май се алкохолизирам

  • 3 315
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Минзухарче, от нещата , които се пишат във вестици и списания най-много ми харесва това, че от бирата се отслабва и се разхубавява.
Опитвам се да те окуржа и да те разведря, разбира се   bouquet.
Една бира не алкохолизира. Спокойно.
Както и преди ти бях писала, на никому не пожелавам да има такъв предизвестен избор, на какъвто ти си била подложена.  Hug
 

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
Момичета,хайде да грабнем по една халба   beer  И да пийнем за здравето на всички нас.  newsm03

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Не искам да ме издига, два пъти ме издигна и не се чувствам по-висока, искам просто едно бебе, едно, не пет като .......
А иначе съм наистина гневна, че хора, които спазват всичко по книга, не получават онова, което небрежните получават - тогава за какво е старанието, къде е справедливостта?!  И отгоре на всичко да изпитва и чувство на вина ! - допълнително ненужно. Затова ме хвана яд и реагирах на милата побратима, съжалявам, че съм те стреснала Embarassed

Затова ти казах, че за мен това не е плащане на дългове! Просто не искам да страдаш, а уви гнева води само до лични страдания - знам го защото съм гневлива и аз по принцип и лесно изпадам в гняв... вредя повече на себе си, а и губя реална представа за нещата!
Не мисля, че имаш вина - не съм Бог да го кажа, но пък вярвам, че това е по-скоро начин да помогнеш на неродените душички да се спасят от тежки изпитания - Бог ги праща на теб, защото само една майка, пък и дори когато не е виждала рожбата си, може да понесе нейните страдания!
БЪди смела и вярвай, че въпреки несполуките и точно може би заради тях, те чака заслужена награда!
Хайде прегръдки и дано скоро се похвалиш с щасливи новини! 
Не си ме стреснала - просто ми стана мъчно за теб. НЯМАШ ВИНА! БЪди сигурна в това, а ако не си - мисли за това като за чистилище - в което и да си имала вина си я изкупила!
Затова гледай смело напред!

Минзухарче, прости отклонението! И аз ще пийна една бира за твое здраве! Гледай и ти напред и бъди смела. И аз понякога си мисля, че чашката алкохол е израз на моята слабост, но пък после си давам сметка, че силата не е в това да не те е страх и да не се чувстваш уплашен, гневен или тъжен. Силата е в това въпреки тези чувства да продължиш напред. И ако една бира ми помага - да е благословена тогава Wink Целувки!

# 18
  • Мнения: 1 493
Минзухарче, сигурна съм, че не се алкохолизираш. Една бира на ден е полезно, хмелът отпуска нервите. Чаша вино е полезно за сърцето. По толкова ако пиеш,  няма място за тревога. Яно нервната ти система има нужда да се поотпусне, след преживяното. Вярвай, че всичко ще се оправи ! Кураж !

# 19
  • Мнения: 3 760
Не се алкохолизираш! Просто имаш нужда от малко отпускане. Дай си малко почивка без самообвинения. Когато се почувстваш по-добре сама ще спреш. Просто ти трябва време.
Една голяяяяма прегръдка от мен  Hug
  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 257
Не искам да ме издига, два пъти ме издигна и не се чувствам по-висока, искам просто едно бебе, едно, не пет като .......
А иначе съм наистина гневна, че хора, които спазват всичко по книга, не получават онова, което небрежните получават - тогава за какво е старанието, къде е справедливостта?!  И отгоре на всичко да изпитва и чувство на вина ! - допълнително ненужно. Затова ме хвана яд и реагирах на милата побратима, съжалявам, че съм те стреснала Embarassed

И на мен са ми минавали такива бунтовни мисли, точно като твоите, обаче да ти кажа, няма полза от тях...Няма смисъл да гледаш в паничката на другите - ми раждат да, пият, пушат, дрогират се, ходят по купони с коремите, по клубове съм ги виждала с чаша в ръка и с цигара в 2 часа през нощта - и пак си раждат - живи и здрави бебета. Ма това са си те. Ти си си ти. Успокой я тая топка и леко с яда, че ще те изпие!
Ако имаш регистрация, пиши ми бележки да видим какви бяха твоите два пъти и какво стана - май сме на един хал... Hug

# 21
на драго сърце, но като забравих от къде се пишат лични бележки......

# 22
  • Мнения: 3 537
Не се алкохолизираш! Просто имаш нужда от малко отпускане. Дай си малко почивка без самообвинения. Когато се почувстваш по-добре сама ще спреш. Просто ти трябва време.
Една голяяяяма прегръдка от мен  Hug
  bouquet
И аз мисля същото Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 123
на драго сърце, но като забравих от къде се пишат лични бележки......
докато не се регистрираш, няма да можеш да пишеш лични бележки

# 24
хм, аз май се бях регистрирала, но явно не се е получило, добре, ще пробвам утре  и ще ти се обадя

# 25
  • Мнения: 651
Споко, Минзухарче, от една бира няма да се пропиеш. А и май покрай това, което ни се случва всички взехме да си пийваме по малко. Ако 1 бира те кара да се чувстваш по- добре - всичко е ОК. Ако стане 1 каса тогава е тревожно Grinning. Нищо ти няма - гледай с повече оптимизъм на нещата и вярвай, че всичко ще е наред. Наздраве. smile3521

# 26
  • Мнения: 3 091
Минзухарче, факт е, че сама съзнаваш, че с теб става нещо нередно!

МОЛЯ ТЕ!!! спри навреме! сега бира, после друго... това не е решение на проблемите, за жалост!!!

Прегръщам те!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт