Отговори
# 60
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Мими, Hug Heart Eyes

Не знам, но според мен е хубаво поне в началото, докато свикне с детенцето да има някой, който да й помага... Rolling Eyes И все пак зависи от нея, ако приеме детенцето, такова каквото е и има желание ще се справи... Peace дано детенцето да има късмет и да расте здраво и щастливо... Hug
Тя го е приела и го обича Илде, ама само с любов не става...тя е паникьосана, страхлива...показваш й какво да прави тя витае някъде...уж дава индикации за желание...ама трябва и воля.
Не може да я е страх...трябва да се грижи според предписанията...мене не ми остана слюнка да говоря...
ще помагаме известно време, но ще дойде ден когато сама трябва да се справи...не е редно да ни взима за даденост и да смята, че щом някой друг е там, тя няма задължение към мъничето.
Напротив...трябва да попива и да е нахъсана...а тя е страхлива и паникьосана.

Аз лично нямам физическата възможност да трамбовам всеки ден до другия край на София...а всички сме скупчени горе долу в един периметър...
Трябва да се научи...няма как...тя е майката и задължението си е нейно и ничие друго.

Днес докато й говорех вика...ама аз не съм изгледала по 2-3 деца като вас...обаче аз и отговорих, че когато съм родила сина си съм била на 17г. и съм се справяла сама....никой не ми е помагал...всички работеха. Peace

# 61
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тия пак изписали света  ooooh! ooooh! ooooh!
Зизу ква е тая овца ма  ooooh! ooooh! ooooh! да не е от първобитния строй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз родих на 18 и не знаех как изглеждат памперсите ма се стегнах и ей го келеша порасна.  Naughty Да не говорим че се роди със запушен слъзен канал, течеше кръв от окото, голем зор, ама доктори, болници, казаха масажи не знам си кво не съм пропуснала ни един и всичко се оправи слава Богу. С две думи - има ли желание има и начин!  Naughty
Напрегам се на такива коми  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Peace Peace Peace Peace Peace

# 62
  • Мнения: 4 803
Зиз, Инче, съгласна съм с вас - който има дете е редно да си го гледа  Peace едно е помощ, друго е основно грижене за детето  Peace Пък и да свиква, един ден ако имат второ живот и здраве, кво ше прави с двете  Peace

# 63
  • Мнения: 16 938
Нямам коментар просто оставам без думи. ooooh!

# 64
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 507
Heart Eyes  Каква физиономия е направила Crazy

Много оригинално- над шапката с Ча и Хазал се мандахерцат мъж и жена по гащи Mr. Green

# 65
# 66
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Зиз, Heart Eyes съгласна съм с теб и  все пак хората сме различни и в една или друга ситуация реагираме по различен начин... Rolling Eyes Аз също съм си гледала и двете деца сама, без помощ отникъде... Peace

Тази вечер нета ми е отврат и така ми сече на "Карагюл"- а, че направо ми иде да... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 67
  • Мнения: 5 109

Зиз, Heart Eyes съгласна съм с теб и  все пак хората сме различни и в една или друга ситуация реагираме по различен начин... Rolling Eyes Аз също съм си гледала и двете деца сама, без помощ отникъде... Peace

Тази вечер нета ми е отврат и така ми сече на "Карагюл"- а, че направо ми иде да... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Чей те поздрастим  Mr. Green
Илдееее  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Радина ми напрай едно СПА и съм готова за сън Grinning
Фтиам си легам и изчезвам бекарйнУ Hug

# 69
  • Мнения: 4 803
Радина ми напрай едно СПА и съм готова за сън Grinning
Фтиам си легам и изчезвам бекарйнУ Hug

Mr. Green Лека  Hug Hug

# 70
  • Мнения: 5 109
Радина ми напрай едно СПА и съм готова за сън Grinning
Фтиам си легам и изчезвам бекарйнУ Hug


Тая па  ooooh! с кокошките  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 15 884
Радина ми напрай едно СПА и съм готова за сън Grinning
Фтиам си легам и изчезвам бекарйнУ Hug

лека Hug


Аз па се избанях за ужас на Фифа и сега ше си гледам филм4е Party

# 72
  • Мнения: 30 820
Тия пак изписали света  ooooh! ooooh! ooooh!
Зизу ква е тая овца ма  ooooh! ooooh! ooooh! да не е от първобитния строй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз родих на 18 и не знаех как изглеждат памперсите ма се стегнах и ей го келеша порасна.  Naughty Да не говорим че се роди със запушен слъзен канал, течеше кръв от окото, голем зор, ама доктори, болници, казаха масажи не знам си кво не съм пропуснала ни един и всичко се оправи слава Богу. С две думи - има ли желание има и начин!  Naughty
Напрегам се на такива коми  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Peace Peace Peace Peace Peace
+1 Peace

Илде Hug

Стискайте палци Rolling Eyes кутрето се издуло под окото Rolling Eyesна хамстер мяза ooooh! утре ше я водиме на доктор Rolling Eyes дано не е нещо тумор Cry ooooh!

# 73
  • Мнения: 5 109
:

Стискайте палци Rolling Eyes кутрето се издуло под окото Rolling Eyesна хамстер мяза ooooh! утре ше я водиме на доктор Rolling Eyes дано не е нещо тумор Cry ooooh!

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Мичкееее   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 74
  • Мнения: 4 803
Радина ми напрай едно СПА и съм готова за сън Grinning
Фтиам си легам и изчезвам бекарйнУ Hug

лека Hug


Аз па се избанях за ужас на Фифа и сега ше си гледам филм4е Party
малиии, бегай бръже докат не те е подбрала  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт