Нещо смешно, което децата казаха - 9 тема

  • 137 644
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен
  • Мнения: 197
Днес Марто си счупи детски ръчен часовник. Плаче съвсем искрено, със сълзи, хлипания, всичко... Успокоявам го че не се е слупило кой знае какво, а той отговаря "И аз сега няма да стана джентълмен"

# 706
  • Мнения: 1 494
Мамо, днес в градината чух как едно дете да казва, че е енергично към череши, това какво означава ?  Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 13:13 от luce

# 707
  • Мнения: 1 494
Още един бисер от тази сутрин : "Мамо, ама ти си голяма югопитница=любопитница=любопитна"  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 708
  • София
  • Мнения: 1 511
Сменям чаршафите. Оправила съм олекотените и съм застлала долния чаршаф. Останали са двете възглавници, още не съм им сложила калъфките. Влиза средния син, на 9 години е вече.
- А, защо не са ОПАКОВАНИ възглавниците?
 Laughing  Laughing   Laughing

# 709
  • Мнения: 1 494
Gwen  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Един бисер от тази сутрин "Мамо, стига с тези череши, направо се пречереших и не ми се ядат повече "  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 710
  • Мнения: 1 494
"Мамо, миришеш на сърчица" и още едно "Тази вода е много топла и главата ми не понася тази температура"

# 711
  • София
  • Мнения: 11 492
Ресторантския Китай - смятам, че няма нужда от превод.

# 712
  • Мнения: 10 607
Вчера влизаме в китайски магазин за дрехи и т.н., да търсим подарък за ММ. След като намерихме такъв, реших да огледаме детските обувки и гледам едни много симпатични летни маратонки. Моя е в количката, паркиран до манекен от едната му страна и кош с топки от другата му страна. Държи телефон в ръката, докато аз разглеждам, той си разглежда клиповете... Викам:
- Я, дай, мамо, крачето, да мерим тези маратонки.
- Не, недавам.
- Защо? Виж какви са хубавки, летнички, грийн...
- Нерчо не ика марратонките. Никам да мера тези маратонки!
В същия момент си оставя телефона до него, взима една топка от коша и ми заявява:
- Нерчо ика топките, да мери.
 Mr. Green

# 713
  • Мнения: 12 039
Будя каката за градина и прибирам завивката. Тя се захлупва по очи. Малкият се разхожда с две пръчици и "дирижира". Вижда кака си и ме пита:
- Може ли да бия дупето на кака като тарабанче? /Барабанче/

# 714
  • Мнения: 12 039
Емо има навика сутрин да става с мен и да си топи бисквитки в кафето ми. Това си е нашето време, нещо като ритуал. Приготвям кафето и го слагам на масата да изстине малко. През това време се глася за работа. Емо е седнал на стола. Давам му бисквитките и той започва. По-късно сядам, придърпвам си чашата с кафе и си вземам бисквитка, а той възмутено протестира:
- Защо ми взе бисквиткатааа? Ей, не си само ти човек!!! И аз съм човек, и аз искам кафе!

# 715
  • Мнения: 4 518
Страшна тема  Party
Малката ми сестра преди няколко години пише писмо до дядо Коледа и иска таблет, при което мама й казва, че таблетът е скъп, а тя отговаря "Какво ти пука? Нали дядо Коледа плаща?"
Няколко години преди това пак малката ми сестра седи с майка ми, която точно си е лакирала ноктите на краката и им се възхищава "Виж колко съм хубава!", а тя отговаря "Хубава си, мамо, но аз съм по-хубава, защото съм по-млада".
Всъщност се оказа много добро дете, въпреки егоизма и егоцентризма Simple Smile
Аз пък като малка съм снимана как разказвам приказката за червената шапчица, но вместо варианта, който всички знаете, съм казала, че червената шапчица е изяла баба си.

# 716
  • Мнения: 2 285
На закуска:
- Това чай от мариновано червено цвекло ли е?  Mr. Green Laughing
За протокола, чаят беше от шипки. И през живота си никога не съм мариновала червено цвекло. Laughing

Fairytale11, и мен все така ме "облекчават", като поръчват скъпите подаръци на дядо Коледа. 😜

# 717
  • Мнения: 10 607
На закуска:
- Това чай от мариновано червено цвекло ли е?  Mr. Green Laughing

 hahaha На колко е години?

# 718
  • Мнения: 2 285
На закуска:
- Това чай от мариновано червено цвекло ли е?  Mr. Green Laughing

 hahaha На колко е години?

Наскоро направи 7. Кулинарията му е страст и уменията му са на високо ниво. Вчера сам си приготви салата от морков, 1 листо маруля и... банан. Laughing  После обяви, че никога не бил ял толкова вкусна салата.  chef

# 719
  • София
  • Мнения: 860
- Мамо, виж, камила!
- Това е коза, не е камила.
- Ама аз й видях бъбреците...
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт