Перилни препарати и омекотители - 30

  • 78 244
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 4 403
моммичета, Softlan имат нови аромати limited edition. Пробвал ли е някой? Впечатления? Thinking

Аз ползвах един цикламен, обаче повече подробности не мога да дам... Във всеки случай бях много доволна. Страхотен аромат. Доста силен на мокри дрехи, след това - не особено. Но аз и не търся такъв ефект.

# 616
  • Мнения: 21 113
Бобулина, мерси, ще пробвам.

# 617
  • Мнения: 1 055
Аз пробвах синия и розовия Софтлан, но са ми много слабички откъм аромат  Peace

# 618
  • Мнения: 5 323
Този Софтлан си купих аз.
Скрит текст:
За мен е разочарование като се има предвид, че винаги съм хвалела тази марка заради дълготрайния аромат. Взимайте си стандартните, не лимитираната серия.

# 619
  • Мнения: 15 411
Търся изпитан и качествен препарат за почистване и освежаване на дамаски, по възможност без изпиране.

# 620
  • Мнения: 176
Този Софтлан си купих аз.
Скрит текст:
За мен е разочарование като се има предвид, че винаги съм хвалела тази марка заради дълготрайния аромат. Взимайте си стандартните, не лимитираната серия.

аз отдавна не ползвам омекотител ,но можех да се прежаля, ако беше нещо изключително. Да не се мина случайно Laughing

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 11 140
В събота в Била ще има 25% отстъпка на всички перилни препарати и омекотители.

# 622
  • Мнения: 48
Вчера вечерта набързо минах през Била и забелязах прах Персил pure and natural с евкалипт намален на около 5 лева/20 дози.

# 623
  • Мнения: 2 749
Аз минавам само да кажа, че Бинго за бяло пране за нищо  не става  Crossing Arms
Добре, че дадох само 5 лв. Абсолютен боклук, то бялото пране беше по-чисто преди да го изпера с него  hahaha
 
И понеже сега спешно трябва да взема нещо за бяло пране, да си побутна питанката от предната страница  Blush
От тези капсули на Персил доволни ли сте?
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%81%D1%83%D0 … 52F%3B2000%3B2000

# 624
  • София
  • Мнения: 2 305
Аз минавам само да кажа, че Бинго за бяло пране за нищо  не става  Crossing Arms
Добре, че дадох само 5 лв. Абсолютен боклук, то бялото пране беше по-чисто преди да го изпера с него  hahaha
 
И понеже сега спешно трябва да взема нещо за бяло пране, да си побутна питанката от предната страница  Blush
От тези капсули на Персил доволни ли сте?
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%81%D1%83%D0 … 52F%3B2000%3B2000
От показаните лично аз не съм доволна изобщо, но капсулите с гел и прах са супер. Днес напъхах в бързината бяла риза, омазана на яката с тониран слънцезащитен крем, без да я третирам с нищо и на деликатна програма на 40 градуса се изпра перфектно.

# 625
  • Мнения: 5 323
Ако мога да перифразирам: Няма избелители, има проблеми; има избелители, няма проблеми.

# 626
  • Мнения: 2 749

От показаните лично аз не съм доволна изобщо, но капсулите с гел и прах са супер. Днес напъхах в бързината бяла риза, омазана на яката с тониран слънцезащитен крем, без да я третирам с нищо и на деликатна програма на 40 градуса се изпра перфектно.

Ev_e, ще съм ти изключително благодарна, ако ми покажеш снимка за кои точно капсули и прах говориш   bouquet

# 627
  • Мнения: 1 080

От показаните лично аз не съм доволна изобщо, но капсулите с гел и прах са супер. Днес напъхах в бързината бяла риза, омазана на яката с тониран слънцезащитен крем, без да я третирам с нищо и на деликатна програма на 40 градуса се изпра перфектно.

Ev_e, ще съм ти изключително благодарна, ако ми покажеш снимка за кои точно капсули и прах говориш   bouquet
Предполагам за тези

# 628
  • Мнения: 5 323
Ето малко по-голяма снимка.
Скрит текст:


# 629
  • София
  • Мнения: 2 711
бях си купила от показаните сини, но ми миришат много тежко. в шкафа чакат зелуните, но те за бяло прану ле са? сега като са така и видях, че не пише color  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт