Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 30

  • 81 746
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 110
Миналото лято използвах бб крма на Гарниер, бях много доволна. От 3 дни използвам нов флакон, но вече 2- ра сутрин с събуждам с обриви по лицето. Дали състава  е сменен или това е просто до моята кожа?!  Thinking

# 721
  • Мнения: 551
Изглеждат изкушаващо балсамите на Флормар, но 9 лева за този балсам едва ли си заслужава. Дори 7 лева не бих дала..
Имам много сухи устни и нещото от което съм най-доволна и виждам най-голям ефект са вазелините - имам меден вазелин, както и вазелин от невен. Използвам си когато съм вкъщи само. Цената им е под 2 лева, а марката мисля, че е кокона козметикс.

кукумицинка кожата ми е чувствителна и се колебая кой да си взема, но в тази тема момичета бяха доволни от този в продълговата тубичка и ще рискувам с него. Ако не ми хареса мисля да е последния ББ крем, който си купувам, защото съм доста бяла и до сега няколкото, който съм ползвала определено не ми стояха добре.

# 722
  • Мнения: 3 096
Енигма, щом си много бяла, не си взимай никой от ББ кремовете на Гарние. Особено онзи в продълговатата тубичка, който стои оранжево.
Бях доволна от светлия Hydreane BB на Ла Рош, който също не е идеалният нюанс за мен, но стои много естествено и се слива с кожата. По-скъп е 6-7 лв от тези на Гарние и не е точно за тази тема, но е добър продукт.
Покритието му обаче е слабо и не бих го препоръчала на хора с мазна кожа, защото не матира (въпреки че на мен ми хареса).

# 723
  • Мнения: 19 157
Аз съм ползвала светлия нюанс на първия бб-крем на Гарние и ми беше леко тъмен зимата минути след нанасянето (после се сливаше с кожата), а не съм много светла. Щом този за мазна кожа е по-тъмен, наистина няма да е подходящ за много светла кожа.
Какъвто и бб-крем да се избере, най-добре е да се вземе първо тестер или ако е голям тестер, да се отсипе малко в някаква подходяща кутийка, за да се види как седи по-дълго време нанесен върху кожата на лицето - цвят, матиране и пр. На мен ми е изключително неудобно в магазините да ги тествам, защото на лицето вече съм нахлепана, а пък вътрешната страна на китката, която уж трябва да е с цвета на лицето, при мен идва малко по-различна.

# 724
  • Мнения: 3 292
Момичета, маската на Лорис със змийското олио сваля ли боята за коса? Взех си я, но съм прясно боядисана и се чудя дали да я ползвам
Нае сваля боята и е много хубава маска. Макар че ползвам професионални продукти, тук, където живея, не се продава Лорис и честно казано съжалявам, че няма откъде да я купя.

# 725
  • Мнения: 331
ББ кремът на Гарние ( в дългата тубичка) е два цвята - аз съм много бяла и по-светлия ми беше добре, по-тъмния го ползвам лятото, придава лек тен и аз много се харесвам с него, но определено не е за много бели кожи, ако не искате ефект загар. Много съм доволна от този бб крем, след като ползвамх десетина различни вида, вкл и на високобюджетни марки този ми остава фаворит, но винаги отгоре слагам пудра за фиксация.  Peace

# 726
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Днес си взех фон дьо тен на някаква полска фирма  Verona , уникална текстура, има и тъмен тон, който много рядко срещам сред евтините фон дьо тени и ББ кремове
http://www.veronavpp.eu/en/products/miss-butterfly-foundation.html
Цената му е 4,95, взех си и пудра, матираща от същата фирма, имаше още много хубави неща, но нямах пари за такива глезотийки в мен.
Пудрата 2,90 лв, не мога да намеря снимка

# 727
  • софия
  • Мнения: 134
Днес си взех фон дьо тен на някаква полска фирма  Verona , уникална текстура, има и тъмен тон, който много рядко срещам сред евтините фон дьо тени и ББ кремове
http://www.veronavpp.eu/en/products/miss-butterfly-foundation.html
Цената му е 4,95, взех си и пудра, матираща от същата фирма, имаше още много хубави неща, но нямах пари за такива глезотийки в мен.
Пудрата 2,90 лв, не мога да намеря снимка
А откъде я купи?

# 728
  • Мнения: 504
Има намалениq на Лидълската марка Cien . Има ли момичета, които са използвали техни продукти? Как са като състав? Не съм си купувала нищо , а и магазина ми е далечко, но се замислям за някои от кремовете им за ръце и рол-она против изпотяване.

# 729
  • Мнения: 2 842
Има намалениq на Лидълската марка Cien . Има ли момичета, които са използвали техни продукти? Как са като състав? Не съм си купувала нищо , а и магазина ми е далечко, но се замислям за някои от кремовете им за ръце и рол-она против изпотяване.


Купувала съм душ-геловете,доволна съм.

# 730
  • Мнения: 1 298
А аз от един от кремовете им за ръце, гела и ексфолианта за лице също. Замених ексфолиант, който беше от по-висок клас с този на Лидъл и съм страшно доволна.

# 731
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Днес си взех фон дьо тен на някаква полска фирма  Verona , уникална текстура, има и тъмен тон, който много рядко срещам сред евтините фон дьо тени и ББ кремове
http://www.veronavpp.eu/en/products/miss-butterfly-foundation.html
Цената му е 4,95, взех си и пудра, матираща от същата фирма, имаше още много хубави неща, но нямах пари за такива глезотийки в мен.
Пудрата 2,90 лв, не мога да намеря снимка
А откъде я купи?




Аз съм от Пловдив и тук в ТЦ Форум, в Тракия, не зная къде другаде ги има, но ако някой попадне на тях, нека им обърне внимание, ако има желание, аз съм искрено впечатлена.


Да ви попитам, някой купувал ли си е евтини четки за грим, комплект, от които да е доволен, че все не смея да поръчам

# 732
  • Мнения: 504
А аз от един от кремовете им за ръце, гела и ексфолианта за лице също. Замених ексфолиант, който беше от по-висок клас с този на Лидъл и съм страшно доволна.
Ще взема да пробвам и аз .

# 733
  • Мнения: 9 991

Триумф, във Варна не знам дали ги има.

# 734
  • Мнения: 9 991


кукумицинка кожата ми е чувствителна и се колебая кой да си взема, но в тази тема момичета бяха доволни от този в продълговата тубичка и ще рискувам с него. Ако не ми хареса мисля да е последния ББ крем, който си купувам, защото съм доста бяла и до сега няколкото, който съм ползвала определено не ми стояха добре.

Ако си бяла като мен, само на Елеа ББ-то ми пасна като цвят.

Общи условия

Активация на акаунт