не ми харесва името, но нима моето или чието и де е друго мнение има значение Wink.

# 28
  • Мнения: 1 999
Щом сте го избрали с любов и името ви харесва, няма значение какво мислят другите за него. Simple Smile

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
След като сте го кръстили така, значи ви харесва, а това е най-важното; какво мислят хората, няма никакво значение;
На мен лично не ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт