Мнения за Galleria hair studio

  • 66 327
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Момичета, много негативни коментари чета, направо се учудвам. Не знам дали е лоша реклама, или са истина, но ако е второто - търсете професионалисти, а не салони, които се рекламират от разни празноглави к**вета.  Shocked Дали е предразсъдък, но аз лично самата никога не бих избрала салон, който е известен с това, че прави Николета Лозанова. Това не може да е критерий за професионализъм.  Peace

# 16
  • Мнения: 433
Аз ходя там и съм доволна. Сядала съм само при един от фризьорите и винаги съм получавала това, което искам. От отношение и професионализъм не мога да се оплача. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 16
Ходила съм при Венелин , когато работеше в друг салон- уникален колорист- най добрият цвят до сега ми е правил той- горещо препоръчвам - не съм нито Преслава нито Николета Л. за съжаление Wink

# 18
  • Мнения: 433
Потвърждавам за цветовете Peace Той не ме е правил, но съм го виждала как работи и ми харесва.

# 19
  • Мнения: 1
Аз съм била няколко пъти,цените не отговарят на качеството,а ни най-малко не отношението.Може и да се справя добре Венелин,но с такова отношение,ще си остане само с Николетка.Не мога да разбера,щом се държат така с "обикновенните" клиенти,защо просто не го затворят за такива и нп си приемат само Златките и Николета? Има мнооого по-добри салони и със сигурност няма а ви посрещнат като 3та ръка човек..

Общи условия

Активация на акаунт