Февруарските бебоци - малки, сладки жабоци :)

  • 59 743
  • 481
  •   1
Отговори
# 105
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Момичета то тук никой почти не пише, ама  от кога ще захранвате. Мойто е на 3 месеца яде по 170 мл Аптамил и си иска още понякога /не че му давам де/ ама се роди почти 4 кг и си наддава добре

# 106
  • Мнения: 21
   
 Благодаря за отговорите относно ваксините..
 Аз температурата я свалих единствено с чорапки с оцет и вода и студени  компреси по телцето.      Въздържам се от лекарства. Да се надяваме че другите апликации ще са по-леки за него.

# 107
  • Мнения: 19
За захранването ще го подхващаме края на юни началото на юли (5месеца +–). Изцяло за сега сме на кърма Simple Smile

# 108
  • Мнения: 125
Аз мисля да захранвам след навършени 6 месеца, т.е. в края на м. август

# 109
  • София
  • Мнения: 152
Аз си правя планове да започна захранването в края на 5 месец, дотогава ако имам достатъчно кърма, смятам да се храним само с нея.

# 110
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Аз мисля в края на месеца да започна с пюрета. Борис е на АМ и изпива по 170мл вече, че се и сърди и още иска  Simple Smile Ще се консултирам и с педиатърката на 26 сме на ваксина, но той си е големичък и ще яде пюренца мисля

# 111
  • Мнения: 67
Бебка е само на кърма и от време на време предлагам малко водичка. Хапва по 120мл кърма (цедя се и давам кърма от шише). Мисля да я захранвам чак септември като навърши 6 месеца Simple Smile

# 112
  • Мнения: 9 025
Аз ще захранвам след шестия месец. По-ранното захранване крие рискове.

# 113
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Какви рискове, по-рано са ги хранели с кисело мляко сега го отричат, ябълковият сок също бил алерген, ама пюре от броколи може  newsm78 След като детето е готово то си показва само.

# 114
  • Мнения: 9 025
От алергии и други по-страшни болести в късна възраст, които ние нашето поколение ранно захранени, не отчитаме, че това е причината.
Не ми се водят спорове ранно/късно захранване, те са точно като секжио/нормално раждане, кърмене/ АМ, ваксниране/ неваксиниране.
В поста ми по-долу, не съм се опитала да те убеждавам в нищо, моля те не го прави и ти. Споделям личното си мнение.
Толкова от мен по въпроса.

# 115
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Алина аз не влизам в спор, просто попитах, какви алергии, защото не съм наясно.
И не знам за твоето поколение, но при мен нямам познати с алергии или болести, защото са захранени рано и то с неподходящи храни, както се водят в момента. За протокола аз съм на 40 години и все пак доста неща съм видяла, имам спокойно бебе, което в 20.00 е изкъпано, нахранено и се събужда в 6,30, за да сменим памперс и да яде, после си играе и пак заспива.

# 116
  • Мнения: 175
Хайде,цоп  Grinning с малко закъснение.Бебко Кристиан,роден нормално на 01.02.-3,050гр,52 см Термин 10.02

# 117
  • Мнения: 44
Здравейте, майчета Simple Smile и аз със закъснение да се включа - бебе Тодор, роден нормално на 19.02, термин 08.03 Simple Smile

# 118
  • София
  • Мнения: 152
Мами как наддавате, ние сме 5,7кг. На ръст достигнахме 60см  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 603
Ние днес бяхме на консултация на 3 м.- 6,650 и 63 см. Simple Smile
Давате ли Панадол превантивно след ваксините?

Общи условия

Активация на акаунт