За тези, които четат любовни романи №16

  • 62 290
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Спаркс тотално съм го изключила - и книгите му, и филмите, правени по тях.

# 16
  • Мнения: 387
...
"С дъх на канела" страхотен роман, но тъжен, но той Спаркс, все такива пише..
Спаркс тотално съм го изключила - и книгите му, и филмите, правени по тях.
Гледала съм филма и ми се ще да прочета книгата, да видя как е. Чисто от любопитство. Пък ако не ми допадне, ще я оставя  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 30 272
Цитат
Цитат на: stefani70 в пт, 20 мар 2015, 20:55
Изобщо не се мъчете с тази Библиотекарка-скучноооооо.
Цитат
+1
Даже с*ксът не беше описан на ниво. Tired

Да, факт.


След "Библиотекарката" май ще се насоча към "Прелъстяване". Надявам се да е лека, романтична, приятна история.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
На Н. Спаркс аз съм си приготвила няколко заглавия, но нещо все не му идва времто. Не съм чела нищо негово, гледала съм "Нощи в Роданте" и ми харесва. Даян Лейн е една от любимите ми актриси.

Сърших "Разбити илюзии" и много съжалявам, че няма друго на авторката.
Май дойде време за Барбара Фрийти, ще взема да избера една от нейните. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 258
Благодаря за темата   bouquet

Сменила съм малко жанра, ама сакън да не ви изпусна, че километричния списък трябва да се увеличава още Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Хм, аз от известно време съм спряла да ровя и не добавям към списъка си.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 246
Здравейте и честита пролет!Любим сезон,защото съм родена през март. Но и сеезон на любовта,затова ввсички сме тук!
Аз се боря с Красавците,но почнах отзад напред и нещо ми е скучно.

# 22
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Ще чакам отзиви за "Уязвим" на Тамара Уебър.
Благодарности за новата тема   bouquet.
Моите впечатления за "Уязвим"....
Историята на Ландън/Лукас  написана през неговия поглед ....няма да преразказвам срещите му с Джаки, но книгата завършва по същия начин, като "Лесна"....той се дипломира и започва работа в град близо до университета където започва да учи музика Джаки...подобно на Красиво бедствие и Ходещо бедствие...няма лошо...да "видиш" една история през две различни гледни точки, но аз лично очаквах продължение на историята на Ландън/Лукас и Джаки.... Naughty
Благодаря за новата тема smile3501
Честита първа пролет на всички четящи....
Скрит текст:

# 23
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
На Н. Спаркс аз съм си приготвила няколко заглавия, но нещо все не му идва времто. Не съм чела нищо негово, гледала съм "Нощи в Роданте" и ми харесва. Даян Лейн е една от любимите ми актриси.

Сърших "Разбити илюзии" и много съжалявам, че няма друго на авторката.
Май дойде време за Барбара Фрийти, ще взема да избера една от нейните. Simple Smile
не съм я чела...сподели нещо за книгата.... Praynig

# 24
  • Мнения: 5 658
Аз харесвам такива книги, в които една история е разказана от името на двамата герои. Интересно ми е да видя различните гледни точки за едно и също събитие. За съжаление Уязвим не се предвижда да се издава като е-книга. Иначе аз съм в очакване на трета книга преведено официално издание на Афтър.
От втора научих, че в Щатите по сергиите (става въпрос за сцената, в която ходиха на ледена пързалка, Теса огладня и ходи да си вземе храна от една сергия до пързалката) се продават мекици  Crazy с пудра захар при това. ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 30 272
Здравейте и честита пролет!Любим сезон,защото съм родена през март. Но и сеезон на любовта,затова ввсички сме тук!
Аз се боря с Красавците,но почнах отзад напред и нещо ми е скучно.


Ако си започнала с "Красиво начало", нищо чудно, че ти е скучно.

# 26
  • Кърджали
  • Мнения: 10 382
"Уязвим" аз я четох на английски след като прочетох "Лесна". Историята е от гледна точка на Ландън/Лукас. Ландън - като тинейджър, когато прави всевъзможни глупости, и Лукас - след като среща Джаки. Интересно ми е да видя каква част от историята съм успяла да  си разбера.
Това вместо запис в темата

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Гостенка, ето анотацията, а ето и малко повече от мен. Simple Smile

Книгата ("Разбити илюзии") започва
Скрит текст:
с катастрофа - млада жена шофира разстроена. Загубва паметта си и един от докторите в болиницата я разпознава като жената (Аманда) на брата на жена си. Зажиявава като такава и изтърпява на гърба си отношението/отмъщението на приятели и близки на семейство, които я смятат за Аманда. А тя е била доста кофти жена, изоставила мъжа и децата си преди 4 години и от тогава ни вест, ни кост от нея. Междувременно двмата се влюбват с "мъжа ѝ" Брент и тогава изведнъж се появява истинската Аманда - още по-гадна. Малко след това и истинският съпруг на главната героиня  се появява... Разнищват се тайни и интриги... Бабата на Брент е главно действащо лице.
Завъртяно и много увлекателно е разказано до самия хепи енд.

# 28
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Гостенка, ето анотацията, а ето и малко повече от мен. Simple Smile

Книгата ("Разбити илюзии") започва
Скрит текст:
с катастрофа - млада жена шофира разстроена. Загубва паметта си и един от докторите в болиницата я разпознава като жената (Аманда) на брата на жена си. Зажиявава като такава и изтърпява на гърба си отношението/отмъщението на приятели и близки на семейство, които я смятат за Аманда. А тя е била доста кофти жена, изоставила мъжа и децата си преди 4 години и от тогава ни вест, ни кост от нея. Междувременно двмата се влюбват с "мъжа ѝ" Брент и тогава изведнъж се появява истинската Аманда - още по-гадна. Малко след това и истинският съпруг на главната героиня  се появява... Разнищват се тайни и интриги... Бабата на Брент е главно действащо лице.
Завъртяно и много увлекателно е разказано до самия хепи енд.
Благодаря  Morena...наистина интересна история....сега остава и да я намеря.... Thinking

# 29
  • Мнения: 161
Цитат
Цитат на: stefani70 в пт, 20 мар 2015, 20:55
Изобщо не се мъчете с тази Библиотекарка-скучноооооо.
Цитат
+1
Даже с*ксът не беше описан на ниво. Tired

Да, факт.


След "Библиотекарката" май ще се насоча към "Прелъстяване". Надявам се да е лека, романтична, приятна история.

Кое "Прелъстяване", че те много? На мен все ми изплува това на Аманда Куик, благодаря че ме подсети - ще взема да я препрочета, трябва ми нещо леко, забавно, далеч от действителността.

Общи условия

Активация на акаунт