ФОРМУЛА 1 - сезон 2015 - БОРБА за СКОРОСТ

  • 58 982
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Искамммммммммммм многооооооооооооо снимкиииииииии Praynig

# 91
  • Мнения: 201
Тим, дано да си на късмет за нашия теменуж  Peace
Да счупи каръка на тази писта  Mr. Green
Много добре да си изкараш и ще чакаме снимки  Peace

Гришо и Бербо ще играят с пилоти благотворителен мач  Heart Eyes

Това видяхте ли го  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 201
Нямам думи, направо не ми се коментира!

# 93
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Много гадно за Хам наистина Confused

Уилямсите нещо нито квалификация направиха като хората,нито състезание  ooooh!

# 94
  • Варна
  • Мнения: 294
Бандаааа  Hug
как сте  Crazy

мммм, като виждам как за Монако, ама хич да не сте коментирали, разбииирам как сте  Twisted Evil

Съжалявам, че не успях да се включа в последните две състезания, ама на мен май месец леееко ми беше натоварено и съм гледала на запис (като Испания я гледах на руски  Mr. Green).

Много е гадно, като се случат неприятните случайни инциденти един след друг..все си мислиш, че по-гадно не може да стане ииии, изненада  Mr. Green
Много тъпа грешка, много бързо взето грешно решение, ноооо можем да гадаем само защо! То не остана човек на пистата, където да не е задал въпроса - Защо вкараха Хамилтън в бокса? Сигурно близнаците на кралското семейство и те са проговорили с тоя въпрос  Mr. Green ..
Но по-тъпото е ако сега започне да се реваншират от екипа за сметка на Росберг!  Не така трябва да става ... надявам се Хамилтън да има сили да превъзмогне цялата изключително нелепа и мнооого глупава ситуация в Монако, ама много се надявам ..

Очаквам Тим, да е превъзмогнал шока, от това което е видял на живо  Crazy и да разкаже и покаже снимки от Монако!  Hug

п.п. аз ако бях на Хамилтън, след състезанието, както ми падна пердето на мен (на него даже не искам да знам, как се е чувствал) щях да вкарам болида в бокса с триста и да правя донъти докато изпържа двигателя Twisted Evil, отдавна не бях се ядосвала така  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 293
Привет мацки. wavey
Не знам какво да пиша. Whistling Само се обозначавам че съм тук! Не пожелавам на никой да изживее това което аз изживях на 24 май в Монако. Животът е бърз и динамичен.Както бях в еуфория,така всичко се срина в последните 20 минути. #2gunfire Sad Не знам Люис дали се е оправил от това което го сполетя, но аз още съм в шок от простотията която сътвориха Мерцедес.Толкова бях объркан , че  си загубих (най-вероятно ми откраднаха ) раницата  на трибуната. Майната му на айпода и другите неща които бяха в нея.Добре поне,че парите,кредитните карти и айфона бяха в мен. Whistling  Все пак бих ги прежалил и тях,ако тази издънка не беше се случила. Когато се съвзема,обещавам да напиша по-подробно как изкарах в княжеството. Peace
Много ми е интересно,как ще се представи Люис в Канада.Дано шампионското в него надделее! Hug
Надявам се,след подобренията на Ферари и Хонда,да има по оспорвана гонка и нека най-силният,а не най-големия късметлия да победи! Hug
На всички хубав следобед. Ден на майстора е днес и умната ей! Wink

# 96
  • Мнения: 201
Но по-тъпото е ако сега започне да се реваншират от екипа за сметка на Росберг!  Не така трябва да става ...

