Бебешката количка - цяла наука за второ висше №29

  • 83 767
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 759
Почти безобидн@, имам такава джаджа. Само че се изхлузват надолу.
Старата ми количка Хане Муум точно там е механизмът за сгъване и беше идеален стопер, но тук ми е хикс. Ще се разтърся още малко. Някаква раничка освен, но не съм срещала още...
Количката не е лоша. Минусите са такива, че важат за всяка малка лятна количка с малки гуми Grinning
Отделно, че първата любов (хането) ръжда не хваща хихи

# 706
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
И аз мислех, че с една дръжка е по-лесно да се бута с една ръка, докато не купих пък Макларън.  Laughing Ми буткам си я с една ръка през всякакви места, че и натоварена с покупки обикновено.

# 707
  • Мнения: 1 034
Аз съм в момента с Peg Perego Pliko P3. Ако е празна мога да я бутам с една ръка, но със сина ми вътре няма шанс - върви на криво. Трябват си 2 ръце.

# 708
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Тако-то - 15кг., "бебе" - 13кг., претъпкана чанта и претъпкан багажник... Доскоро се движих така по порутените тротоари, бутайки с една ръка. Сега с лятната - 8кг., съм почти без багаж и имам чувството, че бутам огромен пън...  Tired Ръцете ми са вечно измалели от усилията да вкарвам въпросния пън в пътя...

# 709
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
Хаха и аз бях така с предишната ми лятна количка,китките ме боляха постоянно,а иначе беше лекичка .Сега си бутам трактора(x lander-14кг) и си пея,върви много леко и гази всякакви терени.

# 710
  • Мнения: 553
Някоя дама от вас да има таккава количка? Знаете ли нещо за марката? Знам само , че са полски. http://bebehit.com/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D … E%D0%B2%D0%B0-116

# 711
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
sivomishle, за пръв път я виждам ..., но ми покрива всички изисквания за количка (голям сенник, голям кош за багаж, регулираща се дръжка; обръщане на коша; големи непомпащи се гуми) ... на картинка ... Не пише колко тежи, а и ме не мога да си представя материите, но иначе е супер и е на много добра цена Simple Smile

# 712
  • Мнения: 180
Аз си взех на чиполино пуки травел. Мн хубава цена кош за новородено и летен кош за 250 лв. Единствено ме притесняват гумите малки и двойни, някой дали има идея дали мога да ги заменя с др. Иначе всичко др.  е 6

# 713
  • Мнения: 6 833
от това, което виждам на снимките коша на тази количка не се обръща, а дръжката, което за мен е кофти, защото въртящите колела ще дойдат задни и ще се управлява трудно.

# 714
  • Мнения: 103
Някоя дама от вас да има таккава количка? Знаете ли нещо за марката? Знам само , че са полски. http://bebehit.com/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D … E%D0%B2%D0%B0-116
тази цена мЛко ме притеснява за качеството. Освен това , като се вгледах в снимките , две неща ми направиха впечатление. 1) коша за новородено, нещо ми изглежда паянтов, плюс това е с меки страни, което ще рече , че дъното е от талашит ( това ми го обясняваха в представителство за полски колички) и те съветвам да го видиш на живо, за да не се окажеш изненадана от някой стърчащ болт ( попаднах на такъв). Мек е и сенника. 2) на снимката, която летният кош е с гръб към дръжката, нещо гумите не Ви ли се виждат странно ориентирано, големите са отпред , и спирачката????  Съветвам те да я видиш на живо, но пък като цяло полските ги водят качествени, единствено, че са големи и малко по тежки

# 715
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Да, дръжката се обръща. Виждала съм такава в движение, определено не ми се струва, че върви добре. Аз не знам защо така, но много държах да има и вид, на всичките ми изисквания отгоре  Mr. Green А тази не знам дали има общо с останалите полски, които хвалят... Не изглежда качествено изпълнение. Peace

# 716
  • Мнения: 553
Ами ще я видя на живо . Колебая се между нея , Lorelli Luna и Cangaroo Angie .
А какво мислите за триколките? По-лесни ли са за бутане ? (тук вкарвам и модел Lorelli calibra)

# 717
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
От това, което съм видяла от триколките, уж са по-маневрени, но пък по по-неравен терен имам чувството, чеще се преобърне... Е, бутала съм само 3-4 модела.

# 718
  • Мнения: 11 003
Зависи от триколката, може би и от бутащия. Имам 2 триколки и не успях да преобърна никоя от тях.  Simple Smile

# 719
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Аз най-големи впечатления имам от ABC 3-TEC. Не съм я обръщала, но пък това чувство така и не ме напусна  Mr. Green Зависи и от терена - там, откъдето минавах с ABC-то си беше офроуд. Сега пък с лятната - абсурд да мина  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт