Отговори
# 75
  • Мнения: 4 803
:

Стискайте палци Rolling Eyes кутрето се издуло под окото Rolling Eyesна хамстер мяза ooooh! утре ше я водиме на доктор Rolling Eyes дано не е нещо тумор Cry ooooh!

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Мичкееее   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
а, почнала е  hahaha hahaha hahaha

РенкУ  Hug стискам палци, утре кажи какво е станало  Praynig Peace

# 76
  • Мнения: 15 884
:

Стискайте палци Rolling Eyes кутрето се издуло под окото Rolling Eyesна хамстер мяза ooooh! утре ше я водиме на доктор Rolling Eyes дано не е нещо тумор Cry ooooh!

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Мичкееее   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ренку, дано вси4ко е ОК. с кутрето Peace

Ко ма Фифо Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Mr. Green готини  Heart Eyes
Ммм, че сладури, Heart Eyes а иначе кО си праЙтИ!? Laughing
Скрит текст:
И аз сама съм си гледала детето, и до ден днешен никой не ни помага с нииииищо с мъжът ми, и не прояви желание да ни помогне а имахме нужда а сега като попорасна се сърдят, че е студен с баби, и дядовци, ми какъв да е като той ги познава като наши родители а не като баби, и дядовци.
Патронеске. fingerscrossed

# 78
  • Мнения: 18 785
Вааай между палеца и показалеца съм се подула леко   Rolling Eyes аман бе


Па и ми свършиха субките на Пойраз  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 79
  • Мнения: 4 803
Наде  Hug ми тука Фифа след малко ше срине банята, че й нарушаваме графикО  Laughing Laughing

# 80
  • Мнения: 4 803
Вааай между палеца и показалеца съм се подула леко   Rolling Eyes аман бе


Па и ми свършиха субките на Пойраз  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
доктор?  newsm78

# 81
  • Мнения: 5 109
Турам вето на банячката за неопределен период  Naughty  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 82
  • Мнения: 5 109
Вааай между палеца и показалеца съм се подула леко   Rolling Eyes аман бе


Па и ми свършиха субките на Пойраз  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Некой нерв си прецакал, бегай на доктор  Naughty

# 83
  • Мнения: 15 884
Вааай между палеца и показалеца съм се подула леко   Rolling Eyes аман бе


Па и ми свършиха субките на Пойраз  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Да не си го стегнала много newsm78 нали беше китката бе newsm78

# 84
  • Мнения: 16 938
Ренка стискам палци. Hug Hug Hug
Скрит текст:
Да кажа че съм отгледана от на майка ми родителите и тоест баба и дядо както и от вуйчо ми и майка ми де.При мен е следната ситуация тъй като баща ми и майка ми са се развели аз като съм била малка така де бебе. Баща ми само за празниците се виждахме така де от сутрента на 24 декември до към 14-15 часа и ме връщаше вкъщи ама той живее с една друга и така като по порастнах вече да станах на 15 години се сетиха че имат дъщеря и внучка ама за мен са чужди хора извинявайте че го казвам знам че не е редно но е така.Другата баба каза че с пари съм щяла да я обичам ама не става така.Бабата се сеща 2-пъти в годината че съществувам. Баща ми от 2-3 години нито съм го виждала нито съм го чувала и най тежкото е че всичките ми приятели си имат мама и татко а аз баща ми за рожденият ми ден не се обажда дори.
Извинете че го написах.
Верче отиди на доктор да те види.

# 85
  • Мнения: 15 884
Турам вето на банячката за неопределен период  Naughty  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
ще,ще Mr. Green

# 86
# 87
  • Мнения: 4 803
Фиф, туй е невъзможно  Naughty

# 88
  • Мнения: 5 109

Възможно е кат не разбирате от дума  Naughty Mr. Green
Гальо  spoko spoko spoko

# 89
  • Мнения: 15 884
Ренка стискам палци. Hug Hug Hug
Скрит текст:
Да кажа че съм отгледана от на майка ми родителите и тоест баба и дядо както и от вуйчо ми и майка ми де.При мен е следната ситуация тъй като баща ми и майка ми са се развели аз като съм била малка така де бебе. Баща ми само за празниците се виждахме така де от сутрента на 24 декември до към 14-15 часа и ме връщаше вкъщи ама той живее с една друга и така като по порастнах вече да станах на 15 години се сетиха че имат дъщеря и внучка ама за мен са чужди хора извинявайте че го казвам знам че не е редно но е така.Другата баба каза че с пари съм щяла да я обичам ама не става така.Бабата се сеща 2-пъти в годината че съществувам. Баща ми от 2-3 години нито съм го виждала нито съм го чувала и най тежкото е че всичките ми приятели си имат мама и татко а аз баща ми за рожденият ми ден не се обажда дори.

spoko spoko spoko spoko spoko много важно, 4е щи метнат некой лев по паразниците #Cussing out Важно е кой те е отгледал, кой си е вадил залъка от устата за теб и кой ти е поемал ежедневните разходи Naughty техните разходи не могат да се сравнят с на тези които са те отгледали Whistling но не парите са най важното да отгледаш едно дете, а любовта с която го обграждаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт