София, жк Младост - тема 24

  • 73 882
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 57
Магазинчето на пазар Мания в Младост 3 е все още там и е добре заредено. В ХИТ също има разнообразие от пюренца.

# 721
  • Мнения: X
Здравейте , дойде време да захранвам малчо и установих ,че изборът на пюрета е много беден.Знаете ли някой добре зареден магазин ?Преди пазарувах от едно магазинче до пощата в Младост 2,но устаноеих ,че вече не съществува.Търся нещо подобно.
В Хит има доста голям избор
В хит, кауфланд има избор. Има пюрета и в фантастико, била и лидл, но не голям. Има 2 фирмени магазина на Ганчев в квартала. Продават и други пюрера там

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 305
Здравейте  Hug
Исках да ви попитам дали знаете къде в Младост има пункт за вторични суровини? Имам разни хартиени суровини най-вече и искам да разчистя. Помня, че имаше такъв (май беше Младост 3?), но изгоря. Да не се е преместил на друго място?  Thinking

# 723
  • Мнения: 226
Здравейте
Знаете ли дали в Токуда изписват новородени събота и неделя или само в делнични дни го правят

# 724
  • Мнения: 43
Здравейте. И аз с въпрос. Някой виждал ли е на някоя будка списание Бурда, без значение кой брой.Преди съм купувала от будката пред РУМ-а, но сега ми е далече.

# 725
  • Мнения: 10 547
Здравейте. И аз с въпрос. Някой виждал ли на някоя будка списание Бурда, без значение кой брой.Преди съм купувала от будката пред РУМ-а, но сега ми е далече.

Виж в Хоби-магазина на пазара на Младост 1 срещу кончетата, до книжарницата.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте. И аз с въпрос. Някой виждал ли е на някоя будка списание Бурда, без значение кой брой.Преди съм купувала от будката пред РУМ-а, но сега ми е далече.
Бурда имат магазин на Дондуков (може би се води №5). Там има не само списания, а и разни шивашки материали.

# 727
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Здравейте  Hug
Исках да ви попитам дали знаете къде в Младост има пункт за вторични суровини? Имам разни хартиени суровини най-вече и искам да разчистя. Помня, че имаше такъв (май беше Младост 3?), но изгоря. Да не се е преместил на друго място?  Thinking
На завоя по пътя за Горубляне...обаче дали си заслужава ходенето до там, при изкупна цена 5-6ст/кг...

# 728
  • София
  • Мнения: 38 704
Аз ги оставям до кофата. Циганите доста обикалят сега, така че ще ги вземат.

# 729
  • Мнения: 43
Здравейте. И аз с въпрос. Някой виждал ли е на някоя будка списание Бурда, без значение кой брой.Преди съм купувала от будката пред РУМ-а, но сега ми е далече.
Бурда имат магазин на Дондуков (може би се води №5). Там има не само списания, а и разни шивашки материали.
Да, знам за там, но ми трябва за утре и не мога да отида до Дондуков.
Благодаря все пак.  bouquet

# 730
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте  Hug
Исках да ви попитам дали знаете къде в Младост има пункт за вторични суровини? Имам разни хартиени суровини най-вече и искам да разчистя. Помня, че имаше такъв (май беше Младост 3?), но изгоря. Да не се е преместил на друго място?  Thinking

Има в Младост 1, до блок 79 и 79В.

# 731
  • Мнения: 216
Аз съм доволна от обущаря в  223 бл.  /до аптеката/. Не взима скъпо.

# 732
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Здравейте  Hug
Исках да ви попитам дали знаете къде в Младост има пункт за вторични суровини? Имам разни хартиени суровини най-вече и искам да разчистя. Помня, че имаше такъв (май беше Младост 3?), но изгоря. Да не се е преместил на друго място?  Thinking
Има в Младост - 4, като тръгнеш нагоре по улицата до пощата към ОДЗ 188. Намира се между пицарията и новата кооперация. Хартията е 11 ст. килограма, а картона 10 ст. Скоро предадох 240 кг. хартия там. Crazy

# 733
  • София
  • Мнения: 1 193
Благодаря на включилите се по моя въпрос .Ще посетя магазинчето на пазара в Младост 3 .За други ,които като мен търсят разнообразие и марки различни от Хип ,Ганчев и Гербер ,в Би Фит-а на Йерусалим има много голямо разнообразие от  бебешки и детски храни .

# 734
  • София
  • Мнения: 3 712
http://sofia.dir.bg/news.php?id=19730934
Честито! Няма да спират водата!

Общи условия

Активация на акаунт