Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 160 158
  • 759
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 209
За сушилня DM предлагат кърпички за сушилня. Поне с тях ще има антистатичен и омекотяващ ефект, а с това - само миризма и то не е сигурно.

# 271
  • София
  • Мнения: 44 418
На мен само миризма ми трябва и то от дъжд на вятър ме прихваща, че искам нещо да ми мирише (лятото си бях взела един омекотителза 21 пранета, още ми стои половин шише), та това точно с размера ме привлича... ако скоро мръдна до ДМ пак ще го помисля...

# 272
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте,
Искам да купя на дъщеря си за празниците - ел. четка за зъби. Днес гледах в м-на и се чудя между детската на Орал би и  ДМ-ска. - детска четка. Моля за мнения за ДМ -ската ако някой я е използвал. Благодаря Ви !!!  bouquet 

# 273
  • Мнения: 4 842
Може ли снимка на балсама без отмиване? Вчера го търсих, но не го открих.

# 274
# 275
  • Мнения: 4 842
Благодаря! Ще го търся по снимка  Embarassed

# 276
  • Мнения: 2 629
Днес си го купих балсама, 4.99лв струва. Пробвах го, мисля че омекотява косата и има много лек аромат. Едвам го открих, та помолих едно момиче от магазина за помощ. Сега на другите продукти Балея има намаление, но това си е на редовна цена.

# 277
  • Мнения: 843
Здравейте, виждали ли сте лентички за френски маникюр в Дм? Поогледах се миналия път, но не видях.

# 278
  • Мнения: 843
Здравейте, виждали ли сте лентички за френски маникюр в Дм? Поогледах се миналия път, но не видях.

Намерих ги  Simple Smile

# 279
  • Мнения: 1 754
аз съм доволна от кърпичките за сушилня, доволна съм и от препарата за петна на Фрош, както и от останалите продукти от серията

# 280
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 394
вчера ми дадоха талон за участие в лотария.
трябваше да си избера и посоча подарък  Blush

 Blush дали има условията някъде?

# 281
# 282
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 394
 Hug ще чакам 21.12  Hug

 Simple Smile но като си знам късмета, я глуха акула, я свирка без топче....

# 283
  • Мнения: 18 060

Какъв е този продукт и как се ползва?

Исках да с купя ВВ на Балея, но добре, че имаше тестери- оранжевеят като морков...отказах се  Confused

# 284
  • Мнения: 5 209
Като измиеш косата си я намазваш с него - балсам без отмиване.

Общи условия

Активация на акаунт