Хам може да бие и без, някой да му се реваншира, достатъчно е просто да не го спъват грешки от този сорт... В Малайзия хаосът в бокса на Мерц беше почти комичен  Crazy, в Бахрейн за малко да изтърват първата позиция на Хам опитвайки се да помагат на Нико срещу Себ, редовните по- бавни стопове в сравнение с Ферари, фарса в Монако...  Crazy  Mr. Green, и това само за 6 състезания  Mr. Green Имат късмет, че все още превъзхождат всички със скорост, иначе...  Mr. Green

Имам чувството все пак, че в следващите стартове, ако се заформи някаква драма в гаража на Нико, първото което ще си помислят всички е , че Мерц се "реваншират"  Mr. Green всички обичаме конспирациите  Wink

Някои гледа ли пресконференцията от вчера  Whistling и словесния дуел между Маса и Верстапен  Crazy Не че и Дино не преигра леко, но напълно необяснимо, нямам никаква симпатия към Макс от самото начало на сезона  Crazy  Mr. Green Нищо не ми е направило момчето, но ми идва твърде надут  Sunglasses
Тайно стискам палци за Сайнц  Whistling  Mr. Green

Състезанието ще го гледам на запис през седмицата, че в Неделя няма да мога  Close

Цитат от тренировките
 Дженс:  Joy

"Can you please try to talk to me a bit earlier than that when I'm braking for the last corner. I don't know why but every time you talk to me it seems to be in a corner. There are long enough straights here!"  Joy

Тим, искаме и снимки  Hug
И, за Бога повече не ходи на състезания този сезон  Mr. Green

# 97
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Някои гледа ли пресконференцията от вчера  Whistling и словесния дуел между Маса и Верстапен  Crazy Не че и Дино не преигра леко, но напълно необяснимо, нямам никаква симпатия към Макс от самото начало на сезона  Crazy  Mr. Green Нищо не ми е направило момчето, но ми идва твърде надут  Sunglasses


Ко е станало Shocked Thinking Маса и словесен дуел,Ни моа повярвам,това слънчице Heart Eyes

# 98
# 99
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Hug
Ядосах се,че вчера нещо нямаше мощност колата на Дино,дано стигне до точките днес  Praynig

# 100
  • Мнения: 293
Привет банда. wavey
Люис е железен и се радвам,че издънката в княжеството не го пречупи. bowuu Контролираше Нико от началото до края.Добро състезание за Фетел,Ботас и най-вече за Дино! Изпреварването му срещу Насър беше великолепно!Браво на него. thumbsup Жалко за Кими, но явно нещо липсва в мотивацията и най-вече в концентрацията му. ooooh! За Макларън по-добре да замълча,защото това което се случва с този велик тим е срамно! Naughty
На всички приятна вечер и умната ей! Peace

# 101
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Дино направи едно великолепно състезание и направи надпреварата интересна + Фетелчо,ако не бяха те щяхме да гледаме двамцата/Хами и Нико/ дали ще се изпреварят или не  Rolling Eyes

# 102
  • Варна
  • Мнения: 294
Здравейте банда, аз влизам с бутонките напред  Mr. Green

какво начало на ГП Австрия  Rolling Eyes, ужасен инцидент, добре е че и двамата са добре, ужасен ..

Много добро начало на Розберг, теменужко не го знам какво се забатачи ...

МакЛарън .... Rolling Eyes, те и тест но могат да направят, а колата на Бътън е подменена, 25 места назад за тези промени ... и 5 обиколки, ужас

Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 15:21 от aneli.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green, и тука ще се спи ..
 а имаше времена, в които се спеше от време на време само на Монако  Mr. Green  

уж да стане интересно, че не ХамилтОнчо е първи, тоооо .... никкъв напЪн  Crossing Arms

п.п.
някой, няма ли да се прежли за КС  Mr. Green, ама така безобидно де  Mr. Green

п.п. толкова е интересно, че Нандо почна да си пише в твитерчето  Crazy

Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 16:17 от aneli.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 294
и всички чакат последните 3 обиколки  Crossing Arms, аааа ми останалите 60 дремят кат мисирки  Crossing Arms

оффф, Хамилтоне ти кат си без вибрации, къде си на ... 4 секунди от Розберг и сЪ теменужиш нейде ...

Честито на печелившите!
Грешката на Хамилтън още в началото си е негова, така че да си наляга ланците и да се стяга!  Crossing Arms
На Уилямс мацките не са свикнали много със решетките на стартфиналната права  Mr. Green

леле, Розберг да не спечели шампионата, то радост, то чудо  Crazy ...ма може от вибрациите да е от последните обиколки  Mr. Green

Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 16:40 от aneli.

Общи условия

Активация на акаунт