съчетание на две имена

  • 5 435
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Антония или Антоанета

# 16
  • София
  • Мнения: 5 658
Защото така ги усещат нещата и в това няма нищо лошо, стига да не е по принуда, да не кажа изнуда. Пък и явно детето ще си има собствено име Simple Smile Същото е да те питам защо държиш презимето на детето ти да няма притежателна наставка/окончание -в.

По темата - Антонина.

# 17
  • Мнения: 2
Тонислава или само Тони

# 18
  • Мнения: 5 259
Те нека така да ги усещат нещата, но как ще измислиш женско име, дето дядо Тотьо да признае, че е кръстено на него? Освен Тотка не се сещам за друго. А колко трябва да ги усещаш "така" нещата, че да си кръстиш момичето Тотка, не ми се иска да коментирам.

Най-добре разбира се детето да си има собствено име, но ако задължително трябва да е кръстено на някого, нека поне да е на баба Нина. На дядо Тотьо да е следващото, ако е момче.

# 19
  • Мнения: 2 732


. На дядо Тотьо да е следващото, ако е момче.
А, то пък в този случай пак голям избор от имена има  Joy

# 20
  • Мнения: 5 259
Еми ако много държат, ще измислят нещо. Аз лично не бих си и помисляла да кръщавам на Тотьо, но ако за тях е супер важно, могат да измислят някой Тодор примерно.
Но за женско име и то да трябва да е съчетание от две толкова различни и особени имена... абсурд.

# 21
  • Мнения: 4 569
Антоанета
Антония
Антонина

# 22
# 23
  • Мнения: 6 833
Антонина и Антония най-много се доближават до търсената идея според мен. Като от двете Антония ми харесва повече  Peace

Но принципно не ми допадат тези имена и бих избрала просто Нина  Peace 

# 24
  • Мнения: 1 412
АНТОНИНА определено е много хубаво име, може да му казваш Тони, Нина или Ани. Антоанета и Антония са по-често срещани

# 25
  • Мнения: 465
Предлагам Ния-Теодора. Не е върхът на сладоледа, но поне и двете имена са приятни и звучни.

# 26
  • Мнения: 627
Татяна
Тина

# 27
  • Мнения: 505
Според мен първото предложение Тонина най - много си пасва със задачата, освен ако не изберете двойно име.

# 28
  • Мнения: 13
Здравейте ,може ли някой да ми помогне в избора на име за момиче искам да го съчетая от Две имена : Тотьо и Нина са имената .Благодаря
АНТОНИНА

# 29
  • Мнения: 818
Мислили сте за двойно име?
Тея Наталия
Jesus Christ направо...

За Бога...

Същия коментар като за горните две...

Крсъти детето Трендафилка Амброзия...

Другите са ти казали единствения приличен вариант, който има някаква допирна точка с Тотьо и Нина... някаква... - Антония. Всички останали изброени "имена" са пълен абсурд.

Общи условия

Активация на акаунт