MasterChef България, Тема 4

  • 37 184
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
  bouquet за темичката

Стискам палци за Боян и Стефан.

Китеника вече не ме дразни толкова, повече са ми неприятни Юлияна, Диляна и Стефи.

# 46
  • Мнения: 4 740
Така, проверих. Според американско проучване най-разпространени са -
1. Маруля, айсберг и подобни
2. Пиле
3. Сирене/кашкавал
4. Ориз
5. Мляко
6. Яйца
7. Ябълки
8. Йогурт
9. Хляб

# 47
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Записвам се и аз, Аз съм фаворит на шеф Виктор.
 От участници те Най много харесвам; Боян, Симеон,  Hug

# 48
  • Мнения: 3 403
Така, проверих. Според американско проучване най-разпространени са -
1. Маруля, айсберг и подобни
2. Пиле
3. Сирене/кашкавал
4. Ориз
5. Мляко
6. Яйца
7. Ябълки
8. Йогурт
9. Хляб

Колко интересно, ако им дадат всичките тези продукти в кутията  Grinning

# 49
  • Мнения: 11 766
Задачата е да се приготви най-популярната храна в света.
Не се казва само за един продукт. Вече колко и какви продукти ще има в кутията - във вторник ще видим  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 184
Форматът много ми харесва и съм разочарована от нивото на участниците в българското предаване:( Това си е чисто прахосване на хубавото жури.
Наистина никой не очаква да готвят като завършили Кордон бльо, но все пак амбициите да се състезават и спечелят такъв формат трябва да са покрити в степен, която включва това да знаеш на теория как се приготвя паста или крем карамел или кобе бийф. И да не си месил преди за паста - ок - ами обясняват ти; гледаш, слушаш, попиваш, че си и записваш, пък ако има нещо техноложко в тебе заложено и си правил тесто повече от 2 пъти в живота си ще вденеш и ще ти проличи в тестото.
На фона на другите ми изпъкват 4 участника, да видим до къде ще стигнат...
 

# 51
  • Мнения: 4 740
Задачата е да се приготви най-популярната храна в света.
Не се казва само за един продукт. Вече колко и какви продукти ще има в кутията - във вторник ще видим  Mr. Green
Аз и за храна гледах, но понеже говорите за ориз и си помислих, че е един продукт  Mr. Green Ако е храна, то са
1. Хамбургер
2. Паста
3. Пица
4. Суши
5. Фиш енд чипс
6. Патица по пекински
7. Виенски шницел
8. Гулаш

От тук най-засукано и трудно като приготвяне, според мен, е патицата по пекински.

# 52
  • Мнения: 3 403
Най-популярната храна.

Добре, връщам се на паста или хляб (като помисля, хлябът май не е продукт).

Малко извън темата - преди време приятелка от Великобритания ми каза, че според тяхно проучване, най-популярната храна на Острова била .... индийската. Много се смях тогава. очквах стек, пай, нещо такова.

Та де не се получи и при нас така - 4 дни ще залагамее за различни неща и най-накрая нищо чудно и пържени картофки да им дадат да приготвят (в кръга на шегата).

# 53
  • Мнения: X
Заложих и в предната тема на ориз, залагам пак на него.

ПП Забравих към предния си пост да кажа, че и Ву ми е много анти.

# 54
  • Мнения: X
Много съм впечатлена от това, че шеф Виктор е чакал жена си 20 години! Много са красиви цялото семейство, заслужавало си е чакането!!! 
Благодаря за темата!

# 55
  • Мнения: X
В какъв смисъл я е чакал 20 години? Може ли снимка на семейството.

# 56
  • Мнения: X
Виж поста на Radika на втора страница, да не я повтарям.

# 57
  • Мнения: 5 754
Форматът много ми харесва и съм разочарована от нивото на участниците в българското предаване:( Това си е чисто прахосване на хубавото жури.
И да не си месил преди за паста - ок - ами обясняват ти; гледаш, слушаш, попиваш, че си и записваш, пък ако има нещо техноложко в тебе заложено и си правил тесто повече от 2 пъти в живота си ще вденеш и ще ти проличи в тестото.

На мен нивото на участниците ми харесва. Wink За пастата, да Боян за пръв път я прави, както и крем карамела и се справи много добре. Личи си, че има усет за готвенето и храната. А някои хора които са специалисти по сос не знам какъв беше не се справиха с нещо обикновено.

# 58
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Скрит текст:
Задачата е да се приготви най-популярната храна в света.
Не се казва само за един продукт. Вече колко и какви продукти ще има в кутията - във вторник ще видим  Mr. Green
Аз и за храна гледах, но понеже говорите за ориз и си помислих, че е един продукт  Mr. Green Ако е храна, то са
1. Хамбургер
2. Паста
3. Пица
4. Суши
5. Фиш енд чипс
6. Патица по пекински
7. Виенски шницел
8. Гулаш

От тук най-засукано и трудно като приготвяне, според мен, е патицата по пекински.

Като гледам какви задачи им дават, няма да е най - засуканото, а най - лесното - Хамбургер...
И Боян ще избухне  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 7 848
В какъв смисъл я е чакал 20 години? Може ли снимка на семейството.
Виктор Ангелов  Heart Eyes  с готварска форма и със семейството му.

Скрит текст:
Силно ме впечатли, че е чакал жена му да се влюби в него 20 години.
"Повече от двайсет години я преследвах и тя най-накрая кандиса. Познаваме се още от ученици, аз дълго време бях влюбен в нея, но тя просто ме харесваше и най-накрая си намери друг, който да стане половинка в живота и. Аз, разбира се, го приех. Когато обичаш истински, трябва да може да приемаш и такива ситуации. Без да злорадствам, на нея с този човек нещата не и се получиха. Но аз през цялото време не спирах да бъда до нея, макар и безгласно Сега жена ми казва: „Родени сме един за друг.“


Ето го пак Виктор.
Бебе, благодаря за темата   bouquet

И аз предполагам някакво ястие с ориз, поне това не го е имало като задача.

Общи условия

Активация на акаунт