MasterChef България, Тема 4

  • 37 217
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 828
Смятам, че задачите за Масър Класа са предварително измислени , не се влияят от предпочитания и друго, така че съм сигурна, че не е конспирация. Надали импровизират и в деня преди класа решават какво да правят все пак. Peace
И аз така си помислих първоначално първия път. Ако предварително има план и са определени задачите, ястията и продуктите за всеки един етап и след това само го следват, тогава нямам претенции и ще го приема просто като съвпадение. Но много съвпадения станаха и то конкретно в единствените до момента два мастъркласа..

# 706
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
...
птица, Вселена, разбира се, че всеки е добър в нещо! Говоря за очебийното съвпадението конкретно при провеждането и на двата мастъркласа! В тях има само двама играчи и единият се откроява с предимство. Естествено не означава, че ще спечели, но констатирам фактите и повторението.. Просто да измислят равен старт и за двамата, не говоря за всички участници по принцип, а за еднаквостта на двата мастъркласа досега, сякаш нарочно направени така..

Да, ясно, но за мен това не е предимство, при положение, че сме още в началото на състезанието, задачите са по- леки, а загубилият все пак не отпада от играта.

# 707
  • Мнения: 11 828
Е, не отпада, но има огромно значение за следващия етап и развой на играта, така че пак си е предимство.. Но ако за Симеон в темата това предимство се смяташе за побутване, в случая с Мариела като "майсторката на яйца по бенедиктски", по-скоро търсят провокация и вдигане на рейтинга. Което отново навежда на мисълта, че задачата за мастъркласовете е измислена конкретно за случая.

Може би Дарин би изяснил, ако има право, дали:
Смятам, че задачите за Масър Класа са предварително измислени , не се влияят от предпочитания и друго, така че съм сигурна, че не е конспирация. Надали импровизират и в деня преди класа решават какво да правят все пак. Peace
И аз така си помислих първоначално първия път. Ако предварително има план и са определени задачите, ястията и продуктите за всеки един етап и след това само го следват, тогава нямам претенции и ще го приема просто като съвпадение. Но много съвпадения станаха и то конкретно в единствените до момента два мастъркласа..

# 708
  • Мнения: 121
Е, не отпада, но има огромно значение за следващия етап и развой на играта, така че пак си е предимство.. Но ако за Симеон в темата това предимство се смяташе за побутване, в случая с Мариела като "майсторката на яйца по бенедиктски", по-скоро търсят провокация и вдигане на рейтинга. Което отново навежда на мисълта, че задачата за мастъркласовете е измислена конкретно за случая.

Може би Дарин би изяснил, ако има право

Доколкото ми е известно на мен, предизвикателствата и класовете са мислени и уговаряни доста преди старта на състезанието. Все пак става въпрос за ангажиране на хора, осигуряване на продукти и всякаквата там друга логистика. Възможно е дори да не се е знаело кои ще сме 16-тимата финалисти, когато задачите са били подредени.

# 709
  • Мнения: 11 828
Благодаря, Дарине! Така вече е по-честно и явно наистина е просто случайност!

# 710
  • Мнения: X
И мен не ме кефят подмазваческите погледи на Симеон и Аврам + постоянното 'Да, шеф".

# 711
  • Мнения: 799
Силно се надявам сбръчканото лелче да се почувства в свои води и да се удави с яйцата  Mr. Green

За теста след това предполагам, че Петър или Диляна ще се за елиминация   Thinking

# 712
  • Мнения: 13 813
И защо е това грубо изказване? Нещо лошо ти е направила на теб жената или просто сме си злобнички! 

# 713
  • Мнения: 799
И защо е това грубо изказване? Нещо лошо ти е направила на теб жената или просто сме си злобнички! 

Не я харесвам , както не харесвам Боян и Аврам  Mr. Green Тук сме за да обсъждаме участниците и шоуто, а не личните ни отношения с тях  Peace  Пиша както за тези, които ми харесват , така и за тези които не ми харесват  Wink И това не ме прави злобна  Stop

# 714
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Едно е да не харесваш някого и да го споделиш, но да кълнеш да се удави в яйцата  Shocked намирам за прекалено! Нека запазим добрия тон все пак!  Peace

# 715
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
докато гледах чуждите формати на предаването, просто  си ги гледах с интерес и не ми се прияждаше нищо, а сега като почна българският формат, постоянно се въртя в кухнята и постоянно ми се яде и готви. Сигурно докато свърши сезона ще съм първа писта в диетичният подфорум. Ей сега  ми се е загнездил тоя десерт с варива и ровя за рецепти  Blush

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 20:58 от Арбанашка кокона

# 716
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Доколкото разбирам предаването все още се снима. Интересно ми е участниците заедно ли живеят в някой хотел или който си има жилище в Сф си е у тях?

# 717
  • Мнения: 8 313
Едно е да не харесваш някого и да го споделиш, но да кълнеш да се удави в яйцата  Shocked намирам за прекалено! Нека запазим добрия тон все пак!  Peace

 ooooh!

Я се върни и прочети малко по задълбочено. Ще разбереш какво има предвид.

# 718
  • Мнения: X
И мен не ме кефят подмазваческите погледи на Симеон и Аврам + постоянното 'Да, шеф".
Особено Аврам прекалява с това 'Да, шеф"-'Не, шеф", а докато трае дегустацията на негово ястие винаги е като препикано мушкато...

# 719
  • Мнения: 799
Едно е да не харесваш някого и да го споделиш, но да кълнеш да се удави в яйцата  Shocked намирам за прекалено! Нека запазим добрия тон все пак!  Peace

Оооо , моля ви се  Stop къде видя да кълна някой  ooooh!  Казах го в духа на приготвянето на яйцата  Peace  Мисля, че тона ми е съвсем нормален   Wink

Общи условия

Активация на акаунт