Отговори
# 30
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528

# 32
  • Мнения: 28 004
  Гери  Hug Heart Eyes  бе ти  тоз туркиш де си пиете кафето  случайно да не живее в ап 10  Mr. Green   

нов  Mr. Green ма нещо не вденах  ша пее ли  песен newsm78

# 33
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 18 785
гюнайдън  Mr. Green вързах ръката, поспах малко и сега ми е едно криво и ми се иска да си легна пак ма ще се събудя по нощите  hahaha
Сега по-добре ли е кат е вързана?  Hug Hug
уж й е по добре  Peace ма на мен не ми е  hahaha хваща не саклета,стяга ме  и не ми е удобно  hahaha
Joy Joy Joy Ше траеш Naughty Hug
нИ моА бе  hahaha драпам се кат Зейнепа от Отново любов кога облече булчинската рокля  Joy

# 35
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Привет! wavey wavey wavey

Благодаря за темата... newsm51 newsm51 newsm51

Утре не съм на работа... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Начи в нейния случай поне е под 30г. изследването е платено. Струва 53лв. които тя не е дала и е разчитала на ''спущи боже" ooooh!
Вика, че доктора й казал, че му няма нищо и да не се набутва, ама аз тия не ги плащам. Naughty
Днес на кардиолога се оказа, че едната дупка на сърцето почти се е затворила, но има още две...лекарствата са увеличени и те така. ooooh! ooooh! ooooh!
Като отидох днес да ги взема се фанах за главата... ooooh! ooooh! ooooh!
Ежедневния задължителен масаж на детето не беше направен, пишката му не беше забелена, асансьорния му тестис не беше смъкнат ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Нищо от задължителните неща не беше свършено #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
После викам...ай земи да се запознаеш с детето, земи го преобуй, измий, нахрани...нема кой след време ooooh!
Взе да му мие задника и щеше да го изпусне в легена... Crazy Crazy Crazy Crazy
После взе да го храни...края...викам така, ако караш...можеш да свършиш до следващото хранене #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

И утре ше е със сестра си...а мене ме е страх за детето... ooooh! ooooh! ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 426
Ей така както си ги наредила,очеизвадно се вижда Хазал как прилича на момиченце,пък СеритУ,толкоз употребена и състарена,ми и Чачко и той ooooh!
Олеле,олеле,горкинкото,мале Зиз ooooh!

# 38
  • Мнения: 4 803
Зиз  ooooh! ooooh! ooooh! немам думи, не-мам  ooooh!
Илде  Hug Heart Eyes
Феми, мани, то тоя туркиш кат подвижна енциклопедия  Mr. Green днеска цял ден не мой да спреме да дъдреме  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 16 938
Зизу няма думи. ooooh! ooooh! ooooh!

# 40
  • Мнения: 4 803
нИ моА бе  hahaha драпам се кат Зейнепа от Отново любов кога облече булчинската рокля  Joy
hahaha hahaha hahaha нейното е алергия ма  Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 28 004
  Илде  Hug Лин Hug Зиз  Hug    не знам кат те успокоя  hug моята приятелка сина и е болно така се роди   влачи го на София  изследваха го  , защото непроговори и ша си остане нямо  Sad ша учи жестономични жестове     но малката  слава богу се роди  здрава  

# 42
  • Мнения: 18 785
нИ моА бе  hahaha драпам се кат Зейнепа от Отново любов кога облече булчинската рокля  Joy
hahaha hahaha hahaha нейното е алергия ма  Mr. Green Mr. Green
да й имам алергията  Joy Joy Joy

не понасям такива неща аз дет ме стягат,.....даже о поло не нося по такава причина,ей такива ленти също и усещам че до утре ще я махна  hahaha

# 43
  • Мнения: 4 803
нИ моА бе  hahaha драпам се кат Зейнепа от Отново любов кога облече булчинската рокля  Joy
hahaha hahaha hahaha нейното е алергия ма  Mr. Green Mr. Green
да й имам алергията  Joy Joy Joy

не понасям такива неща аз дет ме стягат,.....даже о поло не нося по такава причина,ей такива ленти също и усещам че до утре ще я махна  hahaha
Тц, трай бе, после ше те боли  Tired Hug

# 44
  • Мнения: 16 938
https://31.media.tumblr.com/c172f022dacc42d4e3ed9a39f5c03752/tum … 1qhzi2jo1_500.gif

Да кажа че и аз имам роднини тоест една кака която детенцето и не говори в смисъл издава звуци и много малко думи казва и когато си иска а е вече 7-8 годишно. Sad
Тъжно е.

Общи условия

Активация на акаунт