Отговори
# 45
  • Мнения: 27 588
Mr. Green готини  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 16 938
Феми така е. Heart Eyes

# 47
# 48
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не е така... Naughty при правилни грижи могат да се постигнат резултати...макар и малко по-късно.Всичко опира до това, какви грижи ще полагаш Peace
В момента детето се развива като 2-месечно бебе...точно както трябва. Обаче ако се забатачи грижата която е повече от много...можеш да го върнеш в начална позиция...демек нищо да не става от него. Peace

# 49
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Гери, Hug Heart Eyes Феми, Hug Heart Eyes

Зиз, Hug Heart Eyes а няма ли кой да помага на майката с грижите за детенцето?... Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 27 588
  Гери  капитана  Crazy Crazy

# 51
  • Мнения: 16 938
Зизу много си права.

# 52
  • Мнения: 4 803
Ауууу  Heart Eyes Heart Eyes на първата фотка направо да се мятам при него  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Гери, Hug Heart Eyes Феми, Hug Heart Eyes

Зиз, Hug Heart Eyes а няма ли кой да помага на майката с грижите за детенцето?... Rolling Eyes
Heart Eyes Hug
Еми има...свекърва й, аз, сестра й...ама главната грижа си е нейна...и да помагаме, няма да е цял живот...хората ходят на работа, имат семейства...кой е длъжен...тя трябва да си го гледа...какво и е работа... Peace

Гальо права съм ми...Тера има състудентка в университета с Даун. Учат си в нормални училища с ресурсен учител...развиват се. Зависи как ще се грижиш...ако го оставиш на самотек...край! Peace
Ако положиш грижи извън себе си...ще постигнеш резултат кат на нормален човек, но с различно лице. Peace

# 54
  • Мнения: 27 588
  Лека  Hug     на моята приятелка никой не и помага за децата  мъжа и изкарва парите  тя ги гледа   и в София  сама се оправа  с докторите   

# 55
  • Мнения: 15 884
Абе жалко за детето и господ да помага на родителите Cry
Вере, недей прекалено да стягаш, 4е щи спре кръвообращението ма Laughing
Биби Hug Heart Eyes Звезде Hug Heart Eyes

# 56
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мими, Hug Heart Eyes

Не знам, но според мен е хубаво поне в началото, докато свикне с детенцето да има някой, който да й помага... Rolling Eyes И все пак зависи от нея, ако приеме детенцето, такова каквото е и има желание ще се справи... Peace дано детенцето да има късмет и да расте здраво и щастливо... Hug

# 57
  • Мнения: 5 109
Тия пак изписали света  ooooh! ooooh! ooooh!
Зизу ква е тая овца ма  ooooh! ooooh! ooooh! да не е от първобитния строй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз родих на 18 и не знаех как изглеждат памперсите ма се стегнах и ей го келеша порасна.  Naughty Да не говорим че се роди със запушен слъзен канал, течеше кръв от окото, голем зор, ама доктори, болници, казаха масажи не знам си кво не съм пропуснала ни един и всичко се оправи слава Богу. С две думи - има ли желание има и начин!  Naughty
Напрегам се на такива коми  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт